Nabídka nových sportovních kanálů na internetové televizi T-Mobile TV a satelitní televizi T-Mobile SAT TV...

Články | Internetové vysílání | Satelitní televize | Přidáno 22. 8. 2018

V nabídce internetové i satelitní televize od T-Mobile v najdete řadu oblíbených sportovních kanálů (Sport, Čt Sport, Nova Sport, Eurosport...). Vedle těchto běžných sportovních stanic nově najdete v tarifech M, L a XL na internetové T-Mobile TV a tarifech M, L na satelitní T-Mobile SAT TV dva sportovní kanály Digi Sport od operátora Digi TV vysílané v atraktivní HD kvalitě. Těšit se tak můžete na živé fotbalové přenosy, sestřihy ze zápasů, rozhovory s hráči, aktuality, statistiky i zajímavé komentáře.

Dvojice zcela nových sportovních kanálů Digi Sport (od Digi TV) přináší na televizní obrazovky T-Mobile TV a T-Mobile SAT TV nejen špičkový evropský fotbal, ale i mnohé další velmi atraktivní sportovní události...

Na sportovních kanálech Digi Sport si denně do sytosti užijete celou řadu atraktivních fotbalových událostí jako např. německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu, anglickou pohárovou soutěž FA Cup a další špičkový sportovní obsah. S chytrými funkcemi digitální televize od T-Mobile si pak můžete všechny sportovní události přehrávat v HD kvalitě, zastavovat živé vysílání i opakovaně přetáčet zajímavé sportovní momenty. Pokud některý sportovní program propásnete, jednoduše si jej zpětně pustíte až 7 dní dozadu, nebo si ho pro sebe nahrajete a uložíte až na 30 dní.

Jak si jednoduše pořídit internetovou, nebo satelitní televizi od T-Mobile?

T-Mobile SAT TV je moderní satelitní televize, která využívá 100% pokrytí signálu na území České republiky. Po připojení k internetu (s minimální rychlostí stahování 2 Mb/s) vám nabídne online TV Archiv (zpětné zhlédnutí), kde u vybraných kanálů můžete sledovat již odvysílané pořady až 7 dní zpětně. Díky tomu už nepropásnete oblíbený film, seriál nebo dokument... V programové nabídce najdete přes 60 českých, slovenských i zahraničních televizních stanic, ze kterých si vybere každý člen rodiny. Jestliže máte k dispozici stabilní internetové připojení s dostatečně rychlým stahováním alespoň 7 Mb/s, pak si můžete objednat internetovou televizi T-Mobile TV, která nabízí ještě více TV kanálů a další online služby. Všechny důležité informace, vlastnosti nebo recenze o internetové televizi T-Mobile TV, nebo satelitní televizi T-Mobile SAT TV najdete na našich webových stránkách.

články internetové vysílání satelitní televize iptv televize t-mobile tv t-mobile sat tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Zlevnění filmů na iTunes

V květnu tohoto roku oznámila společnost Apple, že začne v České republice účtovat ceny za App Store, iTunes Store, iBooks Store, Apple Music či Apple iCloud místo dosavadního eura v českých korunách. Apple slib dodržel a v současné době už uživatelé Apple nakupují v (...celý článek)

Vybíráme satelitní přijímač

Jestliže hledáte náhradu za nevyhovující satelitní přijímač, pak jistě oceníte několik důležitých rad před jeho novým výběrem. Při nákupu zaměřte pozornost výhradně na satelitní HD přijímače označené DVB-S2 s podporou formátu MPEG-4, které už mají čtečku karet typu (...celý článek)

Pořady na Netflixu v češtině

Zřejmě se najde jen málokdo, kdo nikdy neslyšel o největší videopůjčovně Netflix. Historie této společnosti sahá až do roku 1999, kdy po USA poskytovala filmy na DVD nosičích, které rozesílala poštou. V současné době nabízí Netflix streamovaný video obsah přes internet (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru