UPC Televize

Nechte se hýčkat televizní zábavou v digitální kvalitě, kterou si v pohodlí domova jednoduše užijete na obrazovce televize v té nejvyšší kvalitě. Sledovat budete české nebo zahraniční kanály s mnoha zajímavými filmy, seriály, dokumenty a dalšími pořady, které denně najdete na kabelové televizi UPC...

Objednat UPC TV

Sledujte kabelovou televizi UPC

Smart televize

Recenze kabelové televize UPC

Společnost UPC (dříve Kabel Plus) je největším provozovatelem kabelové televize v ČR a její služby můžete objednat ve většině měst České republiky. Samotnou dostupnost si snadno ověříte přímo na stránkách UPC (United Pan-European Communications). Vedle kabelové TV máte k dispozici i vysokorychlostní připojení k internetu a telefonní služby. Původní analogové vysílání postupně nahradila digitální technologie, se kterou přichází vyšší kvalita příjmu, větší množství TV kanálů a programy v HD rozlišení. Aktuálně najdete v nabídce UPC více než 150 televizních programů, neomezenou videotéku, TV archiv pořadů i službu Horizon GO dostupnou kdykoliv a kdekoliv z mobilu či počítače.

Hodnocení(84%)
Kvalita obrazu 85%
Programová skladba 85%
Doplňkové balíčky 75%
Nabídka funkcí 90%

Kabelová televize UPC nově spadá pod značku Vodafone, využijte možnosti digitální televize Vodafone TV.

Co budete k provozu kabelové televize UPC potřebovat? Digitální TV vysílání prostřednictvím kabelové sítě UPC ve standardu DVB-C je možné využívat pouze v místech s přípojkou operátora (dostupnost lze ověřit na stránkách UPC). K provozu služby je vyžadována karta operátora, kterou použijete v set-top boxu s vestavěným CI slotem nebo CA modulu, který zapojíte přímo do vašeho televizoru s interním DVB-C tunerem. Vhodné přijímací zařízení (STB, CAM) si zakoupíte nebo pronajmete při zřízení samotné služby UPC Televize. Následně už budete sledovat dostupnou nabídku televizních kanálů dle vámi zvoleného TV tarifu.

TV zařízení pro UPC Televizi

Zařízení pro UPC TV

Pro možnost sledování kabelové televize UPC najdete v nabídce této společnosti set-top box HD Mediabox, který propojíte s televizorem za pomoci běžného HDMI rozhraní. Po připojení externího USB hard disku (HDD) můžete na dodávaném STB začít nahrávat vybrané pořady (PVR) pro jejich pozdější sledování. Pokud připojíte HD Mediabox k dostatečně rychlému internetu (jakéhokoliv poskytovatele) lze navíc využívat i funkci zpětného zhlédnutí pro již odvysílané pořady (timeshift) až 7 dní zpětně. Kromě STB lze použít i CA modul, který zasunete s kartou operátora přímo do TV s interním DVB-C tunerem. Možnost nahrávání pořadů pak závisí na schopnostech použitého televizoru.

Výhody kabelové televize UPC

Výhody UPC Televize

S kabelovou televizí UPC si užijete celou řadu zajímavých a užitečných funkcí. Se službou zpětného zhlédnutí můžete téměř jakýkoliv vysílaný pořad zastavit, přetočit a znovu spustit od začátku. V TV archivu najdete odvysílané pořady z hlavních 50 stanic v rozsahu 168 hodin. Snadno si tak pustíte film, seriál, sportovní utkání či TV pořad, který vám v nedávné době utekl. Samozřejmostí je také možnost vlastního nahrávání vybraných pořadů, ale i přístup do videotéky My Prime s více než 2 000 filmovými tituly. Videotéku My Prime mají uživatelé vyšších tarifů zcela zdarma. Se službou Horizon Go budete sledovat TV pořady na mobilu, tabletu, notebooku nebo stolním PC kdykoliv a kdekoliv.

UPC TV základní programová nabídka

UPC TV programy

Kabelová televize UPC přináší ohromnou porci TV zábavy. Hned v základní nabídce najdete všechny důležité TV programy pro každého člena rodiny. Z nabídky cca 60 kanálů (z toho 40 v HD kvalitě) s plně českým dabingem si vybere každý. UPC televizi lze dále rozšířit řadou tématických doplňkových balíčků (filmové, sportovní, dokumentární, hudební...) včetně pořadů s obsahem pro dospělé nebo speciálními filmovými kanály jako je HBO, Cinemax. Náročnější TV diváci mohou samozřejmě využít i nabízené vyšší tarify s výrazně rozšířenou skladbou programů, ke kterým navíc zdarma obdrží přístup do videotéky My Prime s mnoha zajímavými filmovými tituly vysílanými bez komerčních reklam.


Kabelová televize UPC na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet UPC TV


Sledujte digitální vysílání UPC TV

Digitální vysílání kabelové televize UPC přináší všechny důležité české i zahraniční TV stanice s řadou televizních kanálů v HD kvalitě. Kromě pasivního sledování filmů, seriálů, dokumentů, sportovních přenosů a dalších TV pořadů máte k dispozici pauzu v živém vysílání, TV archiv pořadů pro možnost zpětného zhlédnutí, vzdálené nahrávání a videotéku. Samozřejmostí je kvalitně zpracovaný elektronický programový průvodce (EPG) s přehlednými informacemi o stávajících a následných pořadech, který lze využít i pro rychlé přehrání již odvysílaných pořadů v rámci TV archívu.

Kromě sledování TV pořadů na obrazovce vaší televize v obývacím pokoji získáte díky službě Horizon Go zároveň online přístup k živému vysílání (včetně dalších oblíbených služeb UPC) z mobilního telefonu, tabletu, notebooku či PC, kdekoliv máte právě k dispozici dostatečně rychlé internetové připojení. Využít můžete připravené aplikace pro platformy Apple iOS, Google Android nebo běžný webový prohlížeč v osobním počítači s operačním systémem Windows nebo macOS.

 • Základní nabídka 299 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 60 Z toho 40 kanálů v HD kvalitě
 • TimeShift Ano Zpožděné přehrávání živého vysílání
 • Nahrávání programů dle kapacity HDD Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ano Sledování videa dle vlastního výběru
 • Další služby TV archiv, EPG, PVR Standardní a doplňkové služby
 • Typ vysílání kabelovka (DVB-C) Sledování televize přes kabelovou síť
 • Podpora zařízení STB, CA Modul Zařízení určené pro přenos vysílání
 • Cena set-top boxu v ceně TV tarifu Základní model v ceně u všech tarifů

Hlavní výhody služby UPC TV

 • kabelová televize s širokou dostupností na většině území ČR
 • bezplatná služba 7 denního archivu u většiny odvysílaných pořadů
 • podpora nahrávání aktuálně vysílaného pořadů na HDD / TimeShift
 • služba Horizon Go umožňující přístup k vysílání kdykoliv a kdekoliv

Co vám nemusí vyhovovat

 • řada sportovních kanálů je až ve vyšším tarifu či doplňkovém balíčku
 • opakované problémy se zpětným přehráváním pořadů z TV archivu
 • nabízené ceny na webu jsou platné při 12 měsíčním úvazku služby
 • dochází k automatickému prodlužování smlouvy, při jejím předčasném ukončení v průběhu věrnostního období zpětně uhradíte získané slevy
 • kvalita vysílání v HD rozlišení nemusí uspokojit majitele 4K televizí

Recenze byla aktualizována 19. 2. 2019. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o kabelové televizi UPC TV navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání kabelových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u kabelových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

UPC TV

Kabelová TV
DVB-C / CATV

60 TV programů
z toho 40 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, Horizon Go...

299 Kč měsíčně
včetně pronájmu STB

Objednat

Další informace

Základní balíček

Nej TV

Kabelová TV
DVB-C / CATV

57 TV programů
z toho 26 v HD kvalitě

Základní funkce
nahrávání TV pořadů na externí úložiště, pauza v živém vysílání, EPG...

190 Kč měsíčně
+ 42 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

Elsat

Kabelová TV
DVB-C / CATV

98 TV programů
z toho 17 v HD kvalitě

Základní funkce
nahrávání TV pořadů na externí úložiště, pauza v živém vysílání, EPG...

290 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace


Bude UPC měnit majitele?

Oblíbené služby kabelové TV pod názvem UPC mohou využívat uživatelé už od roku 2000, nicméně historie společnosti sahá dokonce až do roku 1991, kdy na českém trhu působila jako kabelový operátor s původním označením Kabel Plus (Cable Plus, Cable+, Kabel+) než (...celý článek)

UPC Horizon Go

Předplatitelé kabelové televize UPC mají zdarma v rámci svého televizního tarifu dostupnou službu Horizon Go, se kterou mohou sledovat běžně oblíbené pořady na stolním počítači, přenosném notebooku, tabletu či smartphonu všude tam, kde mají plně k dispozici dostatečně (...celý článek)

Koncesionářské poplatky

Dle zákona 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích jsou osoby žijící v ČR, které zároveň vlastní nebo používají zařízení technicky způsobilé k příjmu televizního nebo rozhlasového vysílání povinni platit měsíční paušální poplatek, takzvaný koncesionářský (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru