Sledujte se službou iPrima Videopůjčovna s předstihem filmy a seriály před jejich televizní premiérou...

Články | Online TV služby | Přidáno 25. 2. 2019

Televize Prima aktuálně spustila novou online službu iPrima Videopůjčovna, ve které si můžete jednoduše vypůjčit zajímavý film nebo oblíbený seriál z produkce FTV Prima až 7 dní před jejich televizní premiérou. Zhlédnutí předpremiérového pořadu bez reklam v HD kvalitě vychází na 29 Kč. Během 48 hodin si můžete pořad pustit kolikrát chce, nejpozději však do 30 dní od jeho zapůjčení. Exkluzivní nabídku videopůjčovny v podobě sedmidenního předstihu tak můžete využít u oblíbených seriálů jako např. Modrý kód, Krejzovi či Černé vdovy...

Kromě vlastních pořadů z dílny FTV Prima najdete zároveň na iPrima Videopůjčovna i nabídku zajímavých filmů z distribuce společnosti Bontonfilm. Za vypůjčení takového filmu na 48 hodin zaplatíte 49 Kč. Z nabídky si můžete aktuálně vypůjčit filmy jako Escobar, Divergence, Pád Londýna, Ztracen v džungli, Oldboy, John Wick a mnohé další.

Buďte jednoduše napřed a sledujte exkluzivní předpremiéry vybraných pořadů TV Prima až 7 dní před jejich televizní premiérou...

Aktuálně najdete v nabídce nové online služby iPrima Videopůjčovna přibližně 100 pořadů a do budoucna přibudou i mnohé další. Videa můžete sledovat až do jejich maximálního Full HD rozlišení 1080p a každý titul se hradí zvlášť. Platba se běžně provádí platební kartou, PayPalem nebo za pomoci prémiových SMS zpráv. Samotný obsah můžete sledovat nejen přes webový prohlížeč na PC i mobilním telefonu, ale zároveň přes HbbTV ve vaší chytré televizi (Smart TV).

Jak si jednoduše pořídit TV archiv pořadů Prima Play?

S internetovou službou Prima Play můžete zpětně sledovat videa z nabídky TV Prima (Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love). Pokud v televizi zmeškáte oblíbený seriál nebo TV pořad jednoduše se na něj kdykoliv později podíváte ve videoarchivu. V online službě Prima Play dále najdete přehledný TV program včetně živého vysílání řady populárních stanic FTV Prima. K provozu služby potřebujete stabilní připojení k internetu o rychlosti 1 Mb/s. Archiv pořadů TV Prima budete sledovat v počítači, mobilním telefonu, tabletu nebo na chytrém televizoru (Smart TV) s podporou funkce HbbTV. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi TV archivu pořadů Prima Play naleznete v samostatném článku.

články online tv služby online videotéky tv archiv pořadů prima play

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


4K filmy na Apple iTunes

Online videotéka iTunes nabízí rozsáhlou nabídku filmových titulů, která čítá více než 8 000 filmů, které můžete sledovat v SD i HD kvalitě. V posledních letech stále více přibývá řada rozmanitých titulů, které máte navíc k dispozici v atraktivním 4K UHD rozlišení, které dále (...celý článek)

České pořady na Prime Video

Online streamovací služba Amazon Prime Video je už nějakou dobu dostupná v ČR. Obsah této online videotéky je bohužel v převážné většině v originálním znění, ale přesto pomalu přibývá řada filmů i seriálů s dabingem a českými titulky. Pořady s podporou češtiny zatím (...celý článek)

Živé vysílání online TV stanic

V dnešní době můžete zdarma sledovat online vysílání řady českých televizních stanic na obrazovce osobního počítače, notebooku, tabletu nebo displeji chytrého telefonu pomocí běžného internetového připojení. Pokud patříte mezi příležitostné diváky televizního vysílání (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru