Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa Amazon Prime Video...

Články | Aktualizováno 29. 10. 2018

Streamovací videoslužbu Amazon Prime Video můžete sledovat kdekoliv a kdykoliv. Stačí vám jen stabilní internetové připojení a přes některé z podporovaných zařízeních (Smart TV, mobily, tablety, PC, herní konzole...) máte okamžitě k dispozici tisíce hodin zábavy v podobě nových filmů, atraktivních seriálů a zajímavých dokumentů. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících se službou Prime Video od Amazonu, které vás mohou zajímat. Podrobné informace zaměřené na téma Prime Video najdete v samostatné recenzi na našich stránkách.

Sledujte vybrané filmy a seriály s českou lokalizací v online streamovací službě Amazon Prime Video...

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 29. 10. 2018

Online streamovací služba Amazon Prime Video je už nějakou dobu dostupná v České republice. Obsah této online videotéky je bohužel v převážné většině stále v originálním znění s možností zapnutí převážně anglických, francouzských, španělských nebo portugalských a italských titulků. Nicméně mezi nimi pomalu přibývá řada filmů, ale i seriálů s dabingem a českými titulky. Obsah lokalizovaných pořadů do češtiny se zatím rozhodně nemůže rovnat konkurenčním online půjčovnám, ale i tak jsme rádi za každou snahu, kterou zahraniční společnosti směrem k českému publiku projeví. Ovšem necelá 50 lokalizovaných filmových titulů přidaných v průběhu 2 let jasně ukazuje, že služba Prime Video je stále vhodná pouze pro diváky, kteří (...celý článek)

Online streamovací službu Amazon Prime Video si už konečně užijete na multimediálním centru Apple TV...

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 10. 12. 2017

Online streamovací služba Amazon Prime Video konečně zamířila na platformu Apple TV, pro kterou už najdete v prostředí App Storu zdarma ke stažení aplikaci pro iPhone, iPad a nově také Apple TV. Společnost Amazon se svojí online videopůjčovnou byla posledním známým poskytovatelem videa na vyžádání (VoD), která výrazně chyběla na zařízeních s tvOS. Dostupnost této aplikace se netrpělivě očekávala už v průběhu léta, ale vzhledem ke komplikacím při jejím vývoji se nakonec vydání o několik měsíců opozdilo. Bezplatnou aplikaci Amazon Prime Video nyní můžete stahovat pro Apple TV třetí generace (...celý článek)

Amazon Prime Video je konečně oficiálně v ČR. Sledujte nový The Grand Tour se zvýhodněným předplatným...

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 4. 1. 2017

Do České republiky se oficiálně dostává služba pro online streamování filmů a seriálů. Jedná se o internetovou videopůjčovnu Amazon Prime Video, se kterou můžete pohodlně sledovat stovky zajímavých pořadů. V současné době je služba dostupná ve více než 200 zemích. Měsíční platba vychází na 160 Kč, ale díky aktuálně zvýhodněnému předplatnému vás vyjde prvních 6 měsíců na pouhých 80 Kč. Mezi méně potěšující zprávy patří výrazně menší nabídka oproti konkurenčním online videotékám a zároveň absence filmů a seriálů s českými titulky. Aktuálně jsou u nabízených pořadů k dispozici titulky jen v angličtině, italštině, francouzštině, španělštině nebo portugalštině (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Nabídka tarifů Netflix

Všechny dostupné tarify (Basic, Standard a Premium) u online videopůjčovny Netflix běžně umožňují přístup ke zcela stejnému obsahu filmových titulů z vlastní nebo cizí produkce. Jednotlivé balíčky se pak mezi sebou vzájemně odlišují především v možnostech streamovací (...celý článek)

HBO Go výrazně zlevňuje

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se pak stává (...celý článek)

Premiérové seriály na Voyo

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k oblíbeným filmům a seriálům. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru