Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa Apple iTunes...

Články | Aktualizováno 26. 1. 2019

Online videotéka Apple iTunes Movie poskytuje obrovskou zásobu klasických i nejnovějších filmů, které se připravují k vydání na DVD i Blu-Ray média. Z dostupné video knihovny si můžete filmové tituly jednorázově půjčit na 48 hodin nebo rovnou zakoupit pro jejich neomezené sledování. V případě novinek můžete zpravidla automaticky počítat s českým dabingem nebo alespoň českými titulky. Nákup, přehrávání i stahování filmů probíhá přes aplikaci iTunes, která je dostupná zejména pro Apple zařízení. Další informace se zaměřením na online videotéku Apple iTunes najdete v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Sledujte přes Apple TV na online videotéce iTunes nabídku rozmanitých filmů v atraktivní 4K kvalitě...

Online TV služby | Online videotéky | Aktualizováno 26. 1. 2019

Online videotéka Apple iTunes nabízí rozsáhlou nabídku filmových titulů, která čítá více než 8 000 filmů a dokumentů, které můžete běžně sledovat v SD i HD kvalitě. V posledních letech ovšem stále více přibývá řada rozmanitých titulů, které máte navíc k dispozici v atraktivním 4K UHD rozlišení, které mohou dále obsahovat i vysoký dynamický rozsah (HDR) a kvalitní ozvučení typu Dolby Vision nebo Dolby Atmos. Na 4K televizoru s podporou HDR si přímo v pohodlí domova naplno užijete dokonale ostrý a detailní obraz s kvalitním zvukem (ideálně přes domácí kino nebo širokopásmový (...celý článek)

Na Apple iTunes po změně platby z eura na českou korunu klesly ceny za půjčení i nákup filmů...

Online TV služby | Online videotéky | Aktualizováno 2. 6. 2017

V květnu tohoto roku oznámila společnost Apple, že začne v České republice účtovat ceny za App Store, iTunes Store, iBooks Store, Apple Music a iCloud místo dosavadního eura v českých korunách. Apple slib dodržel a v současné době uživatelé Apple nakupují vybrané služby výhradně za koruny. S touto změnou zároveň souvisela všeobecná obava, že pravděpodobně dojde k nutnému zdražení dostupných služeb (aplikace, filmy, hudba...). Nicméně změna měny z eura na českou korunu sebou přinesla výrazné zlevnění za půjčení i nákup filmů v online videotéce iTunes. Ceny naprosto většiny filmů se snížili až o 45 %, slevy se týkají nejen filmových titulů dostupných v běžné SD, ale zároveň i HD kvalitě (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Online videotéka HBO Go

V České republice najdete velké množství úspěšných online videopůjčoven, ale jen málokterá nabízí právě takové renomé jako streamovací služba HBO Go. Tento populární videoportál americké televize HBO poskytuje bohatou knihovnu seriálů, filmů nebo dokumentů (...celý článek)

Nabídka tarifů Netflix

Všechny dostupné tarify (Basic, Standard a Premium) u online videopůjčovny Netflix běžně umožňují přístup ke zcela stejnému obsahu filmových titulů z vlastní nebo cizí produkce. Jednotlivé balíčky se pak mezi sebou vzájemně odlišují především v možnostech streamovací (...celý článek)

Prime Video oficiálně v ČR

Do České republiky se oficiálně dostává služba pro online streamování filmů nebo seriálů a TV pořadů. Jde o internetovou videopůjčovnu Amazon Prime Video, se kterou můžete pohodlně sledovat stovky zajímavých pořadů. V současné době je služba dostupná ve více (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru