Na Apple iTunes po změně platby z eura na českou korunu klesly ceny za půjčení i nákup filmů...

Články | Online TV služby | Aktualizováno 2. 6. 2017

V květnu tohoto roku oznámila společnost Apple, že začne v České republice účtovat ceny za App Store, iTunes Store, iBooks Store, Apple Music a iCloud místo dosavadního eura v českých korunách. Apple slib dodržel a v současné době uživatelé Apple nakupují vybrané služby výhradně za koruny. S touto změnou zároveň souvisela všeobecná obava, že pravděpodobně dojde k nutnému zdražení dostupných služeb (aplikace, filmy, hudba...). Nicméně změna měny z eura na českou korunu sebou přinesla výrazné zlevnění za půjčení i nákup filmů v online videotéce iTunes. Ceny naprosto většiny filmů se snížili až o 45 %, slevy se týkají nejen filmových titulů dostupných v běžné SD, ale zároveň i HD kvalitě.

Díky přechodu z eura na české koruny rázem zlevnily ve videotéce Apple iTunes všechny filmy. V některých případech sleva dosahuje až 45 %...

Filmy dostupné v SD kvalitě klesli ze 4€ (108 Kč) na 59 korun. Tituly v atraktivním HD rozlišení z cca 5€ (135 Kč) na 79 korun. Svojí cenovou politikou může nyní Apple iTunes směle konkurovat zavedeným internetovým videopůjčovnám na českém trhu. Pokud vás neomezuje nutnost přehrávat filmy téměř výhradně na zařízení od Applu, pak se rázem stává tato streamovací služba velmi zajímavým místem pro pravidelné půjčování nebo nákup vašich oblíbených filmů. Přehlednou tabulku dostupných slev ve všech cenových kategorií najdete na filmovém webu Filmtoro, který na tuto zajímavou změnu upozornil.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku iTunes?

Online videotéka iTunes nabízí jednu z největších video knihoven rozmanitých filmů a dokumentů, které si můžete jednorázově vypůjčit nebo rovnou zakoupit pro neomezené sledování. K provozu služby potřebujete stabilní internetové připojení a některé ze zařízeních společnosti Apple (mobil iPhone, tablet iPad, multimediální centrum Apple TV...). Internetovou videopůjčovnu můžete zároveň provozovat na počítačích s předinstalovanou aplikací Apple iTunes (Mac, PC). Pro české diváky nabízí tato streamovací služba i dostatek filmových titulů s českým dabingem nebo v původním znění s českými titulky. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi online videotéky Apple iTunes naleznete v samostatném článku.

články online tv služby online videotéky apple itunes

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Bude UPC měnit majitele?

Oblíbené služby kabelové TV pod názvem UPC mohou využívat uživatelé už od roku 2000, nicméně historie společnosti sahá dokonce až do roku 1991, kdy na českém trhu působila jako kabelový operátor s původním označením Kabel Plus (Cable Plus, Cable+, Kabel+) než (...celý článek)

Sportovní kanály Digi Sport

V nabídce internetové i satelitní televize od T-Mobile v najdete řadu oblíbených sportovních kanálů (Sport, Čt Sport, Nova Sport, Eurosport...). Vedle těchto běžných sportovních stanic se nově přidávají dva sportovní kanály Digi Sport od operátora Digi TV vysílané v HD (...celý článek)

Vybíráme satelitní přijímač

Jestliže hledáte náhradu za nevyhovující satelitní přijímač, pak jistě oceníte několik důležitých rad před jeho novým výběrem. Při nákupu zaměřte pozornost výhradně na satelitní HD přijímače označené DVB-S2 s podporou formátu MPEG-4, které už mají čtečku karet typu (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru