T-Mobile satelitní TV

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se satelitní službou T-Mobile TV, která vám denně přináší bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat T-Mobile SAT TV

Sledujte satelitní televizi T-Mobile TV

Smart televize

Recenze satelitní televize T-Mobile SAT TV

Společnost T-Mobile vám vedle IPTV televize nabízí alternativní platformu založenou na hybridní satelitní televizi, která je určená do míst, kde není dostatečně rychlé připojení k internetu. V kombinaci satelitní technologie a IPTV budete používat na celém území ČR moderní digitální televizi s řadou zajímavých funkcí. Kromě digitálního obrazu máte k dispozici TV Archiv, kde můžete vybrané kanály jednoduše sledovat až 48 hodin zpětně. Na dodávaném satelitním set-top boxu s podporou vlastního nahrávání pak velmi snadno vybraný pořad nahrajete, pozastavíte i přetočíte bez internetového připojení.

Hodnocení(76%)
Kvalita obrazu 80%
Programová skladba 80%
Doplňkové balíčky 65%
Nabídka funkcí 80%

Co budete k provozu hybridního vysílání T-Mobile SAT TV potřebovat? Za prvé je nutná montáž paraboly s LNB na místě, kde budete satelitní TV používat. Dodání satelitního techniky včetně její instalace provede kompletně technik T-Mobile (za cenu cca 200 Kč při úvazku na 24 měsíců). Bohužel funkčnost služby na vaší původní parabole od jiné satelitní služby T-Mobile nijak negarantuje. Za druhé je nutné pro plnohodnotné využití televizní služby včetně TV archivu mít připojení k internetu, alespoň o minimální rychlosti 2 Mb/s. Součástí dodávky je satelitní přijímač (set-top box) se smart kartou, do kterého se přivede koaxiální kabel a internetová linka. Na jeden set-top box vždy připojíte pouze jeden televizor, maximálně lze na jednu zřízenou satelitní službu dodat až 4 STB. Nezapomeňte, že používání více TV úměrně zvyšuje nároky na rychlost internetového připojení.

TV zařízení pro T-Mobile TV

Zařízení pro T-Mobile TV

Součástí satelitní televize T-Mobile TV je i pronajatý set-top box. Na výběr pak máte model vybavený HDD, nebo levnější typ bez pevného disku, ke kterému připojíte vlastní externí USB disk. Satelitní přijímač KAON je dodáván s pohodlným dálkovým IR ovladačem, moderním HDMI kabelem pro přenos obrazu a zvuku, napájecím adaptérem, ale i uživatelským návodem. Základem celého zařízení je operační systém Linux s podporou HD rozlišení. Počítat můžete s českou lokalizací a jednoduchou obsluhou. Starší televizory lze propojit skrze vestavěné AV rozhraní. Pro připojení další TV ve vaší domácnosti budete nutně potřebovat druhý přijímač.

Výhody satelitního vysílání T-Mobile TV

Výhody T-Mobile SAT TV

Na první pohled se T-Mobile SAT TV nijak neodlišuje od ostatních satelitních televizí a její hlavní výhoda spočívá v téměř 100% dostupnosti na celém území ČR. Přibalený satelitní přijímač s vlastním nebo externím HDD vám umožňuje kdykoli živé vysílání pozastavit, přetočit či vrátit nazpět a to až o 60 minut zpětně. Nicméně po připojení STB k internetu se rázem z celé služby stane zcela jiné zařízení. V ten moment máte k dispozici u řady kanálů aktivní TV Archiv, kde můžete pořady sledovat až 2 dny zpětně (s výhodou Magenta 1 se pak dokážete vrátit 7 dní zpět). Díky tomu už vám neuteče žádný film a oblíbený seriál nebo důležité sportovní utkání.

T-Mobile TV základní programová nabídka

T-Mobile TV programy

S hybridní satelitní televizí T-Mobile TV vstupuje do vašich domovů bohatá zábava pro každého člena vaší rodiny. V základní nabídce najdete přes cca 60 oblíbených kanálů z toho 24 v atraktivní HD kvalitě. Vámi vybranou programovou nabídku navíc snadno rozšíříte vyšším tarifem, nebo s rozšířeným filmovým balíčkem z řady HBO či HBO + Cinemax, a to včetně přístupu do aplikace HBO Go z dalších zařízení (počítač, mobil, tablet). Plně k dispozici máte nejen přehledný televizní průvodce (EPG), ale také možnost měnit základní pořadí kanálů, a vytvářet vlastní přehledné seznamy např. podle zaměření kanálu nebo na míru člena rodiny.


Satelitní televize T-Mobile SAT TV na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet T-Mobile SAT TV


Sledujte digitální vysílání T-Mobile satelitní TV

Digitální vysílání T-Mobile SAT TV je hybridní platforma, která vzájemně kombinuje všechny výhody satelitní a IPTV televize. Společně tak získáte produkt, který lze provozovat na jakémkoliv území po České republice a vyžaduje (pro 100% funkčnost) pouze minimální nároky na kvalitu / rychlost vašeho internetového připojení. S online službou TV Archiv (zpětné zhlédnutí) se konečně nemusíte omezovat časem, ale budete se na televizi dívat, teprve až budete mít chuť.

Se satelitní televizí T-Mobile TV pro příjem českých i zahraničních stanic v digitální kvalitě si na své přijde opravdu každý člen vaší rodiny. V programové nabídce najdete vždy dostatek zajímavých pořadů převážně s českým dabingem zaměřené na filmy, seriály, dokumenty, dětské pořady, sportovní utkání, zpravodajské stanice nebo hudební kanály včetně pořadů pro dospělé.

 • Základní nabídka 399 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 62 Z toho 24 kanálů v HD kvalitě
 • TimeShift Ano Zpožděné přehrávání živého vysílání
 • Nahrávání programů dle kapacity HDD Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ne Sledování videa dle vlastního výběru
 • Další služby TV archiv, EPG, PVR Standardní a doplňkové služby
 • Typ vysílání satelit (DVB-S / S2) Sledování televize přes satelit
 • Podpora zařízení STB Zařízení určené pro přenos vysílání
 • Cena set-top boxu 70 Kč / měsíčně STB se platí po dobu 24 měsíců

Hlavní výhody služby T-Mobile satelitní TV

 • satelitní televize nabízí dostupnost po celém území České republiky
 • rozšířená on-line služba TV Archiv po připojení STB k internetu
 • při uzavření smlouvy na dobu 24 měsíců získáte zařízení za 1 Kč
 • v kombinaci více služeb od T-Mobile může cena klesnout o 90 Kč

Co vám nemusí vyhovovat

 • během nahrávání na HDD se nelze dívat na zcela libovolný program
 • kvalita vysílání v HD rozlišení rozhodně neuspokojí majitele 4K TV
 • při výrazně nepříznivém počasí je nutné počítat s výpadky signálu
 • dodávaný set-top box neumožňuje bezdrátové propojení s routerem

Recenze byla aktualizována 29. 5. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o satelitním vysílání T-Mobile SAT TV navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání satelitních TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u satelitních poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

T-Mobile TV

Satelitní TV
DVB-S / S2

62 TV programů
z toho 24 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, přetáčení...

399 Kč měsíčně
+ 70 Kč za sat. přijímač

Objednat

Další informace

Základní balíček

Skylink

Satelitní TV
DVB-S / S2

93 TV programů
z toho 44 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, přetáčení...

259 Kč měsíčně
včetně servis. poplatku

Objednat

Další informace

Základní balíček

freeSAT

Satelitní TV
DVB-S / S2

107 TV programů
z toho 25 v HD kvalitě

Základní funkce
podpora nahrávání, timeshift, pauza ve vysílání, přetáčení...

149 Kč měsíčně
+ 100 Kč sat. přijímač

Objednat

Další informace

Základní balíček

Digi TV

Satelitní TV
DVB-S / S2

71 TV programů
z toho 24 v HD kvalitě

Základní funkce
podpora nahrávání, timeshift, pauza ve vysílání, přetáčení...

299 Kč měsíčně
+ 69 Kč za sat. přijímač

Objednat

Další informace


Funkce zpětného zhlédnutí

Funkce zpětného zhlédnutí TV archivu u odvysílaných pořadů patří mezi oblíbené služby satelitní televize T-Mobile SAT TV. Z původních 48 hodin mohou nově všichni zákazníci T-Mobile TV zpětně sledovat odvysílané pořady již za posledních 72 hodin. Nyní vám ani přes (...celý článek)

Více o T-Mobile SAT TV

V letech 2010 - 2014 provozoval operátor T-Mobile satelitní televizi, na kterou si jistě vzpomenete díky reklamě, kde vystupoval americký herec Chuck Norris. Jednalo se o virtuální platformu, která využívala služby lucemburské společnosti M7 Group (Skylink). Po ukončení této (...celý článek)

Sportovní kanály Digi Sport

V nabídce internetové i satelitní televize od T-Mobile v najdete řadu oblíbených sportovních kanálů (Sport, Čt Sport, Nova Sport, Eurosport...). Vedle těchto běžných sportovních stanic se nově přidávají dva sportovní kanály Digi Sport od operátora Digi TV vysílané v HD (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru