Skylink

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou Skylink, která denně přináší bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat Skylink

Sledujte satelitní televizi Skylink

Smart televize

Recenze satelitní televize Skylink

Se satelitním vysíláním Skylink získáte pro vaší televizi opravdu širokou programovou nabídku mnoha českých, slovenských a zahraničních kanálů rozmanitých žánrů, které budete sledovat v digitální kvalitě včetně oblíbeného HD rozlišení. Značnou výhodou je 100% dostupnost satelitní TV po celém území ČR. V ceně všech balíčků získáte online službu Skylink Live TV, která vám přináší naprostou svobodu při sledování televize. Máte automaticky k dispozici 7 denní archiv odvysílaných kanálů, které budete sledovat na chytrých mobilech, tabletech, PC nebo Smart TV. Se satelitním přijímačem Samsung EVO-S můžete po připojení k internetu sledovat Skylink Live TV také na běžné televizi.

Hodnocení(84%)
Kvalita obrazu 85%
Programová skladba 90%
Doplňkové balíčky 70%
Nabídka funkcí 90%

Co budete k provozu satelitního vysílání Skylink potřebovat? Pro příjem služby Skylink potřebujete klasickou parabolu (ideálně 80 cm) s dvojitým konvertorem (LNB), satelitní HD přijímač s označením Skylink READY a dekódovací kartu Skylink. Uvedené zařízení si pořídíte zcela sami, nebo můžete využít některého z prodejců satelitní techniky, kde uzavřete smlouvu na 24 měsíců, se kterou získáte celý balíček s přijímačem, a to včetně celé instalace za 1 Kč (při podpisu je pouze nutné uhradit dopředu první 3 měsíce z vámi zvoleného programového balíčku). Jestliže máte zároveň připojení k internetu, pak při výběru satelitního přijímače (set-top box) zvolte pro maximální využití všech funkcí včetně služby Skylink Live TV zařízení Samsung EVO-S nebo podobně vybavený hybridní STB.

TV zařízení pro Skylink

Zařízení pro Skylink

Skylink vyžaduje k provozu jakýkoliv HD přijímač s označením Skylink READY. Aktuálně naleznete v nabídce Samsung EVO-S, se kterým maximálně využijete všechny dostupné funkce satelitního vysílání Skylink. Mezi hlavní přednosti patří podpora HD rozlišení, automatické ladění FastScan, dvou tunerový přijímač, vestavěný HDD 250GB pro nahrávání a TimeShift, připojení k internetu pro funkci Skylink Live TV (vyžaduje rychlost cca 10 Mb/s) nebo automatické aktualizace. STB je vyvinut pro satelitní platformu Skylink a zároveň také obsahuje dekódovací kartu. V rámci závazku na 24 měsíců obdržíte tento maximálně vytuněný STB za 1 Kč.

Výhody satelitního vysílání Skylink

Výhody Skylink

Proč vybrat Skylink? Služba satelitní TV je snadno dostupná pro všechny domácnosti po celém území ČR. Získáte tak přístup k obrovskému množství televizních kanálů v digitální kvalitě včetně HD rozlišení. Nová služba Skylink Live TV přináší 7 denní archiv vybraných pořadů, které můžete sledovat ze záznamu. Zároveň obdržíte pro další 4 zařízení (mobil, tablet, PC...) přístup k běžnému vysílání vámi zvolené programové nabídky Skylink. Interaktivní funkce doplňuje i on-line videopůjčovna Banaxi, kde najdete přes 500 filmových titulů. Zároveň také nebudete ochuzeni o funkce umožňující nahrávání pořadů na HDD včetně oblíbené služby TimeShift.

Skylink základní programová nabídka

Skylink programy

Satelitní televize Skylink poskytuje pestrý balíček mnoha českých, slovenských, ale i zahraničních programů, u kterých se plně zabaví zcela každý. V základním balíčku Smart najdete 92 programů (z toho 38 v HD kvalitě) se zaměřením na filmy, seriály, zpravodajství, sport, dokumenty, dětské pořady, hudební, ale i stanice s obsahem pro dospělé. Náročnější diváci si snadno vyberou z řady dalších nabídek, ale také si můžete navolit nabídku podle vašeho specifického výběru. Pro vyšší komfort i přehlednost máte k dispozici elektronický programový průvodce (EPG) až na 7 dní s doplňujícími textovými a také obrazovými informacemi (po připojení k internetu).


Satelitní televize Skylink na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet Skylink


Sledujte digitální vysílání Skylink

Skylink (dříve CS link) je významným provozovatelem satelitního televizního vysílání na českém trhu, který vám zároveň nabízí nejbohatší programovou nabídku. Mimo jiné zaujme on-line službou Skylink Live TV u všech placených balíčku, se kterou po připojení k internetu už nezmeškáte vaše oblíbené pořady, protože je dokážete sledovat nejen živě, ale až 7 dní zpětně. Pokud zapnete televizi pozdě, jednoduše si pustíte rozehraný pořad od jeho začátku. Vaše oblíbené pořady uvidíte nejen na televizoru se satelitním přijímačem, ale zároveň až na dalších 4 zařízeních (např. smartphony, tablety, PC, Smart TV), které jsou připojeny k internetu. Jestliže nemáte internetové připojení pak stále můžete využívat nahrávání programu na interní či externí USB HDD vašeho satelitního přijímače, a to včetně oblíbené služby TimeShift, která umožňuje zpožděné přehrávání pořadů.

Všichni uživatelé, které oslovila programová nabídka satelitní služby Skylink a rádi by se obešli bez nutnosti montáže satelitní paraboly, mohou už nově využívat internetovou televizi Skylink Live TV i zcela samostatně.

 • Základní nabídka 239 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 93 Z toho 44 kanálů v HD kvalitě
 • TimeShift Ano Zpožděné přehrávání živého vysílání
 • Nahrávání programů dle kapacity HDD Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ano Sledování videa dle vlastního výběru
 • Další služby Live TV, EPG, PVR Standardní a doplňkové služby
 • Typ vysílání satelit (DVB-S / S2) Sledování televize přes satelit
 • Podpora zařízení STB, CA Modul Zařízení určené pro přenos vysílání
 • Cena set-top boxu vlastní nebo 1 Kč Zvýhodnění při závazku na 24 měsíců

Hlavní výhody služby Skylink

 • satelitní televize nabízí dostupnost po celém území České republiky
 • bezplatná on-line služba Skylink Live TV se 7 denním archivem odvysílaných pořadů, kterou máte k dispozici na celé řadě zařízení
 • podpora nahrávání aktuálně vysílaného pořadů na HDD / TimeShift
 • při úvazku na 24 měsíců získáte zařízení včetně instalace za 1 Kč

Co vám nemusí vyhovovat

 • při výrazně nepříznivém počasí je nutné počítat s výpadky signálu
 • u bezplatného balíčku musíte hradit servisní poplatek 99 Kč / měsíčně
 • časem můžete narazit na různé poplatky (reaktivace, výměna karty...)
 • kvalita vysílání v HD rozlišení nemusí uspokojit majitele 4K televizí

Recenze byla aktualizována 20. 1. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o satelitním vysílání Skylink navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání satelitních TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u satelitních poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

Skylink

Satelitní TV
DVB-S / S2

93 TV programů
z toho 44 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, přetáčení...

259 Kč měsíčně
včetně servis. poplatku

Objednat

Další informace

Základní balíček

Digi TV

Satelitní TV
DVB-S / S2

71 TV programů
z toho 24 v HD kvalitě

Základní funkce
podpora nahrávání, timeshift, pauza ve vysílání, přetáčení...

299 Kč měsíčně
+ 69 Kč za sat. přijímač

Objednat

Další informace

Základní balíček

freeSAT

Satelitní TV
DVB-S / S2

107 TV programů
z toho 25 v HD kvalitě

Základní funkce
podpora nahrávání, timeshift, pauza ve vysílání, přetáčení...

149 Kč měsíčně
+ 100 Kč sat. přijímač

Objednat

Další informace

Základní balíček

T-Mobile TV

Satelitní TV
DVB-S / S2

62 TV programů
z toho 24 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, přetáčení...

399 Kč měsíčně
+ 70 Kč za sat. přijímač

Objednat

Další informace


Skylink Live TV

Skylink Live TV denně přináší naprostou svobodu při sledování televize. U vašeho oblíbeného pořadu už nemusíte čekat na přesný začátek vysílání, ale pustíte si jej až v momentě, kdy máte náladu a čas. Pokud náhodou usednete před obrazovku až v polovině pořadu, pak (...celý článek)

Servisní poplatek Skylink

V roce 2012 došlo ke sloučení satelitních služeb CS Link a Skylink pod společnost M77 Group (následně M7 Group). Ještě v tom roce ovšem nový vlastník informoval o zavedení kontroverzního servisního poplatku za přístup k bezplatné nabídce televizních kanálů, které (...celý článek)

Vybíráme satelitní přijímač

Při výběru satelitní TV najdete zpravidla v nabídce každého provozovatele zároveň i vhodné satelitní přijímače určené ke koupi či pronájmu. Jestliže, ale hledáte náhradu za váš již nevyhovující satelitní přijímač (set-top box), pak jistě oceníte několik důležitých rad před jeho (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru