Sledujte přes Apple TV na online videotéce iTunes nabídku rozmanitých filmů v atraktivní 4K kvalitě...

Články | Online TV služby | Aktualizováno 26. 1. 2019

Online videotéka Apple iTunes nabízí rozsáhlou nabídku filmových titulů, která čítá více než 8 000 filmů a dokumentů, které můžete běžně sledovat v SD i HD kvalitě. V posledních letech ovšem stále více přibývá řada rozmanitých titulů, které máte navíc k dispozici v atraktivním 4K UHD rozlišení, které mohou dále obsahovat i vysoký dynamický rozsah (HDR) a kvalitní ozvučení typu Dolby Vision nebo Dolby Atmos. Na 4K televizoru s podporou HDR si přímo v pohodlí domova naplno užijete dokonale ostrý a detailní obraz s kvalitním zvukem (ideálně přes domácí kino nebo širokopásmový soundbar k televizoru).

Pro streamování video obsahu z videopůjčovny iTunes či další online služby (Netflix, Amazon Prime Video...) v ohromující 4K Ultra HD kvalitě potřebujete vedle 4K televize zároveň i velmi rychlé internetové připojení a multimediální centrum Apple TV s podporou 4K. Nejnovější Apple TV 4K má integrovanou videotéku iTunes s možností sledování filmů v Ultra HD kvalitě. Zároveň zaujme vysokým výkonem, operačním systémem tvOS s jednoduchým ovládáním a širokou podporou mnoha aplikací. Součástí přehrávače Apple TV je speciální dotykový ovladač, který můžete zároveň kombinovat s mobilním telefonem iPhone.

Vychutnejte si dokonale ostrý a detailní obraz z online videotéky iTunes přes multimediální centrum Apple TV 4K na obrazovce vaší rozměrné televize...

V současné době najdete v online videotéce Apple iTunes přibližně 500 filmů ve 4K UHD kvalitě. Z nabídky můžete vybírat životopisné drama Bohemian Rhapsody, sci-fi Bumblebee ze světa Transformerů, komiksový film Aquaman, sportovní drama Creed II, kriminální film Vdovy, hudební drama s romantickou zápletkou Zrodila se hvězda, thriller Dívka v pavoučí síti ze slavné knižní série Milénium, sci-fi pokračování Blade Runner 2049, mysteriózní setkání s mimozemšťany ve filmu Příchozí, válečné drama Dunkerk, dobrodružný film Sherlock Holmes, horror Tiché místo, western Nesmiřitelní, ale i mnohé další filmové tituly.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku iTunes?

Online videotéka iTunes nabízí jednu z největších video knihoven rozmanitých filmů a dokumentů, které si můžete jednorázově vypůjčit nebo rovnou zakoupit pro neomezené sledování. K provozu služby potřebujete stabilní internetové připojení a některé ze zařízeních společnosti Apple (mobil iPhone, tablet iPad, multimediální centrum Apple TV...). Internetovou videopůjčovnu můžete zároveň provozovat na počítačích s předinstalovanou aplikací Apple iTunes (Mac, PC). Pro české diváky nabízí tato streamovací služba i dostatek filmových titulů s českým dabingem nebo v původním znění s českými titulky. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi online videotéky Apple iTunes naleznete v samostatném článku.

články online tv služby online videotéky apple itunes

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Premiérové seriály na Voyo

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k oblíbeným filmům a seriálům. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova (...celý článek)

iPrima Videopůjčovna

Televize Prima aktuálně spustila novou online službu iPrima Videopůjčovna, ve které si můžete vypůjčit zajímavý pořad z produkce FTV Prima až 7 dní před jejich televizní premiérou. Předpremiérové pořady uvidíte bez reklam v HD kvalitě za 29 Kč. Během 48 hodin (...celý článek)

České pořady na Prime Video

Online streamovací služba Amazon Prime Video je už nějakou dobu dostupná v ČR. Obsah této online videotéky je bohužel v převážné většině v originálním znění, ale přesto pomalu přibývá řada filmů i seriálů s dabingem a českými titulky. Pořady s podporou češtiny zatím (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru