Apple iTunes

Sledujte jednoduše v pohodlí vašeho domova nebo na cestách oblíbené i nejnovější filmy, exkluzivní seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo další zajímavé pořady okamžitě a bez čekání přes online videotéku Apple iTunes, nejen kdykoliv budete mít náladu, ale i všude tam, kde je k dispozici internet...

Objednat Apple iTunes

Online videotéka Apple iTunes

Smart televize

Recenze online videotéky Apple iTunes

Společnost Apple v rámci obchodu iTunes poskytuje velmi rozsáhlou online videotéku s mnoha rozmanitými žánry, které spolehlivě uspokojí i nejnáročnější filmové fanoušky. V nabídce najdete klasické filmy i nejnovější trháky, které vám právě unikli v kinech a chystají se k vydání na fyzické nosiče v podobě DVD, Blu-Ray. Z široké nabídky můžete kromě titulů v původním znění vybírat i celou řadu zajímavých filmů s českým dabingem či cz titulky, jejich počet se navíc neustále zvyšuje. Řadu filmových titulů v Apple iTunes si kromě běžného SD rozlišení můžete zároveň vychutnat v HD či 4K UHD kvalitě.

Hodnocení(78%)
Kvalita videa 90%
Nabídka pořadů 95%
Platformy a zařízení 80%
Čeština 45%

Co potřebujete k provozu online videopůjčovny Apple iTunes? K přístupu do rozsáhlé filmotéky iTunes potřebujete stabilní internetové připojení o minimální rychlosti 4 Mb/s. Na mobilních zařízeních si nejdříve ověřte připojení přes WiFi, aby nedošlo k čerpání mobilních dat, za která můžete operátorovi platit. Dostupnou filmovou nabídku můžete jednoduše sledovat na chytrých telefonech iPhone a tabletech iPad s operačním systémem Apple iOS. Využít můžete také stolní počítač či přenosný notebook (macOS, Windows) skrze aplikaci iTunes, která zprostředkuje přístup do iTunes Store a správu multimediální knihovny. Pokud chcete sledovat zapůjčené filmy přímo na obrazovce televizoru, je nutné využít multimediální centrum Apple TV vybavené HDMI rozhraním, se kterým získáte přístup k App Store, nebo s ním využijete funkci zrcadlení obrazovky z Apple zařízení přes AirPlay.

Nabídka Apple iTunes

Nabídka Apple iTunes

Rozsáhlá nabídka filmových titulů v Apple iTunes čítá více než 8 500 rozmanitých filmů, ze kterých si pak spolehlivě vybere každý. Kromě filmových klasik vycházejí nejnovější tituly i několik dnů až týdnů před oficiálním vydáním na DVD či BR média. V posledních letech se také stalo pravidlem, že tyto novinky běžně nabízí český dabing nebo alespoň české titulky. Nabídku dostupných titulů běžně zastupují rozmanité žánry (dobrodružné, komedie, drama, horory, akční, rodinné...), které dále doplňuje řada vybraných dokumentů. Počítat můžete s běžnou SD kvalitou, ale i atraktivním HD nebo 4K UHD rozlišením.

Zajímavé filmové tituly na Apple iTunes

Zajímavé filmové tituly

Z nabídky streamovací služby (Video on Demand) Apple iTunes Movie můžete vybírat celou řadu osvědčených filmů, u kterých se spolehlivě zabaví každý člen vaší rodiny. Mezi ty nejzajímavější filmy s českým dabingem patří např. Avengers: Infinity War, Johnny English, Úžasňákovi 2, Mission: Impossible - Fallout, Creed II, Doctor Strange, První člověk, Upgrade, Thor: Ragnarok, ale i mnohé další. Mezi filmy s českými titulky najdete Bohemian Rhapsody, Smrtelné stroje, Ant-Man a Wasp, Děsivé dědictví, Beze stop, Strážci Galaxie Vol 2, Deadpool 2, Equalizer 2, Psí poslání a celou řadu dalších filmů.

Vyzkoušejte zdarma Apple iTunes

Vyzkoušejte Apple iTunes

Internetová videotéka Apple iTunes není založena na měsíčním předplatném, ale jednotlivé filmy si zde půjčíte stejně jako v běžné videopůjčovně. Na vypůjčený film se musíte podívat během následujících 30 dní. Jakmile si film jednou spustíte běží lhůta 48 hodin, ve kterých si jej můžete přehrát kolikrát chcete. Následně tento titul z vaší iTunes knihovny zmizí. Ceny filmů se běžně pohybují kolem 50 - 80 Kč zpravidla dle stáří vybraného titulu. Platbu za vypůjčení provedete jednoduše běžnou platební kartou. Pro neomezené sledování lze vybrané filmy zakoupit. Cena za nákup filmu se pohybuje kolem částky 300 Kč.


Online videotéka Apple iTunes na dosah
Sledujte zajímavé filmy a oblíbené seriály kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet Apple iTunes


Sledujte streamovací službu Apple iTunes

Internetová videopůjčovna Apple iTunes Movie splňuje podmínky pro dokonalou televizní zábavu. Dostupná knihovna patří mezi největší tuzemské streamovací služby, kterou navíc doplňuje velká část stále nových filmů mnohdy ještě před jejich vydáním na fyzických nosičích. Oproti konkurenčním platformám dokáže Apple iTunes zároveň nabídnout i největší kolekci filmů s českým dabingem nebo českými titulky. Na vybraných Apple zařízeních (mobily iPhone, tablety iPad) můžete zapůjčené filmy předem stáhnou pro jejich pozdější offline přehrání např. v místě, kde nemáte stabilní a rychlý internet. V případě zakoupeného filmu na iTunes si jej dále mohou v rámci rodinného sdílení přehrávat i další osoby vaší rodiny.

Kompletní nabídku filmů a dokumentů z oblíbené online videotéky Apple iTunes máte k dispozici na celé řadě mobilních zařízení společnosti Apple. Filmy z videotéky iTunes si zároveň vychutnáte přímo na obrazovce velké televize přes multimediální centrum Apple TV. V ostatních případech se musíte spolehnout na počítače s nainstalovanou aplikací iTunes.

 • Měsíční poplatek ne Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Vypůjčení filmu od 59 Kč Cena za vypůjčení filmového titulu
 • Nabídka titulů více než 8500 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů s omezením Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD, HD, 4K UHD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů max. 1 Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení Apple TV, mobil, PC Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce HDR, Dolby Atmos 7.1 Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 4 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby Apple iTunes

 • jedná z nejrozsáhlejších videoték s množstvím filmů v cz lokalizaci
 • nabídka nejnovějších filmů právě vycházejících na Blu-Ray média
 • kromě běžného streamování lze na vybrané zařízení filmy stáhnout
 • streamovací služba pro všechny, kdykoliv, ale i zcela bez závazku

Co vám nemusí vyhovovat

 • omezená nabídka zařízení, na kterých lze videotéku iTunes využívat
 • chybí model měsíčního předplatného pro libovolné sledování filmů
 • zejména u nových titulů musíte počítat s vyšší cenou za vypůjčení
 • v knihovně iTunes najdete velmi slabou nabídku rozmanitých seriálů

Recenze byla aktualizována 13. 5. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k online videotéce iTunes navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online videopůjčoven

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s paušálním poplatkem

Základní balíček

Apple iTunes

Online videotéka
Video on Demand

8500 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 45 %

Základní funkce
nákup nebo pronájem, 48 hodin na přehrání, rozsáhlá knihovna...

od 59 Kč za
vypůjčení filmu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Google Play

Online videotéka
Video on Demand

3500 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 35 %

Základní funkce
nákup nebo pronájem, 48 hodin na přehrání, rozsáhlá knihovna...

od 65 Kč za
vypůjčení filmu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Netflix

Online videotéka
Video on Demand

5000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 10 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, rozsáhlá knihovna...

199 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Prime Video

Online videotéka
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 5 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, nezávislé 3 streamy...

155 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace


4K filmy na Apple iTunes

Online videotéka iTunes nabízí rozsáhlou nabídku filmových titulů, která čítá více než 8 000 filmů, které můžete sledovat v SD i HD kvalitě. V posledních letech stále více přibývá řada rozmanitých titulů, které máte navíc k dispozici v atraktivním 4K UHD rozlišení, které dále (...celý článek)

Zlevnění filmů na iTunes

V květnu tohoto roku oznámila společnost Apple, že začne v České republice účtovat ceny za App Store, iTunes Store, iBooks Store, Apple Music či Apple iCloud místo dosavadního eura v českých korunách. Apple slib dodržel a v současné době už uživatelé Apple nakupují v (...celý článek)

Jak sledovat video bez FUP?

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu nebo tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu, online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k WiFi (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru