Nej TV

Nechte se hýčkat televizní zábavou v digitální kvalitě, kterou si v pohodlí domova jednoduše užijete na obrazovce televize v té nejvyšší kvalitě. Sledovat budete české nebo zahraniční kanály s mnoha zajímavými filmy, seriály, dokumenty a dalšími pořady, které denně najdete na kabelové televizi Nej TV...

Objednat Nej TV

Sledujte kabelovou televizi Nej TV

Smart televize

Recenze kabelové televize Nej TV

Kabelová televize Nej TV provozuje rozmanité služby na celé řadě míst České republiky. Dostupnost televizní služby ve vašem městě si velmi snadno ověříte přímo na stránkách operátora. Společnost Nej.cz kromě provozování televizních služeb na kabelové i optické síti (dle lokality) nabízí zároveň vysokorychlostní připojení k internetu včetně oblíbených hlasových služeb (mobilní i pevné telefonní linky). V nabídce Nej TV máte plně k dispozici více než 100 českých a zahraničních televizních programů, ze kterých přibližně jedna třetina je už dnes vysílána v atraktivní HD kvalitě.

Hodnocení(80%)
Kvalita obrazu 80%
Programová skladba 80%
Doplňkové balíčky 85%
Nabídka funkcí 75%

Co budete k provozu kabelové televize Nej TV potřebovat? Televizní vysílání prostřednictvím kabelové sítě Nej TV na platformě DVB-C je možné používat v místě s dostupnou kabelovou přípojkou (dostupnost můžete jednoduše ověřit na stránkách Nej.cz). K řádnému provozu služby je vyžadována přístupová karta operátora, která se vkládá do set-top boxu s vestavěným CI slotem, nebo CA modulu určeném pro televizory se zabudovaným DVB-C tunerem a slotem CI+. Vhodné přijímací zařízení v podobě STB, či CAM si pronajmete nebo přímo zakoupíte u operátora při zřízení televizní služby Nej TV. Po zapojení a naladění TV kanálů můžete začít sledovat dostupnou nabídku televizních stanic dle vámi zvoleného TV tarifu.

TV zařízení pro Nej TV

Zařízení pro Nej TV

Nedílnou součástí televizní služby Nej TV je digitální kabelový HD přijímač (set-top box), který propojíte s televizorem pomocí moderního HDMI rozhraní (nebo případně SCART konektorem u starších CRT TV). Dodávaný přijímač (STB) disponuje celou řadou zajímavých, ale i užitečných funkcí, které zpříjemní každodenní používání TV služby. Vedle automatického vypínání po 3h nečinnosti využijete rodičovský zámek, favoritní kanály i multimediální přehrávač s podporou přehrávání z USB zařízení. Majitelé moderní TV s DVB-C tunerem mohou místo STB využít CA modul a spolehnout se na možnosti jejich televize. Ta ovšem již nemusí podporovat funkce set-top boxu jako je timeshift, PVR apod.

Výhody kabelové televize Nej TV

Výhody Nej Televize

Po připojení externího USB zařízení jako je flash disk nebo HDD k dodávanému HD set-top boxu rázem rozšíříte TV službu o zcela nové a užitečné funkce. Jednoduše můžete kdykoliv podle potřeby pozastavit živé vysílání a následně bez přerušení TV pořad od pozastaveného místa pustit či přetočit. Vedle funkce timeshift máte k dispozici i užitečné nahrávání pořadů, díku kterému si nahrajete oblíbený film, seriál, sportovní utkání nebo jakýkoliv jiný pořad pro možnost pozdějšího přehrání. Z externích USB zařízení můžete zároveň snadno přehrávat filmy, hudební soubory i prohlížet uložené fotografie na obrazovce vaší velké televize. Samozřejmostí je také kvalitně zpracované a přehledné EPG.

Nej TV základní programová nabídka

Nej TV programy

Kabelová televize Nej TV přinese přímo do vašeho obývacího pokoje bohatou nabídku TV zábavy pro celou rodinu. K dispozici máte širokou řadu oblíbených českých i zahraničních televizních stanic, se kterými se bohatě zabavíte u množství filmových trháků, oblíbených seriálů nebo poučných dokumentů, sportovních utkání a dalších TV pořadů v SD i atraktivní HD kvalitě. Náročnější diváci mohou stávající nabídku rozšířit některým z programových balíčků s tématickým zaměřením na děti, mládež i rodinu, dokumenty, retro, sport, a to včetně pořadů pro dospělé. K dispozici máte také doplňkový balíček s oblíbenou stanicí HBO, kde na vás čekají nejnovější filmové novinky zcela bez reklamy.


Kabelová televize Nej TV na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet Nej TV


Sledujte digitální vysílání Nej TV

S kabelovou digitální televizí Nej TV získáte přístup k celé řadě českých a zahraničních TV stanic, které si v mnoha případech vychutnáte v oblíbené HD kvalitě. Kdykoliv zasednete před televizor najdete díky množství kanálů atraktivní film, zajímavý seriál, poučný dokument či jiný pořad vhodný k oddychu, poučení nebo zábavě. Díky přijímači (HD set-top box) s podporou externích USB zařízení můžete živé vysílání kdykoliv pozastavit, opětovně pustit od místa přerušení nebo přetočit. Nejzajímavější pořady si navíc jednoduše nahrajete a pustíte až ve vhodnou chvíli. Zároveň můžete počítat s kvalitně zpracovaným elektronickým programovým průvodcem (EPG), kde jednoduše najdete přehledné informace o všech vysílaných pořadech.

V řadě lokalit nabízí společnost Nej.cz vedle kabelové televize Nej TV i kvalitní optickou síť, kde můžete využívat službu Net TV, která nabízí řadu rozšířených televizních služeb jako např. individuální nahrávání, zpětné přehrávání, TV archiv včetně zajímavé možnosti sledování televizních pořadů až na 4 zařízeních (set-top box, mobil, tablet, počítač).

 • Základní nabídka 190 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 57 Z toho 26 kanálů v HD kvalitě
 • TimeShift Ano Zpožděné přehrávání živého vysílání
 • Nahrávání programů dle kapacity HDD Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ne Sledování videa dle vlastního výběru
 • Další služby EPG, PVR Standardní a doplňkové služby
 • Typ vysílání kabelovka (DVB-C) Sledování televize přes kabelovou síť
 • Podpora zařízení STB, CA Modul Zařízení určené pro přenos vysílání
 • Cena set-top boxu 42 Kč / měsíčně Možnost odkoupení nebo pronájmu

Hlavní výhody služby Nej TV

 • kabelová televize dostupná na mnoha místech České republiky
 • s digitálním vysíláním běží současně i analogové vysílání s vybranými TV kanály (vhodné pro druhou TV analogovou / CRT v domácnosti)
 • dodávané zařízení podporuje nahrávání na externí HDD / TimeShift
 • u balíčků nad 250 Kč a úvazku na 12 měsíců neplatíte pronájem STB

Co vám nemusí vyhovovat

 • oblíbený sportovní kanál Nova Sport najdete až v doplňkovém balíčku
 • kvalita vysílání v HD rozlišení nemusí uspokojit majitele 4K televizí
 • ceny a nabídky televizních služeb se mohou mírně lišit podle lokality

Recenze byla aktualizována 5. 8. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o kabelové televizi Nej TV navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání kabelových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u kabelových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

Nej TV

Kabelová TV
DVB-C / CATV

57 TV programů
z toho 26 v HD kvalitě

Základní funkce
nahrávání TV pořadů na externí úložiště, pauza v živém vysílání, EPG...

190 Kč měsíčně
+ 42 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

UPC TV

Kabelová TV
DVB-C / CATV

60 TV programů
z toho 40 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, Horizon Go...

299 Kč měsíčně
včetně pronájmu STB

Objednat

Další informace

Základní balíček

Elsat

Kabelová TV
DVB-C / CATV

98 TV programů
z toho 17 v HD kvalitě

Základní funkce
nahrávání TV pořadů na externí úložiště, pauza v živém vysílání, EPG...

290 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace


Akvizice Nej.cz a Rio Media

Investiční skupina Kaprain, která vlastní kabelovou síť Nej.cz aktuálně koupila kabelovou firmu Rio Media. Spojením firem vzniká druhý největší poskytovatel kabelové televize v ČR, který poskytuje službu více než 200 tisíci zákazníkům ve zhruba 80 lokalitách po (...celý článek)

Jak přijímat televizní vysílání?

Hledáte všechny dostupné alternativy, jak přijímat běžné televizní vysílání? Pokud chcete na obrazovce vašeho televizoru sledovat živé vysílání řady českých TV stanic, pak máte zpravidla k dispozici 4 způsoby, jak televizní signál přijímat. Patří mezi ně pozemní vysílání (...celý článek)

Bude se vás týkat DVB-T2?

V České republice dochází ke druhé vlně digitalizace, kde v průběhu několika let dojde k vypnutí původního DVB-T vysílání a postupnému přechodu na vysílání ve standardu DVB-T2 / HEVC. Harmonogram přechodu bude postupně probíhat mezi roky 2017 až 2020, po (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru