Google Play Movies

Sledujte jednoduše v pohodlí vašeho domova nebo na cestách oblíbené i nejnovější filmy, exkluzivní seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo další zajímavé pořady okamžitě a bez čekání přes online videotéku Google Play, nejen kdykoliv budete mít náladu, ale i všude tam, kde je k dispozici internet...

Objednat Google Play

Online videotéka Google Play

Smart televize

Recenze online videotéky Google Play

Google Play je mezinárodní platforma pro distribuci aplikací nebo her na zařízení s OS Android, nicméně v dostupné nabídce digitálního obsahu najdete zároveň e-knihy, hudbu a filmy. Z katalogu filmů nebo dokumentů můžete vybírat klasické či nejnovější filmové trháky. Kromě anglického znění pak můžete u rozrůstajícího se množství titulů počítat s českou lokalizací v podobě dabingu nebo titulků. Dostupná videa máte plně k dispozici v SD či atraktivní HD kvalitě. Jednotlivé filmy z videotéky Google Play Movies lze jednoduše zapůjčit nebo rovnou zakoupit pro jejich neomezené sledování.

Hodnocení(74%)
Kvalita videa 85%
Nabídka pořadů 85%
Platformy a zařízení 90%
Čeština 35%

Co potřebujete k provozu online videopůjčovny Google Play Movies? Pro připojení do videoknihovny Google Play Movies potřebujete stabilní připojení k internetu o rychlosti cca 4 Mb/s. U mobilních zařízeních si pak nezapomeňte pohlídat přenesená mobilní data (FUP), za která můžete mobilnímu operátorovi platit. Nabízené filmy můžete běžně sledovat na chytrých mobilech a tabletech (s OS Google Android, Apple iOS), na počítači a Chromebooku v prohlížeči, nebo vybraných zařízeních jako je Google Chromecast či Android TV Box, které připojíte k běžnému televizoru s HDMI rozhraním. Online videopůjčovnu můžete zároveň používat přímo na vybraných Android TV nebo Smart TV zejména značek Samsung či LG.

Nabídka Google Play

Nabídka Google Play

Výhodou online videotéky Google Play je rychlost přidání filmových novinek, které se na tomto portálu objevují ve stejný den, kdy na pulty obchodů míří Blu-Ray či DVD verze. Nabídku filmových titulů pak běžně zastupují rozmanité žánry (dobrodružné, akční, drama, horory, komedie, rodinné), které dále doplňují i vybrané dokumenty. Dostupné filmy jsou nejen v anglickém jazyce, ale více než třetinu máte plně k dispozici s českým dabingem či titulky. Poměr lokalizovaných filmů se navíc stále rozrůstá. Vedle titulů běžně dostupných v SD či atraktivní HD kvalitě se postupně připravují filmy v novém 4K UHD rozlišení.

Zajímavé filmové tituly na Google Play

Zajímavé filmové tituly

Z nabídky streamovací služby (Video on Demand) Google Play Movies můžete vybírat celou řadu zajímavých filmů, u kterých se spolehlivě zabaví celá rodina. Mezi zajímavé tituly s českým dabingem tak např. patří Aquaman, Fantastická zvířata, Vlk z Wall Street, Osm hrozných, Zrodila se hvězda, Sicario 2: Soldado, Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny, Captain America: Občanská válka a mnohé další. Mezi filmy s českými titulky aktuálně patří Spider-Man: Paralelní světy, První člověk, Vdovy, Venom, Dívka v pavoučí síti, Zlý časy v El Royale, Upgrade, Star Wars, Blade Runner 2049 a celá řada dalších.

Vyzkoušejte zdarma Google Play

Vyzkoušejte Google Play

Internetová videotéka Google Play Movies nenabízí model měsíčního předplatného, ale jednotlivé filmy si zde vypůjčíte stejně jako v běžné videopůjčovně. Vypůjčený film máte k dispozici na 48 hodin, během kterých jej můžete zhlédnout opakovaně. Ceny filmů se pohybují přibližně od 65 do 110 Kč zpravidla dle stáří vybraného titulu. Platbu pak provedete jednoduše běžnou platební (kreditní / debetní) kartou nebo pomocí bezpečného paysafecard kuponu. Kromě zapůjčení vybraného titulu si na Google Play filmy také zakoupíte pro neomezené přehrávání. Ceny se pohybují přibližně kolem 400 korun.


Online videotéka Google Play na dosah
Sledujte zajímavé filmy a oblíbené seriály kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet Google Play


Sledujte streamovací službu Google Play

S online videotékou Google Play získáte přístup k více než 3 500 filmovým titulům z mnoha rozmanitých žánrů, které obsahují klasické i nejnovější filmové trháky vycházející právě na DVD či Blu-Ray média. Příjemným překvapením je stále se zvyšující počet titulů s českým dabingem či anglickým znění s českými titulky. Kromě samotného streamování si můžete vybrané filmy předem stáhnout do mobilních zařízeních (Android, iOS) a Chromebooku pro jejich offline přehrávání v místech, kde dosud nemáte přístup k dostatečně stabilnímu či rychlému internetu. V takovém případě máte 30 dní na první přehrání, od kterých se začne počítat 48 hodin na vypůjčení.

Kompletní nabídku filmů a dokumentů z online videotéky Google Play Movies můžete kromě obrazovky vybrané chytré televize (Smart TV) sledovat na smartphonu, tabletu, počítači či notebooku, a to včetně vybraných zařízení s Androidem.

 • Měsíční poplatek ne Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Vypůjčení filmu od 65 Kč Cena za vypůjčení filmového titulu
 • Nabídka titulů více než 3500 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů s omezením Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD, HD, 4K UHD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů max. 1 Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení Smart TV, mobil, PC Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce HDR, Dolby 5.1 Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 4 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby Google Play

 • rozsáhlá nabídka titulů včetně právě vycházejících filmů na DVD i BR
 • široký rozsah podporovaných zařízení včetně kvalitních aplikací
 • streamovací služba pro všechny, kdykoliv, ale i zcela bez závazku
 • kromě běžného streamování lze na vybrané zařízení filmy stáhnout

Co vám nemusí vyhovovat

 • zejména u nových titulů musíte počítat s vyšší cenou za vypůjčení
 • chybí model měsíčního předplatného pro libovolné sledování filmů
 • i přes stále rostoucí počet filmových titulů s českým dabingem nebo titulky je více než polovina dostupných filmů pouze v anglickém znění
 • zatím jen minimum filmů nebo dokumentů ve vysoké 4k UHD kvalitě

Recenze byla aktualizována 19. 7. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k online videotéce Google Play navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online videopůjčoven

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s paušálním poplatkem

Základní balíček

Google Play

Online videotéka
Video on Demand

3500 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 35 %

Základní funkce
nákup nebo pronájem, 48 hodin na přehrání, rozsáhlá knihovna...

od 65 Kč za
vypůjčení filmu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Apple iTunes

Online videotéka
Video on Demand

8500 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 45 %

Základní funkce
nákup nebo pronájem, 48 hodin na přehrání, rozsáhlá knihovna...

od 59 Kč za
vypůjčení filmu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Prime Video

Online videotéka
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 5 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, nezávislé 3 streamy...

155 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Voyo

Online videotéka
Video on Demand

2000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, archiv, živé vysílání...

159 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace


Streamujte přes Chromecast

Chromecast je miniaturní počítač s bezdrátovou WiFi technologií, který přes HDMI rozhraní zapojíte do TV. Google Chromecast dokáže z mobilních zařízení přes aplikaci Google Home (dostupná pro Google Android i Apple iOS) či počítače s webovým prohlížečem (...celý článek)

Jak sledovat video bez FUP?

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu nebo tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu, online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k WiFi (...celý článek)

Streamovací video služby

S online videotékou se konečně nemusíte omezovat s přesným vysílacím časem a spoléhat se na televizní vysílání, ale velmi jednoduše si pustíte váš oblíbený nebo nejnovější film kdykoliv budete mít náladu nebo chuť. Na internetu najdete množství online videoték s měsíčním (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru