Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa Voyo...

Články | Aktualizováno 11. 9. 2017

Streamovací služba Voyo nabízí v rámci jednoho předplatného neomezený přístup do online televizního archivu, k živému vysílání vybraných stanic TV Nova včetně internetové videopůjčovny. Díky tomu můžete každý den sledovat velké množství zajímavých filmů, atraktivních seriálů a oblíbených TV pořadů. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících se službou Voyo, které vás mohou zajímat. Podrobnější informace se zaměřením na téma Voyo najdete také v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Sledujte na internetovém videoportálu Voyo oblíbené seriály z produkce TV Nova dříve než v televizi...

Online TV služby | TV archiv pořadů | Online videotéky | Přidáno 11. 9. 2017

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k řadě oblíbených filmů a seriálů. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova. Oproti běžnému TV vysílání máte u vybraných seriálů plně k dispozici příběhy vašich oblíbených hrdinů zpravidla o něco dříve než diváci, kteří tyto seriály sledují na klasické televizi v běžném vysílacím čase. Kompletní nabídku videoportálu Voyo můžete sledovat kromě vybraných Smart TV a osobních počítačích zároveň na mobilních telefonech nebo tabletech všude tam, kde máte dostatečně rychlé připojení k internetu (...celý článek)

Využijte zvýhodněnou cenu videoportálu Voyo při zakoupení předplatného na 3 a více měsíců...

Online TV služby | TV archiv pořadů | Online videotéky | Přidáno 17. 6. 2017

Běžné předplatné streamovací služby Voyo stojí 189 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem můžete jednoduše sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic Novy včetně atraktivních sportovních přenosů, ale zároveň i neomezený vstup do videopůjčovny. Pokud pravidelně sledujete online videoportál Voyo, pak ovšem výrazněji ušetříte při objednání služby na 3 a více měsíců dopředu. Při zakoupení předplatného na delší časové období se cena této online služby sníží až na přijatelných 154 Kč (...celý článek)

Na jakých zařízeních můžete běžně sledovat filmy, seriály a TV pořady z české streamovací služby Voyo?

Online TV služby | TV archiv pořadů | Online videotéky | Přidáno 21. 4. 2017

Českou streamovací službu (Video on Demand) Voyo společnosti TV Nova můžete sledovat nejen v pohodlí domova, ale i na cestách na celé řadě rozmanitých zařízení a oblíbených platforem. Filmy, seriály nebo TV pořady uvidíte na vybraných chytrých televizí (Smart TV) oblíbených značek Panasonic, Samsung, LG, Sony, Philips, Toshiba, Hyundai, GoGen. S chytrou televizí si po připojení k internetu stáhnete vhodnou aplikaci Voyo, která podporuje živé vysílání a přístup do televizního archivu řady programů TV Nova včetně neomezeného sledování mnoha filmových titulů z videotéky (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Historie Prima TV

Historie televizní stanice Prima sahá do roku 1994, kdy tato česká stanice začala po zkušebním vysílání celoplošně vysílat pod označením Premiéra TV. Ovšem až teprve kolem roku 2000 začala televize Prima zaznamenávat výraznější úspěchy ve vyšší sledovanosti (...celý článek)

Podpora Chromecastu

Obsah archivu iVysílání můžete jednoduše sledovat na PC, mobilním telefonu, tabletu či chytré TV s podporou HbbTV. Mezi tyto zařízení se v současné době nově přidává zároveň i multimediální centrum Google Chromecast (2), se kterým můžete běžně streamovat videa archivu (...celý článek)

Živé vysílání online TV stanic

V dnešní době můžete zdarma sledovat online vysílání řady českých televizních stanic na obrazovce osobního počítače, notebooku, tabletu nebo displeji chytrého telefonu pomocí běžného internetového připojení. Pokud patříte mezi příležitostné diváky televizního vysílání (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru