Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa Netflix...

Články | Aktualizováno 12. 10. 2018

Internetová videopůjčovna Netflix nabízí za měsíční poplatek přístup k ohromné knihovně filmů, seriálů nebo dokumentů. Tato online televize se zároveň specializuje na vlastní produkci pořadů, se kterými běžně cílí mezi náročnější diváky. Nabídka Netflixu je ovšem v každé zemi rozdílná, dle aktuálně nakoupených práv. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících s online službou Netflix, které vás mohou zajímat. Podrobnější informace se zaměřením na téma Netflix najdete v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými balíčky u oblíbené online streamovací video služby Netflix...

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 12. 10. 2018

Netflix je celosvětově oblíbená streamovací služba (Video on Demand - VoD), se kterou můžete denně sledovat velké množství zajímavých filmů i atraktivních seriálů. Už dnes u řady uživatelů online videopůjčovny s paušálním poplatkem postupně vytlačují klasické televizní vysílání. Videoportál Netflix je už nějakou dobu dostupný v ČR a pokud chcete jeho online služby využívat, pak si aktuálně můžete vybrat ze 3 placených balíčků (Basic, Standard, Premium) (...celý článek)

Na jaké filmy a seriály se můžete podívat v online videopůjčovně Netflix, pokud neumíte anglicky?

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 17. 9. 2018

Zřejmě se najde jen málokdo, kdo nikdy neslyšel o největší americké online videopůjčovně Netflix. Historie této společnosti sahá až do roku 1999, kdy po USA poskytovala filmy na DVD nosičích, které rozesílala poštou. V současné době nabízí Netflix streamovaný video obsah přes internet ve více než 130 zemí světa. Otázkou ale zůstává, jaký obsah nabízí pro (...celý článek)

Filmy a seriály z online videotéky Netflix můžete nově stahovat do přenosných zařízení pro offline sledování...

Online TV služby | Online videotéky | Aktualizováno 16. 2. 2017

Online videotéka Netflix konečně spustila dlouho očekávanou funkci pro offline sledování filmů a seriálů. Konečně tak můžete sledovat oblíbená videa i během cest vlakem, autobusem i letadlem nebo na místech bez připojení k internetu. Stačí do svého přenosného zařízení (smartphony, tablety) s operačním systémem Apple iOS či Google Android stáhnout dopředu přes WiFi vybraná videa a následně při jejich přehrávání se už obejdete bez mobilního připojení (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Prime Video oficiálně v ČR

Do České republiky se oficiálně dostává služba pro online streamování filmů nebo seriálů a TV pořadů. Jde o internetovou videopůjčovnu Amazon Prime Video, se kterou můžete pohodlně sledovat stovky zajímavých pořadů. V současné době je služba dostupná ve více (...celý článek)

Voyo a podpora zařízení

Českou streamovací platformu (Video on Demand) Voyo společnosti TV Nova lze sledovat nejen v pohodlí domova, ale i na cestách na celé řadě rozmanitých zařízení a oblíbených platforem. Filmy, seriály a TV pořady uvidíte na chytrých televizí (Smart TV) oblíbených značek (...celý článek)

Online videotéka HBO Go

V České republice najdete velké množství úspěšných online videopůjčoven, ale jen málokterá nabízí právě takové renomé jako streamovací služba HBO Go. Tento populární videoportál americké televize HBO poskytuje bohatou knihovnu seriálů, filmů nebo dokumentů (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru