S jakými poplatky je nutné počítat u bezplatného balíčku satelitní televize freeSAT karta bez závazku?

Články | Satelitní televize | Přidáno 7. 3. 2017

Satelitní televize freeSAT provozovaná společností UPC DTH (Direct-To-Home) dříve známá jako UPC Direct vám nabízí vedle placených balíčků i samostatnou kartu freeSAT bez závazku, kde neplatíte žádné měsíční poplatky. U této varianty obdržíte smart kartu (je nutné vlastnit satelitní přijímač kompatibilní se službou freeSAT a zároveň mít nasměrovanou satelitní anténu na družici Thor 0.8° západně...) se kterou budete sledovat více než 25 populárních českých a slovenských programů bez závazků. Nicméně i tato varianta s nulovými měsíčními poplatky má svoje náklady, se kterými je nutné počítat. Předně je to jednorázový aktivační poplatek 500 Kč, který dále doplňuje opakovací / roční administrativní poplatek v hodnotě 500 Kč.

Pokud vlastníte satelitní přijímač kompatibilní s formátem MPEG4, pak můžete s kartou freeSAT za mírný poplatek sledovat více než 25 populárních českých a slovenských programů jednoduše bez zbytečných smluv a závazků...

V nabídce televizních programů s kartou freeSAT bez závazku aktuálně najdete přibližně 28 TV stanic (27 v SD rozlišení, 1 v HD kvalitě). Jedná se např. o televizní kanály ČT1, ČT2, ČT24, ČT Sport, Nova, Prima, Prima Cool, Prima Love, TV Barrandov, Óčko, Jednotka, Dvojka, TA3, JOJ family, Markíza International, Duna TV, Duna World, M1, M2, RTL Klub, 1 Music Channel, U (Romania), Speranta TV, CNN, Sky News, Al Jazeera, CGTN...

Jestliže na další rok nezaplatíte administrativní poplatek související s balíčkem freeSAT karta bez závazku v hodnotě 500 Kč, pak vám bude služba deaktivována. Po jejím uhrazení můžete uvedený balíček opětovně používat. Pokud přejdete z balíčku freeSAT karta bez závazku na vyšší balíček, bude vám připsána i část nevyužitého kreditu.

Jak si jednoduše pořídit satelitní televizi Digi TV?

Řada uživatelů dává přednost satelitní platformě pro její velmi širokou dostupnost po celém území České republiky, kde mohou jednoduše sledovat opravdu bohatou nabídku českých, slovenských nebo zahraničních TV kanálů s podporou HD rozlišení. Stačí prostřednictvím webových stránek satelitní služby freeSAT, nebo telefonicky objednat vhodný balíček, případně i satelitní techniku a příslušenství. Po samoinstalaci, nebo instalaci zajištěnou certifikovaným technikem můžete službu okamžitě používat. Všechny důležité informace, vlastnosti nebo samotnou recenzi k satelitní televizi freeSAT najdete přímo na našich stránkách.

články satelitní televize freesat

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Nejlepší televize 2018 / 2019

Stojíte před rozhodnutím, zda vyměnit stávající televizi v obývacím pokoji za novější model? Jestliže vaše současná TV dosluhuje nebo dokonce přesluhuje, tak je právě nejvyšší čas se poohlédnout po značně lepším, ale i výkonnějším typu. Nicméně nabídka nových (...celý článek)

IPTV přijímač Lepší TV Box

Jestliže se chcete na internetovou televizi Lepší TV pravidelně dívat také na běžné televizi, pak si stačí koupit či pronajmout přijímač Lepší TV BOX (set-top box), který propojíte s vašim internetovým routerem. Nabízený přijímač Lepší TV BOX je velmi příjemně kompaktní (...celý článek)

UPC Horizon Go

Předplatitelé kabelové televize UPC mají zdarma v rámci svého televizního tarifu dostupnou službu Horizon Go, se kterou mohou sledovat běžně oblíbené pořady na stolním počítači, přenosném notebooku, tabletu či smartphonu všude tam, kde mají plně k dispozici dostatečně (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru