Využijte zvýhodněnou cenu videoportálu Voyo při zakoupení předplatného na 3 a více měsíců...

Články | Online TV služby | Přidáno 17. 6. 2017

Běžné předplatné streamovací služby Voyo stojí 189 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem lze jednoduše sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic Novy včetně atraktivních sportovních přenosů, ale zároveň i neomezený vstup do videopůjčovny. Pokud pravidelně sledujete online videoportál Voyo, pak ovšem výrazněji ušetříte při objednání služby na 3 a více měsíců dopředu. Při zakoupení předplatného na delší časové období se cena této online služby sníží až na přijatelných 154 Kč za měsíc.

Se zvýhodněným předplatným na 3 měsíce za cenu 499 Kč vychází cena za měsíc na 166 Kč. Při platbě na 6 měsíců za cenu 949 Kč zaplatíte za měsíční předplatné jen 158 Kč. Pokud si službu předplatíte až na 12 měsíců za částku 1849 Kč, pak vás cena této oblíbené online služby měsíční vyjde na výše uvedených 154 Kč. Předplatné lze jednoduše zakoupit přímo na webu provozovatele, a to hned několika platebními metodami (platební karta, PayPal, SMS, stírací karty Voyo). Uvedené předplatné lze navíc zároveň darovat i jako originální dárek pro své blízké v podobě dárkového poukazu.

Při pravidelném sledování online videoportálu Voyo můžete ročně ušetřit nemalé částky při zakoupení předplatného na 3 a více měsíců dopředu...

Kromě toho můžete ve vybraných e-shopech koupit jednotlivé kupony s předplatným služby Voyo (stírací karty na 1 - 12 měsíců), které se u řady internetových prodejců mnohdy pohybují ještě o něco výhodněji. Je zde ovšem nutné vždy zvážit i cenu dopravy, pokud takový obchod nezasílá kód z kuponu elektronicky. V cenovém srovnávači a nákupním rádci Heureka pak můžete zkusit vyhledat vybrané e-shopy s nabídkou předplacených karet / kuponů Voyo.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Voyo?

Vyzkoušejte videoportál Voyo a získejte neomezený přístup k bohaté nabídce filmů i seriálů, sledujte živé vysílání řady stanic televize Nova včetně oblíbených sportovních přenosů z kanálů Nova Sport. S online streamovací službou Voyo zároveň exkluzivně uvidíte také doposud neodvysílané epizody oblíbených seriálů z produkce TV Nova dříve než v televizi. K provozu služby potřebujete stabilní internetové připojení o minimální rychlosti 4 Mb/s. Dostupnou nabídku lze sledovat na vybraných chytrých televizí (Smart TV), počítači, mobilu či tabletu, Blu-Ray přehrávači nebo multimediálním centru Google Chromecast. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi online videotéky Voyo naleznete v našem samostatném článku.

Kromě portálu Voyo nabízí televize Nova i videoarchiv vybraných pořadů a seriálů, které můžete bezplatně sledovat po dobu 7 dnů od jejich odvysílání v TV přímo na internetu. Bližší informace k online službě Nova Plus nabízíme v recenzi.

články online tv služby tv archiv pořadů online videotéky voyo

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Skylink Live TV

Skylink Live TV denně přináší naprostou svobodu při sledování televize. U vašeho oblíbeného pořadu už nemusíte čekat na přesný začátek vysílání, ale pustíte si jej až v momentě, kdy máte náladu a čas. Pokud náhodou usednete před obrazovku až v polovině pořadu, pak (...celý článek)

Mobilní aplikace Digi2GO

Pořady na internetové televizi Digi2GO můžete kromě obrazovky TV sledovat na mobilních zařízeních (mobily, tablety...) díky dostupné aplikaci v App Store, Google Play či Microsoft Store. Všude tam, kde máte k dispozici internetové připojení budete sledovat (...celý článek)

Nejlevnější tarif Kuki TV Start

Internetová televize Kuki rozšiřuje nabídku televizních tarifů a přichází s nejlevnějším balíčkem Kuki Start. Nově tedy máte plně k dispozici vedle stávajících tarifů Kuki Menší za 200 Kč měsíčně a Kuki Větší za 400 Kč měsíčně i nejmenší a nejlevnější balíček Kuki Start za 100 (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru