Sledujte vybrané filmy a seriály s českou lokalizací v online streamovací službě Amazon Prime Video...

Články | Online TV služby | Přidáno 29. 10. 2018

Online streamovací služba Amazon Prime Video je už nějakou dobu dostupná v České republice. Obsah této online videotéky je bohužel v převážné většině stále v originálním znění s možností zapnutí převážně anglických, francouzských, španělských nebo portugalských a italských titulků. Nicméně mezi nimi pomalu přibývá řada filmů, ale i seriálů s dabingem a českými titulky. Obsah lokalizovaných pořadů do češtiny se zatím rozhodně nemůže rovnat konkurenčním online půjčovnám, ale i tak jsme rádi za každou snahu, kterou zahraniční společnosti směrem k českému publiku projeví. Ovšem necelá 50 lokalizovaných filmových titulů přidaných v průběhu 2 let jasně ukazuje, že služba Prime Video je stále vhodná pouze pro diváky, kteří ovládají angličtinu.

Mezi filmy ve videoslužbě Amazon Prime s českým dabingem patří Hledání Země Nezemě, Kill Bill, Dobrý Will Hunting, Seriózní muž, Vřískot, Kill Bill 2, Spring Breakers, Scary Movie 2, Bullet a několik dalších. Najdete mezi nimi i vyloženě české filmy jako 7 dní hříchů a Láska je láska. S českým dabingem můžete zároveň sledovat i několik seriálů, patří mezi ně Mr. Robot, Into the Badlands, Fear the Walking Dead (dějově předchází Živým mrtvým), které doplňuje i několik kreslených dětských seriálů.

I přes několik desítek filmových titulů s českou podporou je online videotéka Prime Video od Amazonu primárně vhodná pouze pro diváky, kteří ovládají angličtinu, nebo se ji snaží alespoň zdokonalit...

Z nabídky pořadů s českými titulky na streamovací platformě Prime Video od Amazonu můžete aktuálně vybírat filmové tituly 30 dní dlouhá noc, Vymítač ďábla, Kost a kůže. O něco lepší je nabídka seriálů v originálním znění s podporou českých titulků, kde máte právě k dispozici The Looming Tower, McMafia, Mr. Robot, Hap and Leonard, This is Us, Fear the Walking Dead, Into the Badlands nebo Dietland. Doufejme, že se nabídka pořadů s českou podporou bude rozšiřovat mnohem větším tempem, než tomu bylo u Amazonu doposud.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Prime Video?

Prime Video je placená online videotéka společnosti Amazon, se kterou můžete denně sledovat nové filmy, atraktivní seriály, zajímavé dokumenty a TV pořady. Pro bezproblémový provoz je vyžadováno stabilní připojení k internetu s doporučenou minimální rychlostí 5 Mb/s. Dostupné pořady můžete sledovat na vybraných Smart TV, počítači či notebooku přes webové rozhraní, na smartphonech i tabletech, herních konzolích a multimediálních centrech vybavených podporou streamovacích služeb. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi na online videotéku Prime Video naleznete v samostatném článku.

články online tv služby online videotéky amazon prime video

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


iPrima Videopůjčovna

Televize Prima aktuálně spustila novou online službu iPrima Videopůjčovna, ve které si můžete vypůjčit zajímavý pořad z produkce FTV Prima až 7 dní před jejich televizní premiérou. Předpremiérové pořady uvidíte bez reklam v HD kvalitě za 29 Kč. Během 48 hodin (...celý článek)

Živé vysílání online TV stanic

V dnešní době můžete zdarma sledovat online vysílání řady českých televizních stanic na obrazovce osobního počítače, notebooku, tabletu nebo displeji chytrého telefonu pomocí běžného internetového připojení. Pokud patříte mezi příležitostné diváky televizního vysílání (...celý článek)

iPrima bez reklam

Placená služba iPrima bez reklam nově navazuje na Premium účet, se kterým jste sledovali odvysílané pořady z archivu TV stanic Prima, Prima COOL, Prima Zoom, Prima MAX, Prima Krimi nebo Prima Love bez komerčních reklam. Vylepšený účet iPrima bez reklam vypíná (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru