Sledujte internetovou televizi Lepší TV na obrazovce televizoru díky modernímu IPTV set-top boxu...

Články | Internetové vysílání | Přidáno 28. 9. 2017

Televize přes internet Lepší TV je cenově dostupná online služba, se kterou budete jednoduše sledovat více než 80 českých, slovenských i zahraničních televizních stanic (z toho cca 36 v HD kvalitě) na obrazovce vašeho počítače, mobilního telefonu, tabletu nebo Smart TV. Stačí vám k tomu pouze dostatečně rychlé připojení k internetu (minimální rychlost internetu 3 Mb/s). Jestliže se chcete na internetovou televizi Lepší TV pravidelně dívat i na běžné televizi, pak si stačí koupit či pronajmout přijímač Lepší TV BOX (set-top box), který propojíte s vašim internetovým routerem.

Set-top box Lepší TV BOX s integrovaným operačním systémem Android 6 podporuje surfování po internetu, přehrávání videa z portálu YouTube, posílání emailů, hrání nenáročných her nebo poslouchání online internetových rádií...

Nabízený set-top box Lepší TV BOX je příjemně kompaktní zařízení s operačním systémem Android, které vyniká jednoduchým a intuitivním ovládáním. K dispozici máte celou řadu moderních funkcí, mezi kterými si vedle online vysílání oblíbíte zejména nahrávání vybraných televizních pořadů, zpětné zhlédnutí TV pořadů až 30 dní po jejich odvysílaní včetně pozastavení živého vysílání a následné přetáčení. K dispozici máte online videotéku, kde si budete vybírat zajímaví filmy i seriály. Počítat můžete s instalací dalších aplikací pro OS Android z obchodu Google Play (jednoduché hry, přehrávač multimediálních souborů apod.).

Přijímač Lepší TV BOX připojíte k televizoru za pomoci moderního HDMI rozhraní, ale zkrátka nepřijdou ani majitelé starších televizorů s analogovým AV nebo SCART konektorem. Set-top box dále připojíte k vašemu stávajícímu internetovému routeru. Využít můžete nejen klasické ethernetové rozhraní, ale zároveň i bezdrátové připojení WiFi, které vám usnadní instalaci internetové televize na jakémkoliv místě vašeho bytu.

V základním balení set-top boxu Lepší TV BOX najdete kromě samotného IPTV přijímače i pohodlný dálkový ovladač, 2 kusy baterií typu AAA pro DO, HDMI kabel, ethernetový kabel, napájecí adaptér a základní návod k obsluze. V případě potřeby, lze pro starší typy televizorů dále přiobjednat i klasický AV kabel a SCART redukci.

Jak si jednoduše pořídit internetovou televizi Lepší TV?

S internetovou televizí Lepší TV získáte přístup k celé řadě oblíbených českých, slovenských nebo zahraničních kanálů, které budete jednoduše sledovat všude tam, kde máte připojení k internetu. Lepší TV rozhodně nezahltí vaší internetovou linku, díky modernímu kódováni H.265 vyžaduje pouze 3 Mb/s pro kanály vysílané v HD kvalitě. Kromě sledování živého vysílání pak máte k dispozici také celou řadu užitečných funkcí (neomezené nahrávání pořadů, TV archiv až 30 dní, pauzu a přetáčení ve vysílání, videotéka apod.). Bližší informace, vlastnosti nebo recenzi na internetovou televizi Lepší TV najdete v samostatném článku na našich webových stránkách.

články internetové vysílání iptv televize lepší tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


freeSAT karta bez závazku

Satelitní televize freeSAT provozovaná společností UPC DTH (Direct-To-Home) dříve známá jako UPC Direct vám nabízí vedle placených balíčků i samostatnou kartu freeSAT bez závazku, kde neplatíte žádné měsíční poplatky. U této varianty obdržíte smart kartu, kde (...celý článek)

UPC Horizon Go

Předplatitelé kabelové televize UPC mají zdarma v rámci svého televizního tarifu dostupnou službu Horizon Go, se kterou mohou sledovat běžně oblíbené pořady na stolním počítači, přenosném notebooku, tabletu či smartphonu všude tam, kde mají plně k dispozici dostatečně (...celý článek)

Premiérové seriály na Voyo

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k oblíbeným filmům a seriálům. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru