Na jaké filmy a seriály se můžete podívat v online videopůjčovně Netflix, pokud neumíte anglicky?

Články | Online TV služby | Přidáno 17. 9. 2018

Zřejmě se najde jen málokdo, kdo nikdy neslyšel o největší americké online videopůjčovně Netflix. Historie této společnosti sahá až do roku 1999, kdy po USA poskytovala filmy na DVD nosičích, které rozesílala poštou. V současné době nabízí Netflix streamovaný video obsah přes internet ve více než 130 zemí světa. Otázkou ale zůstává, jaký obsah nabízí pro českého diváka?

Streamovací služba Netflix je pro české a slovenské uživatele dostupná od ledna 2016. Ve své bohaté online filmotéce nabízí přes 2 000 titulů, mezi kterými najdete zajímavé filmy, exkluzivní seriály i řadu poučných dokumentů. Nicméně jen něco kolem 100 pořadů z celkové nabídky disponuje dabingem nebo českými titulky. Dá se předpokládat, že se situace s českým obsahem bude i nadále zlepšovat, nicméně pro řadu uživatelů, kteří neovládají angličtinu je to jistě velkým zklamáním.

Český obsah v online videotéce Netflix i přes jeho neustálé rozšiřování není zatím nijak výrazně oslnivý. Aktuálně je tak streamovací služba vhodná pro diváky, kteří angličtinu ovládají, nebo se ji snaží alespoň zdokonalit...

Mezi pořady s českým dabingem aktuálně patří seriály Hannibal, Gotham a Ultraviolet. Z dostupných filmů si v češtině pustíte filmové tituly jako např. Zathura, Lawrence z Arábie, Tichý nepřítel, Spolubydlící, Nevidím zlo, neslyším zlo, Lída Baarová nebo Milada. Z dětských pořadů se jedná např. o SpongeBob ve filmu, Ninjago, Pokémon the Movie, LEGO Friends a několik dalších.

Výrazně lepší je situace s českými titulky, kde v online videotéce Netflix můžete vybírat zhruba ze stovky pořadů. Ze seriálů se jedná o Happy, Stranger Things, Damnation, Narcos, Daredevil, The Last Kingdom, Jessica Jones, The Sinner a řada dalších. Nicméně se může stát, že některý ze seriálů rozkoukáte, ale nejnovější sezony zatím nenajdete přeloženy. Mezi filmy pak s českými titulky najdete např. Příchozí, Inferno, Noční zvířata, John Wick 2, Rychle a zběsile 5, Vlk z Wall Street, Pasažéři, Muži v černém 3, Pýcha a předsudek, 12 let v řetězech, Mělčiny, Twilight sága, Méďa, Equalizer, Správci osudu, Ztraceno v překladu, Nepřítel pod ochranou, The Amazing Spider-Man, Divergence, Need For Speed, ale i mnohé další zajímavé filmové tituly.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Netflix?

Pokud chcete sledovat online streamovací službu Netflix pro její bohatou filmotéku čítající přes 2 000 filmových titulů, budete potřebovat stabilní internetové připojení s rychlostí 5 Mb/s. Získáte pak pravidelný přístup k novým i klasickým filmům nebo exkluzivním seriálům a zajímavým dokumentům. Obsah online videopůjčovny Netflix můžete sledovat na chytrých televizích (Smart TV), na počítači přes webové rozhraní, na mobilech i tabletech, herních konzolích nebo multimediálních centrech. Další informace, vlastnosti nebo recenzi na online videotéku Netflix najdete v našem samostatném článku na tomto webu.

Všichni uživatelé si mohou vyzkoušet online videotéku Netflix zcela zdarma po dobu 30 dní. Po registraci získáte první měsíc služby zdarma na vyzkoušení a během této doby se rozhodnete, zda předplatné zrušíte, nebo se stanete platícím zákazníkem.

články online tv služby online videotéky netflix

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Vybíráme satelitní přijímač

Jestliže hledáte náhradu za nevyhovující satelitní přijímač, pak jistě oceníte několik důležitých rad před jeho novým výběrem. Při nákupu zaměřte pozornost výhradně na satelitní HD přijímače označené DVB-S2 s podporou formátu MPEG-4, které už mají čtečku karet typu (...celý článek)

Voyo a podpora zařízení

Českou streamovací platformu (Video on Demand) Voyo společnosti TV Nova lze sledovat nejen v pohodlí domova, ale i na cestách na celé řadě rozmanitých zařízení a oblíbených platforem. Filmy, seriály a TV pořady uvidíte na chytrých televizí (Smart TV) oblíbených značek (...celý článek)

Nejlepší DVB-T2 set-top boxy

Rozhodli jste se vyřešit příjem nového pozemního digitálního vysílání DVB-T2 / HEVC za pomoci set-top boxu a právě se rozmýšlíte, který model bude pro vás ten nejlepší? Pokud nechcete investovat do úplně nového televizoru s vestavěným DVB-T2 tunerem, pak je (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru