Prima Play

Užijte si přímo z pohodlí domova, nebo na cestách atraktivní filmy, oblíbené seriály, zajímavé dokumenty i známé televizní pořady kdykoliv přes internet v živém vysílání, nebo zpětně v online TV archivu Prima Play za pomoci počítače, mobilního telefonu, tabletu nebo HbbTV v chytré televizi...

Vyzkoušet Prima Play

TV archiv pořadů Prima Play

Smart televize

Recenze TV archivu Prima Play

S online službou Prima Play získáte přístup k videoarchivu TV Prima, kde máte plně k dispozici bohatou nabídku seriálů i televizních pořadů z produkce TV Prima. Můžete zde sledovat i živé vysílání televizních kanálů Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love. Odvysílané pořady z těchto TV stanic jsou po určitou dobu (dle aktuálních vysílacích práv) dostupné v archivu Prima Play, kde se na vybrané tituly můžete zpětně podívat. Streamované vysílání Prima Play budete sledovat zdarma včetně komerčních reklam, nebo s Premium účtem zcela nerušeně bez reklam.

Hodnocení(76%)
Kvalita videa 70%
Nabídka pořadů 60%
Platformy a zařízení 75%
CZ dabing / titulky100%

Co potřebujete k provozu online TV archivu Prima Play? V základu je vyžadováno stabilní připojení k internetu s minimální rychlostí 1 Mb/s. U mobilních zařízeních si pak nezapomeňte pohlídat přenesená mobilní data (FUP), za která můžete svému mobilnímu operátorovi platit. Všechny dostupné pořady ve videoarchivu Prima Play můžete sledovat na počítači ve webovém prohlížeči (PC, Mac, Linux), smartphonech a tabletech (Apple iOS, Google Android) nebo na chytrých televizích (Smart TV) s podporou funkce HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV), kde máte TV archiv k dispozici po stisknutí červeného tlačítka na dálkovém ovladači. Podporu HbbTV poskytují i vybrané satelitní přijímače a pokročilé DVB-T2 set-top boxy.

Nabídka TV archivu Prima Play

Nabídka Prima Play

Ve videoarchivu Prima Play najdete vedle zahraničních filmů a dokumentárních pořadů nebo vybraných reality show vysílaných na TV kanálech Prima, Prima COOL, Prima ZOOM, Prima MAX a Prima Love především kompletní archiv seriálů a televizních pořadů z produkce skupiny TV Prima. Dostupné pořady budete sledovat s českým dabingem (u vybraných titulů lze přepnout na původní znění), filmy s titulky zde najdete pouze sporadicky. Pokud je k dispozici vyšší rozlišení, můžete vybrané tituly zhlédnout v atraktivní HD kvalitě. Přes internet můžete zároveň sledovat i živé vysílání celé řady TV kanálů Primy.

Zajímavé filmové tituly na Prima Play

Zajímavé filmové tituly

Nestíháte sledovat nabídku televizních seriálů nebo pořadů ve vaší televizi? V nabídce online TV archivu Prima Play naleznete zaručeně všechny oblíbené seriály a televizní pořady z produkce Primy. Mezi nejoblíbenější seriály patří Modrý kód, Tátové na tahu, Ohnivý kuře, Polda, Mordparta, Kapitán Exner, Temný kraj, Vinaři, Přístav, Cesty domů, V.I.P. vraždy, ale i mnohé další seriály. Mezi zajímavé TV pořady aktuálně patří Ano, šéfe!, Partička, Prostřeno, Autosalon, Policie v akci, Prima receptář, Re-Play, Jste to, co jíte, Jak se staví sen, které doplňuje i řada zpravodajských pořadů.

Vyzkoušejte zdarma Prima Play

Vyzkoušejte Prima Play

Streamovací službu (Video on Demand) Prima Play můžete jednoduše vyzkoušet zcela kdykoliv. Základní verze televizního archivu včetně živého vysílání kanálů TV Prima najdete zcela zdarma. Je ovšem nutné počítat s poměrně všudypřítomnou komerční reklamou. Jestliže chcete na Prima Play pravidelně sledovat všechna videa bez rušivých reklam, stačí přejít na placený Premium účet, který uhradíte běžným měsíčním poplatkem (59 Kč), nebo výhodnějším celoročním paušálem (platba se automaticky obnovuje, dokud předplatné sami opět aktivně nezrušíte).


TV archiv pořadů Prima Play na dosah
Sledujte filmy, seriály a oblíbené TV pořady kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet Prima Play


Sledujte streamovací službu Prima Play

Populární videoportál Prima Play zaujme živým vysíláním kanálů Prima, Prima COOL, Prima ZOOM, Prima MAX, Prima Krimi i Prima Love, aktuálním TV program s přehledem zajímavých novinek a zejména díky přístupu do TV archivu u již odvysílaných pořadů z nabídky televizních kanálů Primy, kde si legálně pustíte vybrané tituly, které jste v nedávné době v televizi zmeškali. Zároveň se také nezapomnělo na děti, které mají vlastní samostatnou část Primáček s nabídkou pohádek, dětských filmů a seriálů. Převážná většina filmového obsahu Prima Play je navíc v základním režimu dostupná pro všechny diváky zcela zdarma a bez registrace. Jestliže službu budete využívat aktivně, stojí za zvážení předplatné iPrima bez reklam s poplatkem 59 Kč.

Kompletní nabídku filmů, seriálů a TV pořadů z videoarchivu Prima Play můžete kromě obrazovky chytrého televizoru (Smart TV) sledovat zároveň na mobilním telefonu, tabletu i notebooku všude tam, kde máte k dispozici stabilní internetové připojení. Nově najdete v nabídce i službu iPrima Videopůjčovna, kde si s předstihem vypůjčíte filmy nebo seriály před jejich televizní premiérou.

 • Měsíční poplatek ne / 59 Kč Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Provoz zdarma s reklamou 365 dní Bezplatný provoz na vyzkoušení
 • Nabídka titulů více než 500 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů ne Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD, HD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů max. 5 Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení Smart TV, mobil, PC Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce TV program, živé vysílání Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 1 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby Prima Play

 • přístup do archivu pořadů TV Prima, kde naleznete množství titulů
 • kdykoliv lze pozastavit přehrávání a pokračovat ve sledování později
 • dostupné pořady jsou zpravidla k dispozici zdarma i bez registrace
 • téměř všechny nabízené pořady budete sledovat v českém znění

Co vám nemusí vyhovovat

 • u časově omezených titulů se nedá zjistit, jak dlouho budou dostupné
 • v neplacené verzi se s reklamou rozhodně nešetří (reklamní bloky ve videu, bannery na webu) a uživatel je nepřímo tlačen k placené službě
 • převážně valná většina dostupných titulů je vysílána jen v SD kvalitě
 • v nabídce jsou zahrnuty i již nedostupné pořady (pouze s upoutávkou)

Recenze byla aktualizována 21. 7. 2017. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k TV archivu pořadů Prima Play navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online TV archivů

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s přístupem do TV videoarchivu

Online videoarchiv

Prima Play

TV archiv pořadů
Video on Demand

500 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
videoarchiv TV Prima, zpětné zhlédnutí, živé vysílání, TV program...

Zdarma
nebo 59 Kč bez reklam

Vyzkoušet

Další informace

Online videoarchiv

iVysílání

TV archiv pořadů
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
archiv České televize, zpětné zhlédnutí, živé vysílání, TV program...

Zdarma
zcela bez poplatku

Vyzkoušet

Další informace

Online videoarchiv

Nova Plus

TV archiv pořadů
Video on Demand

200 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
videoarchiv TV Nova, zpětné zhlédnutí 7 dní, základní TV program...

Zdarma
zcela bez poplatku

Vyzkoušet

Další informace


Prima Play přes HbbTV

Vybrané TV pořady a oblíbené seriály z televizního kanálu Prima včetně Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love nemusíte sledovat pouze ve vybraný vysílací čas, ale k dispozici máte i přehledný videoarchiv s odvysílanými pořady (...celý článek)

iPrima bez reklam

Placená služba iPrima bez reklam nově navazuje na Premium účet, se kterým jste sledovali odvysílané pořady z archivu TV stanic Prima, Prima COOL, Prima Zoom, Prima MAX, Prima Krimi nebo Prima Love bez komerčních reklam. Vylepšený účet iPrima bez reklam vypíná (...celý článek)

iPrima Videopůjčovna

Televize Prima aktuálně spustila novou online službu iPrima Videopůjčovna, ve které si můžete vypůjčit zajímavý pořad z produkce FTV Prima až 7 dní před jejich televizní premiérou. Předpremiérové pořady uvidíte bez reklam v HD kvalitě za 29 Kč. Během 48 hodin (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru