Využijte na maximum bohaté možnosti satelitní televize Skylink s online službou Skylink Live TV...

Články | Satelitní televize | Přidáno 27. 5. 2018

Skylink Live TV přináší naprostou svobodu při sledování televize. U vašeho oblíbeného pořadu už nemusíte čekat na přesný začátek vysílání, ale pustíte si jej až v momentě, kdy máte náladu a čas. Pokud náhodou usednete před obrazovku např. až v polovině pořadu, můžete si zajímavý film, seriál, či dokument... pustit okamžitě od začátku, nebo kdykoliv během následujících 7 dnů. Satelitní televize Skylink vám u vybraných televizních kanálů nabízí archív vysílání v rozsahu 168 hodin, během kterých se můžete kdykoliv vrátit ke svému oblíbenému pořadu.

Online služba Skylink Live TV je automaticky určená všem předplatitelům satelitní televize Skylink s některým z programových balíčků (Smart, Flexi 10, Multi, Kombi, Komplet). Skylink Live TV si zdarma aktivujete přímo ve vaší zákaznické zóně.

Přehrajte si díky online službě Skylink Live TV právě běžící program od jeho začátku, nebo si jej pusťte kdykoliv během následujících 7 dnů z TV archivu...

Službu Skylink Live TV, která je v ceně všech balíčků můžete nezávisle sledovat na jednom přijímači a dalších 4 zařízeních. Online služba je k dispozici na chytrých telefonech a tabletech s operačním systémem Apple iOS nebo Google Android. Obsah služby Skylink Live TV si zároveň přehrajete na počítači či notebooku pomocí webového prohlížeče. Pokud vlastníte vhodnou Smart TV s operačním systémem Tizen, pak je pro vás připravena aplikace Skylink Live TV. K dispozici je také hybridní satelitní přijímač Samsung EVO-S, se kterým můžete po připojení k internetu sledovat online službu Skylink Live TV na běžné televizi.

Vedle televizního archivu u vybraných TV programů až 7 dní zpětně, přehrávání právě běžících pořadů od začátku je součástí služby Skylink Live TV i přístup do online videopůjčovny Banaxi, kde najdete desítky filmových titulů zcela zdarma.

Jak si jednoduše pořídit satelitní televizi Skylink?

Využijte širokou dostupnost satelitní televize po celém území České republiky, kde můžete sledovat širokou nabídku mnoha oblíbených českých, slovenských, ale i zahraničních TV programů, a to včetně podpory atraktivního HD rozlišení. V nabídce satelitní televize Skylink najdete širokou programovou nabídku, ze které si snadno vyberete vhodnou skladbu televizních kanálů (filmové, sportovní, dokumentární, zpravodajské, hudební, zábavné, dětské...) dle vašich osobních preferencí, které jednoduše zabaví celou rodinu. Všechny důležité informace, vlastnosti nebo recenzi satelitní televizi Skylink najdete na našich stránkách.

články satelitní televize skylink

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Vylepšete zvuk ploché TV

Téměř u každého plochého televizoru je zpravidla nejslabším článkem kvalitní zvukové podání. Důvodem je tak tenké provedení samotného televizoru, kde už nezbývá dostatek prostoru pro umístění kvalitních reproduktorů, a to zejména u modelů s výrazně menší (...celý článek)

Zvýhodněné předplatné Voyo

Předplatné streamovací služby Voyo stojí 189 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem můžete sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic včetně (...celý článek)

Mobilní aplikace Digi2GO

Pořady na internetové televizi Digi2GO můžete kromě obrazovky TV sledovat na mobilních zařízeních (mobily, tablety...) díky dostupné aplikaci v App Store, Google Play či Microsoft Store. Všude tam, kde máte k dispozici internetové připojení budete sledovat (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru