Elsat

Nechte se hýčkat televizní zábavou v digitální kvalitě, kterou si v pohodlí domova jednoduše užijete na obrazovce televize v té nejvyšší kvalitě. Sledovat budete české nebo zahraniční kanály s mnoha zajímavými filmy, seriály, dokumenty a dalšími pořady, které denně najdete na kabelové televizi Elsat...

Objednat Elsat

Sledujte kabelovou televizi Elsat

Smart televize

Recenze kabelové televize Elsat

Kabelová televize Elsat působí v Jihočeském kraji a její služby můžete běžně využít ve městech České Budějovice, Písek, Český Krumlov, Týn nad Vltavou, Vimperk a Kaplice. Společnost Elsat (ElsatNet) poskytuje kromě televizních služeb po kabelové síti zároveň vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím kabelového či optického rozvodu. Aktuálně v nabídce kabelové televize Elsat můžete sledovat více než 100 oblíbených a zajímavých českých nebo i zahraničních televizních programů. Řada vybraných TV kanálů je zároveň k dispozici ve stále atraktivnější HD kvalitě.

Hodnocení(75%)
Kvalita obrazu 80%
Programová skladba 85%
Doplňkové balíčky 60%
Nabídka funkcí 75%

Co budete k provozu kabelové TV Elsat potřebovat? Televizní vysílání přijímané prostřednictvím kabelové sítě Elsat je určené pro uživatele s nainstalovanou přípojkou televizního kabelového rozvodu (dostupnost ověříte dotazem na pobočce společnosti, která je uvedena na stránkách provozovatele). K provozu služby dále potřebujete set-top box s vestavěným CI slotem, nebo CA modul vhodný pro televize se zabudovaným DVB-C tunerem a slotem CI+, do kterých vložíte dekódovací kartu operátora. Toto zařízení můžete jednoduše zakoupit při zřízení služby, při závazku na 1 nebo 2 roky získáte přijímač za dotovanou cenu. Po zapojení a naladění TV kanálů můžete začít sledovat nabídku televizních stanic dle vámi zvolené programové skladby.

TV zařízení pro Elsat

Zařízení pro Elsat

Pro plně funkční provoz kabelové televize Elsat potřebujete vhodný DVB-C přijímač. Využít můžete HD set-top box Intek HD C63CX, který za pomoci moderního HDMI rozhraní propojíte váš televizor. Starší analogovou TV snadno zapojíte do STB přes AV výstup s redukcí. Přijímač je pak vybaven celou řadou funkcí, které usnadní jeho každodenní používání (elektronický programový průvodce, oblíbené programy, rodičovský zámek, bleskový návrat k naposled sledovanému kanálu, přehledný dálkový ovladač apod.). Majitelé kvalitní televize s vestavěným DVB-C tunerem mohou využít CA modul a plně využívat bohaté možnosti stávajícího televizoru.

Výhody kabelové televize Elsat

Výhody Elsat Televize

Pokud k dodávanému HD set-top boxu připojíte externí USB zařízení v podobě flash disku nebo HDD, velmi jednoduše rozšíříte jeho základní schopnosti o zcela nové a zajímavé funkce. Můžete naplno využívat funkci rekordéru, díky kterému si nahrajete jakýkoliv TV pořad, seriál, sportovní utkání, film, dokument apod. pro jeho pozdější přehrání. Kromě okamžitého nahrávání máte k dispozici i plánované nahrávky za pomoci EPG. Mezi užitečné funkce zároveň patří timeshift, se kterým kdykoliv pozastavíte živé vysílání a po jeho opětovném puštění pokračujete ve sledování TV pořadu zcela bez přerušení včetně možnosti přetáčení části vysílání.

Elsat základní programová nabídka

Elsat TV programy

S kabelovou TV Elsat si užijete bohatou televizní zábavu s mnoha českými nebo i zahraničními kanály, ze kterých si snadno vyberete každý člen vaší rodiny. Z pohodlí domova budete sledovat klasické i filmové novinky, oblíbené seriály či dechberoucí dokumenty, sportovní události, ale i další TV pořady v SD a atraktivní HD kvalitě. Náročnější diváci si mohou mimo základní programovou nabídku vybrat i rozšířenou TV nabídku s řadou nadstandardních televizních stanic vysílaných v českém jazyce se zaměřením na různá témata (dětské, filmové, seriály, sportovní nebo dokumentární včetně pořadů s obsahem pouze pro dospělé diváky).


Kabelová televize Elsat na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet Elsat


Sledujte digitální vysílání Elsat

Pusťte si do obývacího pokoje kabelovou televizi Elsat a sledujte bohatou nabídku českých i zahraničních TV stanic pro chvíle zábavy i poučení. Využít můžete i speciální televizní nabídku pro příjem oblíbených kanálů HBO a Cinemax s řadou zajímavých filmových novinek. S dostupným HD set-top boxem s podporou externích USB zařízení si kdykoliv živé vysílání pozastavíte a opětovně pustíte bez přerušení. K dispozici máte i funkci videorekordéru, se kterou si nahrajete jakýkoliv zábavný film, oblíbený seriál nebo zábavný dokument. Samozřejmostí je také přehledný elektronický programový průvodce (EPG) s podrobnými informacemi o všech právě vysílaných pořadech včetně těch budoucích.

Kromě běžného televizního vysílání v kabelové síti nabízí společnost Elsat také Online TV, se kterou můžete jednoduše sledovat vybrané televizní kanály v HD rozlišení až 7 dní zpětně přes jakékoliv internetové připojení přímo na počítači, tabletu či mobilním telefonu, a to včetně vybraných Smart TV.

 • Základní nabídka 290 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 98 Z toho 17 kanálů v HD kvalitě
 • TimeShift Ano Zpožděné přehrávání živého vysílání
 • Nahrávání programů dle kapacity HDD Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ne Sledování videa dle vlastního výběru
 • Další služby EPG, PVR Standardní a doplňkové služby
 • Typ vysílání kabelovka (DVB-C) Sledování televize přes kabelovou síť
 • Podpora zařízení STB, CA Modul Zařízení určené pro přenos vysílání
 • Cena set-top boxu cca 2 500 Kč Možnost nákupu za dotovanou cenu

Hlavní výhody služby Elsat

 • dodávané zařízení podporuje nahrávání na externí HDD / TimeShift
 • s digitálním vysíláním běží současně i analogové vysílání s vybranými TV kanály (vhodné pro druhou TV analogovou / CRT v domácnosti)
 • zvýhodněná cena přijímače (STB, CAM) při závazku na 1 nebo 2 roky

Co vám nemusí vyhovovat

 • rozdílná úroveň hlasitosti napříč různými televizními kanály často ruší
 • výrazně omezená nabídka doplňkových / programových TV balíčků
 • kvalita vysílání v HD rozlišení nemusí uspokojit majitele 4K televizí
 • dostupná nabídka televizních služeb se může mírně lišit podle lokality

Recenze byla aktualizována 28. 6. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o kabelové televizi Elsat navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání kabelových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u kabelových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

Elsat

Kabelová TV
DVB-C / CATV

98 TV programů
z toho 17 v HD kvalitě

Základní funkce
nahrávání TV pořadů na externí úložiště, pauza v živém vysílání, EPG...

290 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Nej TV

Kabelová TV
DVB-C / CATV

57 TV programů
z toho 26 v HD kvalitě

Základní funkce
nahrávání TV pořadů na externí úložiště, pauza v živém vysílání, EPG...

190 Kč měsíčně
+ 42 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

UPC TV

Kabelová TV
DVB-C / CATV

60 TV programů
z toho 40 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, Horizon Go...

299 Kč měsíčně
včetně pronájmu STB

Objednat

Další informace


Elsat online TV

Kabelová televize Elsat vám nabízí vedle stávajících služeb také novou online TV s vybranou řadou TV programů dostupnou pomocí jakéhokoliv dostatečně stabilního internetového připojení na území České Republiky. Elsat online TV můžete tedy sledovat přes přes mobilní (...celý článek)

Koncesionářské poplatky

Dle zákona 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích jsou osoby žijící v ČR, které zároveň vlastní nebo používají zařízení technicky způsobilé k příjmu televizního nebo rozhlasového vysílání povinni platit měsíční paušální poplatek, takzvaný koncesionářský (...celý článek)

Jak přijímat televizní vysílání?

Hledáte všechny dostupné alternativy, jak přijímat běžné televizní vysílání? Pokud chcete na obrazovce vašeho televizoru sledovat živé vysílání řady českých TV stanic, pak máte zpravidla k dispozici 4 způsoby, jak televizní signál přijímat. Patří mezi ně pozemní vysílání (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru