Streamujte videa z mobilu na velkou obrazovku vaší televize přes bezdrátový Google Chromecast...

Články | Online TV služby | Aktualizováno 5. 6. 2018

Google Chromecast je miniaturní počítač s vestavěnou bezdrátovou WiFi technologií, který přes HDMI rozhraní zapojíte do televize. Chromecast dokáže z mobilních zařízení přes aplikaci Google Home (dostupná pro Google Android i Apple iOS) nebo počítače s webovým prohlížečem Google Chrome zrcadlit jakýkoliv video obsah přímo na obrazovku vaší velké HDMI televize. Zařízení tak může sloužit i pro streamování online obsahu z internetových služeb jako je Netflix, Google Play Movies a mnohé další online videotéky. Počet aplikací umožňujících sdílení obrazovky z mobilních zařízení nebo PC stále více roste. Samozřejmostí je zároveň možnost prohlížení fotografií z mobilu, poslouchání hudby nebo například i hraní her z Google Play.

Miniaturní a zároveň také cenově dostupné zařízení Google Chromecast jednoduše udělá z každé televize s HDMI rozhraním chytrou Smart TV...

Na českém trhu aktuálně můžete zakoupit starší model Google Chromecast 2, o něco výkonnější Chromecast 3 s podporou rozlišení 1080p při 60 snímcích za sekundu nebo nejnovější Chromecast Ultra umožňující streamovat video v atraktivním a vysokém 4K Ultra HD rozlišení 2160p s 30 FPS. Multimediální centrum Google Chromecast zakoupíte v e-shopu Alza nebo můžete hledat nejnižší cenovou nabídku v oblíbeném porovnávači Heureka.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Google Play Movies?

S miniaturním zařízením Google Chromecast můžete vedle řady internetových služeb využívat i online videotéku Google Play Movies, se kterou získáte přístup k více než 3 500 filmových titulů. V nabídce najdete nejen filmy v původním znění, ale také celou řadu titulů s českým dabingem nebo českými titulky. Za jednorázový poplatek si na 48 hodin jednoduše půjčíte zajímavý film nebo dokument. V internetové videopůjčovně Google Play najdete rozsáhlou řadu titulů, které se připravují k vydání na DVD či Blu-Ray média. Snadno si tak v pohodlí domova přehrajete nejnovější hollywoodsky trhák, který vám nedávno utekl v kině. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi online videotéky Google Play Movies naleznete v samostatném článku přímo na našich webových stránkách.

články online tv služby online videotéky

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


HBO Go výrazně zlevňuje

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se pak stává (...celý článek)

Problémy s laděním DVB-T2

Zkoušeli jste na televizoru či set-top boxu naladit kanály z nové platformy digitálního pozemního vysílání DVB-T2 / HEVC, ale místo obrazu přijímáte pouze samotný zvuk? Potom bude pravděpodobně na vině nevhodná specifikace vámi použitého přijímače, který disponuje (...celý článek)

Lepší TV bez závazku

Operátor GoNet přichází s novinkou, kdy se již při objednání TV služby nemusí podepisovat žádné smlouvy, služba je navíc aktivní ihned po přijetí platby. Jako zákazník se tedy nemusíte bát, že se k něčemu upisujete. Pokud se jednoho dne rozhodnete, že už službu (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru