Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa kabelové televize UPC...

Články | Aktualizováno 4. 4. 2019

Dopřejte si kvalitní televizní zábavu s bohatou nabídkou mnoha TV programů na kabelové televizi UPC. V dostupné nabídce najdete více než 150 rozmanitých televizních stanic, u kterých se spolehlivě zabaví celá rodina. Vedle živého vysílání v SD a HD kvalitě máte k dispozici i celou řadu zajímavých funkcí jako např. zpětné zhlédnutí, videotéka MyPrime, online TV Horizon Go. UPC samozřejmě nenabízí jen televizní služby, ale zároveň i připojení k internetu a telefonní služby. Pro zjednodušení jsme připravili seznam článků souvisejících s UPC, které vás mohou zajímat. Další informace se zaměřením na kabelovou TV UPC najdete v samostatné recenzi na našich stránkách.

Sledujte jednoduše oblíbenou kabelovou televizi UPC kdykoliv a kdekoliv na notebooku, tabletu či mobilním telefonu s online službou Horizon Go po celé EU...

Kabelové televize | Internetové vysílání | Přidáno 4. 4. 2019

Předplatitelé kabelové televize UPC mají zdarma v rámci svého televizního tarifu službu Horizon Go, se kterou mohou sledovat oblíbené pořady na stolním počítači, přenosném notebooku, tabletu či smartphonu všude tam, kde mají k dispozici dostatečně rychlé a stabilní internetové připojení. V rámci Horizon Go se nemusíte spoléhat pouze na živé televizní vysílání, ale lze zároveň využít i 7 denní TV archiv. Jednoduše si tak přehrajete již odvysílaný film, seriál, dokument a TV pořad, který vám v nedávné době utekl. Kromě toho získáte také přístup do videotéky MyPrime, kde najdete víc než 2 000 filmů, které si můžete přehrávat opakovaně a zcela bez omezení. Filmovou nabídku z videotéky MyPrime si můžete předem stáhnout do mobilu nebo tabletu a sledovat ji i tam, kde momentálně nemáte přístup k internetu (...celý článek)

Koupí operátor Vodafone kabelovou televizi UPC, kterou aktuálně vlastní mezinárodní společnost Liberty Global?

Kabelové televize | Aktualizováno 17. 2. 2019

Služby kabelové televize pod názvem UPC mohou využívat uživatelé už od roku 2000, nicméně historie společnosti sahá až do roku 1991, kdy na českém trhu působila jako kabelový operátor s označením Kabel Plus (Cable Plus, Cable+, Kabel+), ještě než byl v roce 1999 odkoupen většinový podíl nizozemskou společností United Pan-Europe Communications (UPC). Počátkem roku 2016 došlo ke sloučení společností UPC Česká republika a UPC Broadband Slovakia. Firma UPC je dceřinou společností Liberty Global, která patří mezi největší mezinárodní poskytovatele televizních a širokopásmových služeb (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Akvizice Nej.cz a Rio Media

Investiční skupina Kaprain, která vlastní kabelovou síť Nej.cz aktuálně koupila kabelovou firmu Rio Media. Spojením firem vzniká druhý největší poskytovatel kabelové televize v ČR, který poskytuje službu více než 200 tisíci zákazníkům ve zhruba 80 lokalitách po (...celý článek)

Elsat online TV

Kabelová televize Elsat vám nabízí vedle stávajících služeb také novou online TV s vybranou řadou TV programů dostupnou pomocí jakéhokoliv dostatečně stabilního internetového připojení na území České Republiky. Elsat online TV můžete tedy sledovat přes přes mobilní (...celý článek)

Jak přijímat televizní vysílání?

Hledáte všechny dostupné alternativy, jak přijímat běžné televizní vysílání? Pokud chcete na obrazovce vašeho televizoru sledovat živé vysílání řady českých TV stanic, pak máte zpravidla k dispozici 4 způsoby, jak televizní signál přijímat. Patří mezi ně pozemní vysílání (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru