Vyzkoušejte online videotéky s řadou osvědčených i nejnovějších filmů a sledujte je kdykoliv a kdekoliv...

Články | Online TV služby | Přidáno 17. 4. 2019

S online videotékou se nemusíte omezovat s přesným vysílacím časem a spoléhat se na televizní vysílání, ale jednoduše si pustíte váš oblíbený nebo nejnovější film kdykoliv budete mít náladu a chuť. Na internetu najdete celou řadu online videoték s měsíčním předplatným s možností neomezeného sledování, nebo internetové videopůjčovny, kde si za krátkodobý pronájem vybraného filmu jednorázově zaplatíte. V každém případě máte plně k dispozici tisíce hodin digitální video zábavy, kterou budete sledovat nejen v původním znění, ale stále častěji najdete v nabídce filmy s českým dabingem nebo českými titulky. Digitální trh s online filmy nebo seriály zatím nedosáhl úrovně streamované hudby, ale přesto VOD (Video on Demand) služby každoročně využívá čím dál více spokojených uživatelů.

Přehrajte si snadno a legálním způsobem nejnovější filmy v pohodlí domova či na cestách. K dispozici máte štědrou video knihovnu s mnoha tisíci tituly...

Online videotéky v dnešní době navíc pro české diváky nabízí velkou porci filmů s českým dabingem i původním znění s českými titulky. Seznam lokalizovaných titulů se pak navíc každým měsícem neustále rozrůstá. Služby s online přístupem k audiovizuálnímu obsahu umějí poskytnout nejen bohatou nabídku klasických a ověřených filmů, ale také i nejnovější filmové trháky, které se právě chystají k vydání na fyzických nosičích jako je DVD či Blu-Ray. Pokud vám v kině uteče atraktivní film, stačí prozkoumat nabídku internetové videopůjčovny a vychutnat si jej v pohodlí domova. Řada VOD služeb vám pak umožní sledovat film nejen v běžném SD či HD rozlišení, ale ty největší zpravidla poskytují filmový obsah v atraktivní 4K UHD kvalitě.

K provozu online videotéky potřebujete pouze stabilní internetové připojení, správnou náladu a chuť na nevyčerpatelnou porci digitální zábavy v podobě mnoha zábavných filmů, oblíbených seriálů či zajímavých dokumentů.

Srovnání streamovacích video služeb

Největší knihovnu filmových titulů nabízí Apple iTunes, najdete zde přes 8 000 filmů. Další v pořadí je streamovací služba Netflix s přibližně 5 000 tituly. Nezanedbatelnou pozici mezi internetovými videopůjčovnami zaujímá Google Play, kde máte k dispozici přes 3 000 filmů. Mezi další oblíbené videotéky patří i HBO Go, Amazon Prime Video, Voyo, Banaxi, O2 Videotéka... Protože se však jednotlivé streamovací služby od sebe vzájemně odlišují, připravili jsme recenze a srovnání online videoték dostupných na českém trhu. Zaměřili jsme pozornost na počet dostupných titulu, zastoupení českého dabingu či titulků, možnosti sledování, ale i další důležité faktory včetně zjevných kladů a záporů těchto streamovacích video služeb.

články online tv služby online videotéky

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Android Box pro Sledování TV

V nabídce internetové televize Sledování TV nově najdete vylepšený set-top box DV 8220 s podporou 4K rozlišení, který je určený pro uživatele starších televizorů bez chytrých funkcí. Jedná se o moderní zařízení založené na operačním systému Android TV 8 Oreo. Nabízí (...celý článek)

Jak vybrat nejlepší set-top box

Samotný set-top box slouží jako přijímač pozemního digitálního vysílání, který v reálném čase zpracovává a převádí obraz společně se zvukem do vašeho televizoru. Využívá se v momentě, když některé TV nejsou vybaveny vhodným tunerem pro příjem DVB-T2 / HEVC (...celý článek)

Skylink Live TV pro všechny

Pokud jste právě zatoužili po programové nabídce Skylink, pak nutně nepotřebujete vlastnit satelitní komplet a řešit otázku, jak nainstalovat satelitní parabolu a správně naladit dostupné televizní kanály. Dnes si už totiž vystačíte s kvalitním připojením k internetu, díky kterému (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru