Digi TV

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou Digi TV, která denně přináší bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat Digi TV

Sledujte satelitní televizi Digi TV

Smart televize

Recenze satelitní televize Digi TV

Satelitní televize Digi TV nabízí bohatou nabídku televizních kanálů pro všechny aktivní diváky. V programové nabídce najdete pořady pro celou rodinu se zaměřením na filmy, seriály, pro děti, dokumenty, sport, zpravodajství, hudbu nebo s obsahem pro dospělé. Kromě ostrého obrazu si řadu televizních stanic užijete v atraktivní HD kvalitě. Vybrané pořady si můžete nejen kdykoliv a jednoduše nahrát, ale máte k dispozici zároveň funkci TimeShift, kdy vysílání pozastavíte a sledování dokončíte později. Díky použité satelitní technologii je televize dostupná všem domácnostem po celém území ČR.

Hodnocení(79%)
Kvalita obrazu 80%
Programová skladba 85%
Doplňkové balíčky 75%
Nabídka funkcí 75%

Satelitní televize Digi TV a internetová televize Digi2GO nově spadá pod společnou značku Telly TV.

Co budete k provozu satelitního vysílání Digi TV potřebovat? Pokud již nevlastníte parabolu s konvertorem z jiné satelitní služby, pak si jednoduše objednáte potřebné zařízení včetně odborné instalace (montáž, zapojení, nastavení a seznámení s obsluhou STB) přímo od Digi TV. Součástí je dodání satelitního přijímače (set-top boxu), nebo CA Modulu s příslušnou dekódovací kartou. V současnosti lze na jednu smlouvu využívat 2 karty a mít příjem na dvě TV nezávisle na sobě. Každá televize ovšem musí mít svůj satelitní set-top box, nebo CA Modul (CAM), který se vkládá do televizorů vybavených samostatným DVB-S/S2 tunerem a CI/CI+ slotem, bez nutnosti používat další zařízení (STB).

TV zařízení pro Digi TV

Zařízení pro Digi TV

Při pořizování služby Digi TV si můžete pronajmout / odkoupit satelitní přijímač (set-top box), nebo samotný CA Modul. V případě set-top boxu se jedná o moderní zařízení typu KAON DIGI BOX, který se propojuje s televizorem přes HDMI kabel nebo SCART rozhraní u klasických CRT TV. V základním balení najdete dálkový ovladač, ale i základní uživatelský návod. Předností tohoto satelitního přijímače je podpora nahrávání pořadů na externí HDD nebo běžný USB flash disk např. stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači nebo s užitečnou funkcí časovače. Během nahrávání můžete ovšem sledovat pouze programy vysílané ve stejném multiplexu.

Výhody satelitního vysílání Digi TV

Výhody Digi TV

Mezi hlavní výhody nové satelitní televize Digi TV patří 100% dostupnost na celém území České republiky. Prostřednictvím satelitního vysílání se snadno dostanete k velkému počtu televizních programů v digitální kvalitě včetně HD rozlišení, které jsou zpravidla vysílány v českém jazyce. S dodávaným satelitním přijímačem (STB) máte k dispozici i řadu zajímavých funkcí a to včetně možnosti pozastavení živého vysílání, kdy sledování dokončíte později (funkce TimeShift vyžaduje u set-top boxu interní nebo externí USB HDD). Na jednu smlouvu pak můžete mít u Digi TV až dvě aktivní dekódovací karty a zcela nezávisle na sobě sledovat doma 2 televize.

Digi TV základní programová nabídka

Digi TV programy

Satelitní televize Digi TV přináší širokou nabídku českých, slovenských, ale také zahraničních programů, ze kterých si už vybere každý člen vaší rodiny. V základní nabídce už najdete dokonce přes cca 70 televizních stanic, ze kterých je více než 20 v oblíbeném HD rozlišení. Náročnější diváci si mohou snadno vybrat vyšší tarif nebo např. zvolit některý z doplňkových balíčků (Extra, Sport, HBO a Cinemax). Za příplatek si můžete také objednat nejen HBO Go, ale také službu Digi TV všude s sebou, která je určená pro mobily, tablety a PC. Samozřejmostí je pak elektronický programový průvodce (EPG) i vytváření seznamů a pořadí programů podle sebe.


Satelitní televize Digi TV na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet Digi TV


Sledujte digitální vysílání Digi TV

Nová Digi TV zvyšuje kvalitu přenosu a navíc přináší více programů v HD kvalitě. Satelitní vysílání Digi TV má ovšem také co nabídnout všem sportovním fanouškům, protože exkluzivně vysílá přímé přenosy z anglické Premier League a španělské fotbalové LaLigy a zároveň na kanálech Digi Sport HD uvidíte spoustu dalších sportovních zážitků (Série A, Bundesliga, EFL, NHL, ATP, WTA, Enfusion Live, MS Speedway GP, Formule 1 a řadu dalších zajímavých utkání).

Satelitní vysílání Digi TV určené pro příjem českých, slovenských nebo zahraničních kanálů v digitální kvalitě si užije každý. V programové nabídce najdete vždy dostatek zajímavých pořadů s českým dabingem se zaměřením na seriály, filmy, dokumenty, sportovní utkání, dětské pořady, hudební kanály nebo zpravodajství včetně oblíbených pořadů pro dospělé. Pokud disponujete dostatečně kvalitním a rychlým připojení k internetu, nabízí pro vás Digi TV alternativní internetovou službu Digi2GO.

 • Základní nabídka 299 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 71 Z toho 24 kanálů v HD kvalitě
 • TimeShift Ano Zpožděné přehrávání živého vysílání
 • Nahrávání programů dle kapacity HDD Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ne Sledování videa dle vlastního výběru
 • Další služby EPG, PVR Standardní a doplňkové služby
 • Typ vysílání satelit (DVB-S / S2) Sledování televize přes satelit
 • Podpora zařízení STB, CA Modul Zařízení určené pro přenos vysílání
 • Cena set-top boxu 69 Kč / měsíčně STB se platí po dobu 24 měsíců

Hlavní výhody služby Digi TV

 • satelitní televize nabízí dostupnost po celém území České republiky
 • exkluzivně přímé přenosy z anglické Premier League a španělské fotbalové LaLigy v rozšiřujícím balíčku Sport včetně dalších sportů
 • dodávané zařízení podporuje nahrávání na externí HDD / TimeShift
 • za cenu jedné smlouvy můžete nezávisle sledovat až dva televizory

Co vám nemusí vyhovovat

 • po vypršení závazku (24 měsíců) se cena zvýší na 399 Kč / měsíčně
 • během nahrávání na HDD se nelze dívat na zcela libovolný program
 • kvalita vysílání v HD rozlišení rozhodně neuspokojí majitele 4K TV
 • při výrazně nepříznivém počasí je nutné počítat s výpadky signálu

Recenze byla aktualizována 3. 4. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o satelitním vysílání Digi TV navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání satelitních TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u satelitních poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

Digi TV

Satelitní TV
DVB-S / S2

71 TV programů
z toho 24 v HD kvalitě

Základní funkce
podpora nahrávání, timeshift, pauza ve vysílání, přetáčení...

299 Kč měsíčně
+ 69 Kč za sat. přijímač

Objednat

Další informace

Základní balíček

freeSAT

Satelitní TV
DVB-S / S2

107 TV programů
z toho 25 v HD kvalitě

Základní funkce
podpora nahrávání, timeshift, pauza ve vysílání, přetáčení...

149 Kč měsíčně
+ 100 Kč sat. přijímač

Objednat

Další informace

Základní balíček

Skylink

Satelitní TV
DVB-S / S2

93 TV programů
z toho 44 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, přetáčení...

259 Kč měsíčně
včetně servis. poplatku

Objednat

Další informace

Základní balíček

T-Mobile TV

Satelitní TV
DVB-S / S2

62 TV programů
z toho 24 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, timeshift, pauza, přetáčení...

399 Kč měsíčně
+ 70 Kč za sat. přijímač

Objednat

Další informace


Důležité změny u Digi TV

Placená satelitní televize Digi TV funguje na českém trhu již od roku 2006. V říjnu 2015 se Digi TV stala součástí investiční skupiny Lama Group, která běžně nabízí levné energie prostřednictvím společnosti Lama energy a zároveň i výhodné volání pod samostatnou značkou (...celý článek)

Sportovní kanály Digi Sport

Televizi přes internet Digi2GO a satelitní televizi Digi TV najdete zároveň v nabídce společnosti DIGI CZ, která tyto televizní platformy veřejně poskytuje. Součástí těchto televizí je velmi bohatá nabídka sportovních kanálů, které pak budete z pohodlí domova sledovat (...celý článek)

Timeshift na televizi Digi TV

Timeshift patří mezi oblíbené uživatelské funkce, se kterou u vybraných přijímačů dokážete dočasně pozastavit váš živě sledovaný televizní program, později jej opětovně spustit a přitom pokračovat od toho místa, kdy jste na dálkovém ovladači poprvé stiskli Pauzu. Díky (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru