Sledujte na internetovém videoportálu Voyo oblíbené seriály z produkce TV Nova dříve než v televizi...

Články | Online TV služby | Přidáno 11. 9. 2017

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k řadě oblíbených filmů a seriálů. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova. Oproti běžnému TV vysílání máte u vybraných seriálů plně k dispozici příběhy vašich oblíbených hrdinů zpravidla o něco dříve než diváci, kteří tyto seriály sledují na klasické televizi v běžném vysílacím čase. Kompletní nabídku videoportálu Voyo můžete sledovat kromě vybraných Smart TV a osobních počítačích zároveň na mobilních telefonech nebo tabletech všude tam, kde máte dostatečně rychlé připojení k internetu.

Sledujte v pohodlí domova nebo na cestách vybrané seriály z produkce TV Nova s předstihem oproti běžnému televiznímu vysílání. Se streamovací službou Voyo bude svým oblíbeným seriálovým hrdinům zase o něco blíž...

Z premiérových seriálů ve streamovací službě Voyo můžete aktuálně sledovat s dvoudílným předstihem oblíbený seriál Ulice. Jde o televizní seriál, který na obrazovce TV Nova pravidelně běží od roku 2005 v každý všední podvečer. Tento televizní seriál nabízí všední i nevšední pohled na osudy několika obyvatel a rodin z jedné fiktivní ulice na periferii Prahy. Mezi další seriály, které na Voyo uvidíte vždy o něco dříve / dopředu než diváci v televizi patří Ordinace v růžové zahradě, kde pak sledujete každodenní obyčejné i dramatické příběhy několika lékařů z kamenické nemocnice, záchranky a soukromé pediatrické ordinace. Tento nejsledovanější český seriál vysílá TV Nova na obrazovkách televize již od roku 2005 a najdete v něm řadu oblíbených českých herců. Sledovanost seriálu se pohybuje aktuálně kolem 1 milionu diváků.

Internetový videoportál Voyo vám zároveň na celé řadě zařízení zpřístupní nejen živé vysílání, ale také obsáhlý archiv TV Nova s celou řadou zajímavých filmů, oblíbených seriálů a zábavných televizních pořadů, které si můžete opakovaně pustit.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Voyo?

Vyzkoušejte videoportál Voyo a získejte neomezený přístup k bohaté nabídce filmů i seriálů, sledujte živé vysílání řady stanic televize Nova včetně oblíbených sportovních přenosů z kanálů Nova Sport. S online streamovací službou Voyo zároveň exkluzivně uvidíte také doposud neodvysílané epizody oblíbených seriálů z produkce TV Nova dříve než v televizi. K provozu služby potřebujete stabilní internetové připojení o minimální rychlosti 4 Mb/s. Dostupnou nabídku lze sledovat na vybraných chytrých televizí (Smart TV), počítači, mobilu či tabletu, Blu-Ray přehrávači nebo multimediálním centru Google Chromecast. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi online videotéky Voyo naleznete v našem samostatném článku.

Kromě portálu Voyo nabízí televize Nova i videoarchiv vybraných pořadů a seriálů, které můžete bezplatně sledovat po dobu 7 dnů od jejich odvysílání v TV přímo na internetu. Bližší informace k online službě Nova Plus nabízíme v recenzi.

články online tv služby tv archiv pořadů online videotéky voyo

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


UPC Horizon Go

Předplatitelé kabelové televize UPC mají zdarma v rámci svého televizního tarifu dostupnou službu Horizon Go, se kterou mohou sledovat běžně oblíbené pořady na stolním počítači, přenosném notebooku, tabletu či smartphonu všude tam, kde mají plně k dispozici dostatečně (...celý článek)

4K filmy na Apple iTunes

Online videotéka iTunes nabízí rozsáhlou nabídku filmových titulů, která čítá více než 8 000 filmů, které můžete sledovat v SD i HD kvalitě. V posledních letech stále více přibývá řada rozmanitých titulů, které máte navíc k dispozici v atraktivním 4K UHD rozlišení, které dále (...celý článek)

iPrima Videopůjčovna

Televize Prima aktuálně spustila novou online službu iPrima Videopůjčovna, ve které si můžete vypůjčit zajímavý pořad z produkce FTV Prima až 7 dní před jejich televizní premiérou. Předpremiérové pořady uvidíte bez reklam v HD kvalitě za 29 Kč. Během 48 hodin (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru