Kabelová televize Elsat rozšiřuje nabídku služeb o novou online TV, kterou lze sledovat na mobilních zařízeních...

Články | Kabelové televize | Aktualizováno 13. 6. 2017

Kabelová televize Elsat nabízí vedle stávajících služeb i novou online TV s vybranou řadou televizních programů dostupnou pomocí jakéhokoliv dostatečně stabilního internetového připojení na území České Republiky. Elsat online TV můžete sledovat přes mobilní telefony, tablety (Apple iOS, Google Android, Microsoft Windows Phone) nebo vybrané Smart TV skrze aplikaci ModerniTV. U běžných televizorů se online televize Elsat dostane na obrazovky vaší televize přes multimediální box s moderním HDMI rozhraním, který je založen na systému Google Android. Dostupnou nabídku televizních kanálů můžete navíc jednoduše sledovat na několika zařízeních současně.

Rozšiřte základní možnosti kabelové televize Elsat o zcela nové možnosti za pomoci online TV, kterou budete sledovat z mobilních zařízení a Smart TV...

Služba online televize je určená pro stávající klienty kabelové televize Elsat. Vedle elektronického programového průvodce (EPG) si můžete online TV jednotlivě rozšířit o další možnosti a funkce. Vedle vysílaná českých a zahraničních TV stanic v běžné SD kvalitě můžete počítat s podporou HD rozlišení. S funkcí Timeshift budete sledovat již odvysílané pořady až 7 dní zpětně s možností pozastavení nebo přetáčení pořadů. Funkce rekordéru vám umožní až 50 hodin online záznamu u vámi vybraných filmů, seriálů, dokumentů a dalších TV pořadů.

Jak si pořídit kabelovou televizi Elsat?

S kabelovou televizí Elsat budete sledovat více než 100 oblíbených českých a slovenských TV kanálů, u které se denně zabaví zcela každý. Dostupné služby (kabelová televize, připojení k vysokorychlostnímu internetu) můžete využívat v Jihočeském kraji (České Budějovice, Písek, Český Krumlov, Týn nad Vltavou, Vimperk, Kaplice) v místě dostupnosti kabelové přípojky. Mimo základní programovou nabídku lze zároveň využít rozšířenou skladbu kanálů s řadou atraktivních TV stanic. Důležité informace, vlastnosti a recenzi kabelové televize Elsat najdete přímo na našich webových stránkách.

články kabelové televize internetové vysílání

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Jak přijímat televizní vysílání?

Hledáte všechny dostupné alternativy, jak přijímat běžné televizní vysílání? Pokud chcete na obrazovce vašeho televizoru sledovat živé vysílání řady českých TV stanic, pak máte zpravidla k dispozici 4 způsoby, jak televizní signál přijímat. Patří mezi ně pozemní vysílání (...celý článek)

Koncesionářské poplatky

Dle zákona 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích jsou osoby žijící v ČR, které zároveň vlastní nebo používají zařízení technicky způsobilé k příjmu televizního nebo rozhlasového vysílání povinni platit měsíční paušální poplatek, takzvaný koncesionářský (...celý článek)

Termíny spouštění DVB-T2

Jistě víte, že nyní nadchází doba, kdy se přechází ze zemského digitálního vysílání ve standardu DVB-T na novou generaci pozemního digitálního vysílání ve standardu DVB-T2 / HEVC. Tato změna nebude probíhat najednou, ale postupně, zavádění DVB-T2 se řídí (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru