freeSAT

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou freeSAT, která denně přináší bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat freeSAT

Sledujte satelitní televizi freeSAT

Smart televize

Recenze satelitní televize freeSAT

Satelitní televize freeSat od společnosti UPC DTH (Direct-To-Home) dříve známá jako UPC Direct přináší na celém území České republiky opravdu širokou nabídku českých, slovenských i zahraničních kanálů v digitální kvalitě. Najdete zde stanice zaměřené na filmy, seriály, zábavu, sport, zpravodajství, dokumenty, dětské pořady, hudební... včetně několika programů s obsahem pro dospělé. Na své si tak jednoduše přijde úplně každý člen vaší rodiny. Celou řadu oblíbených televizních kanálů můžete se satelitní službou freeSAT navíc na vaší TV sledovat zároveň v atraktivní HD kvalitě.

Hodnocení(79%)
Kvalita obrazu 80%
Programová skladba 90%
Doplňkové balíčky 70%
Nabídka funkcí 75%

Co je vše potřeba pro příjem satelitního vysílání freeSAT? Ke správné funkci služby freeSAT je vyžadována klasická parabola (ideálně 80 cm) s konvertorem (LNB), satelitní HD přijímač s podporou formátu MPEG-4 a dekódovací karta freeSAT. Jestliže uvedené satelitní zařízení nemáte vlastní, můžete využít služeb některého z autorizovaných prodejců satelitní techniky, kteří zároveň zajišťují odbornou instalaci. Při objednání balíčku freeSAT medium HD či freeSAT plus HD se satelitním přijímačem a závazkem na 24 měsíců získáte od freeSAT dotaci na první instalaci až ve výši 1500 Kč. Cena instalace se liší v závislosti na prodejci, kde instalaci objednáte a jeho dojezdové vzdálenosti (freeSAT dodává pouze dekódovací kartu a případně STB). Instalační příspěvek tak nemusí pokrýt celkové náklady za montáž satelitní techniky.

TV zařízení pro freeSAT

Zařízení pro freeSAT

Se službou freeSAT můžete běžně využít jakýkoliv satelitní HD přijímač s podporou formátu MPEG-4, který jste využívali např. u jiné služby. Pokud se jedná o vaši první instalaci, pak lze z nabídky freeSAT využít pronájem moderního set-top boxu s celou řadou užitečných funkcí. Tyto přijímače bývají vybaveny HDMI rozhraním, které doplňuje AV výstup pro některé starší typy televizorů. Samozřejmostí je české menu, přehledný dálkový ovladač, multimediální funkce, možnost připojení externího USB HDD a další možnosti. Každý televizor v domácnosti musí mít svůj vlastní přijímač nebo CA Modul do TV s CI/CI+ slotem a interním DVB-S/S2 tunerem.

Výhody satelitního vysílání freeSAT

Výhody freeSAT

Hledáte nejvhodnější platformu pro příjem českých i zahraničních kanálů včetně HD rozlišení? Satelitní televize freeSAT vám na celém území po ČR poskytuje bohaté množství televizních programů v digitální kvalitě a to převážně s českým dabingem. Satelitní TV je ideální platformou všude tam, kde je vždy špatně dostupný internet, pozemní vysílání nebo kabelová televize. K dispozici máte i řadu funkcí, mezi které patří možnost zastavit nebo přetočit živé vysílání (DVR Ready), kde si zároveň lze oblíbené programy nahrávat a sledovat je opakovaně, kolikrát budete chtít. Kapacitu nahrávky určuje velikost HDD nebo USB flash disku zapojeného do set-top boxu.

freeSAT základní programová nabídka

freeSAT programy

Satelitní televize freeSAT nabízí bohatou programovou skladbu mnoha rozmanitých stanic, u kterých se zabaví zcela každý. V základní nabídce můžete sledovat až 100 kanálů, ze kterých je cca 25 v HD kvalitě. Náročnější diváci mají k dispozici zároveň vyšší tarif s větší porcí televizní zábavy, ale i množství doplňkových / prémiových balíčků s rozšířenou filmovou nabídkou (z rodiny HBO, Cinemax nebo FilmBox) a několika pořady s obsahem pro dospělé. Při prohlížení programové nabídky máte k dispozici elektronického průvodce (EPG) na několik dní dopředu. Pro přehlednost lze oblíbené kanály přímo na STB řadit do vámi vybraných / favoritních seznamů.


Satelitní televize freeSAT na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet freeSAT


Sledujte digitální vysílání freeSAT

Digitální televize freeSAT (dříve UPC Direct) přináší do vaší domácnosti atraktivní nabídku televizních kanálů z mnoha žánrů (např. seriály, filmy, dokumenty, dětské pořady, zpravodajství, sport, zábavu...) pro celou rodinu a to zcela bez ohledu, kde právě bydlíte. Už tak dostatečný počet českých i zahraničních stanic můžete dále rozšířit o další prémiové kanály, které si ve většině případů užijete s českým dabingem. Součástí každého balíčku satelitní televize freeSAT je i přístup do internetové televize Skylink Live TV, kterou můžete dokonce sledovat až na 4 zařízeních současně zcela kdykoliv a kdekoliv. Tuto službu jednoduše využijete na moderních Smart TV, PC a tabletech, ale zároveň i na chytrých mobilech.

 • Základní nabídka 149 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 107 Z toho 25 kanálů v HD kvalitě
 • TimeShift Ano Zpožděné přehrávání živého vysílání
 • Nahrávání programů dle kapacity HDD Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ne Sledování videa dle vlastního výběru
 • Další služby EPG, PVR Standardní a doplňkové služby
 • Typ vysílání satelit (DVB-S / S2) Sledování televize přes satelit
 • Podpora zařízení STB, CA Modul Zařízení určené pro přenos vysílání
 • Cena set-top boxu vlastní nebo 100 Kč STB se platí po dobu 24 měsíců

Hlavní výhody služby freeSAT

 • satelitní televize nabízí dostupnost po celém území České republiky
 • podpora nahrávání aktuálně vysílaného pořadů na HDD / TimeShift
 • rozrůstající se síť autorizovaných prodejců a instalačních techniků
 • při úvazku na 24 měsíců obdržíte dotaci na první instalaci (1500 Kč)

Co vám nemusí vyhovovat

 • zvýhodněná cena TV balíčků platí pouze při 24 měsíčním závazku
 • kvalita vysílání v HD rozlišení nemusí uspokojit majitele 4K televizí
 • časem lze narazit na jednorázové poplatky (reaktivace karty a pod.)
 • u freeSAT karty bez závazku je administrativní roční poplatek 500 Kč
 • při výrazně nepříznivém počasí je nutné počítat s výpadky signálu

Recenze byla aktualizována 4. 12. 2017. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o satelitním vysílání freeSAT navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání satelitních TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u satelitních poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

freeSAT

Satelitní TV
DVB-S / S2

107 TV programů
z toho 25 v HD kvalitě

Základní funkce
podpora nahrávání, timeshift, pauza ve vysílání, přetáčení...

149 Kč měsíčně
+ 100 Kč sat. přijímač

Objednat

Další informace

Základní balíček

Skylink

Satelitní TV
DVB-S / S2

93 TV programů
z toho 44 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, přetáčení...

259 Kč měsíčně
včetně servis. poplatku

Objednat

Další informace

Základní balíček

Digi TV

Satelitní TV
DVB-S / S2

71 TV programů
z toho 24 v HD kvalitě

Základní funkce
podpora nahrávání, timeshift, pauza ve vysílání, přetáčení...

299 Kč měsíčně
+ 69 Kč za sat. přijímač

Objednat

Další informace

Základní balíček

T-Mobile TV

Satelitní TV
DVB-S / S2

62 TV programů
z toho 24 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, přetáčení...

399 Kč měsíčně
+ 70 Kč za sat. přijímač

Objednat

Další informace


Základní a prémiové balíčky

Pokud si vybíráte satelitní televizi freeSAT máte k dispozici hned několik základních balíčků (freeSAT light, freeSAT medium HD, freeSAT plus HD), které se od sebe vzájemně liší zejména nabídkou kanálů, počtem televizních stanic v HD kvalitě a samozřejmě i rozdílnými (...celý článek)

Vybíráme satelitní přijímač

Při výběru satelitní TV najdete zpravidla v nabídce každého provozovatele zároveň i vhodné satelitní přijímače určené ke koupi či pronájmu. Jestliže, ale hledáte náhradu za váš již nevyhovující satelitní přijímač (set-top box), pak jistě oceníte několik důležitých rad před jeho (...celý článek)

freeSAT karta bez závazku

Satelitní televize freeSAT provozovaná společností UPC DTH (Direct-To-Home) dříve známá jako UPC Direct vám nabízí vedle placených balíčků i samostatnou kartu freeSAT bez závazku, kde neplatíte žádné měsíční poplatky. U této varianty obdržíte smart kartu, kde (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru