Sledujte jednoduše oblíbenou kabelovou televizi UPC kdykoliv a kdekoliv na notebooku, tabletu či mobilním telefonu s online službou Horizon Go po celé EU...

Články | Kabelové televize | Přidáno 4. 4. 2019

Předplatitelé kabelové televize UPC mají zdarma v rámci svého televizního tarifu službu Horizon Go, se kterou mohou sledovat oblíbené pořady na stolním počítači, přenosném notebooku, tabletu či smartphonu všude tam, kde mají k dispozici dostatečně rychlé a stabilní internetové připojení. V rámci Horizon Go se nemusíte spoléhat pouze na živé televizní vysílání, ale lze zároveň využít i 7 denní TV archiv. Jednoduše si tak přehrajete již odvysílaný film, seriál, dokument a TV pořad, který vám v nedávné době utekl. Kromě toho získáte také přístup do videotéky MyPrime, kde najdete víc než 2 000 filmů, které si můžete přehrávat opakovaně a zcela bez omezení. Filmovou nabídku z videotéky MyPrime si můžete předem stáhnout do mobilu nebo tabletu a sledovat ji i tam, kde momentálně nemáte přístup k internetu.

Sledujte všechny oblíbené pořady na stolním počítači, přenosném notebooku, tabletu nebo smartphonu nejen doma, ale především také na cestách s online televizí Horizon Go od kabelové televize UPC...

Online TV Horizon Go od kabelové televize UPC si na vybraných zařízeních jednoduše vezmete všude s sebou. Na přenosném notebooku budete sledovat zajímavé TV stanice přímo v okně webového prohlížeče. Pro tablety či mobilní telefony s operačními systémy (Apple iOS, Google Android, Microsoft Windows 10) máte k dispozici speciální aplikaci. Na televizní obrazovce budete obsah Horizon Go sledovat na Smart TV nebo prostřednictvím multimediálního centra Apple TV a Chromecast. Celkově můžete v jednu chvíli sledovat televizní vysílání kabelové televize UPC až na dvou zařízeních najednou. Samotné vysílání interaktivní televize Horizon Go máte k dispozici kdekoliv na území Evropské unie.

Jak si pořídit kabelovou televizi UPC včetně služby Horizon Go?

Kabelová televize UPC nabízí po celém území České republiky bohatou nabídku služeb (televizi, vysokorychlostní internetové připojení, pevnou telefonní linku). Dostupné služby UPC (United Pan-European Communications) jsou určeny všem uživatelům s nainstalovanou kabelovou přípojkou v podobě účastnické zásuvky tohoto operátora. K dispozici máte více než 150 televizních stanic, u kterých se naplno zabaví každý člen vaší rodiny. Celou řadu českých i zahraničních TV kanálů můžete navíc sledovat v atraktivní HD kvalitě. Součástí dostupných televizních tarifů je online TV Horizon Go, kterou můžete sledovat na jakémkoliv zařízení a internetovém připojení. Důležité informace, vlastnosti a recenzi kabelové televize UPC najdete na našich stránkách.

články kabelové televize internetové vysílání upc

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


IPTV přijímač Lepší TV Box

Jestliže se chcete na internetovou televizi Lepší TV pravidelně dívat také na běžné televizi, pak si stačí koupit či pronajmout přijímač Lepší TV BOX (set-top box), který propojíte s vašim internetovým routerem. Nabízený přijímač Lepší TV BOX je velmi příjemně kompaktní (...celý článek)

Premiérové seriály na Voyo

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k oblíbeným filmům a seriálům. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova (...celý článek)

4K filmy na Apple iTunes

Online videotéka iTunes nabízí rozsáhlou nabídku filmových titulů, která čítá více než 8 000 filmů, které můžete sledovat v SD i HD kvalitě. V posledních letech stále více přibývá řada rozmanitých titulů, které máte navíc k dispozici v atraktivním 4K UHD rozlišení, které dále (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru