Aktivace oblíbené funkce Timeshift na set-top boxu řady Kaon HD u nové satelitní televize Digi TV...

Články | Satelitní televize | Přidáno 21. 5. 2017

Timeshift patří mezi oblíbené uživatelské funkce, se kterou u vybraných přijímačů dokážete dočasně pozastavit živě sledovaný televizní program, později jej opětovně spustit a přitom pokračovat od místa, kdy jste na dálkovém ovladači poprvé stiskli Pauzu. Díky tomu můžete až na několik minut odejít od televize, a přitom nepřijdete ani o kousek ze svého oblíbeného pořadu. Jestliže zapnete funkci Timeshift ještě před začátkem pořadu, který se chystáte sledovat a vrátíte se k televizoru přibližně po 20 minutách, můžete navíc jednoduše a velmi efektivně přetáčet většinu reklamních bloků.

Jak funkce Timeshift funguje? Přijímač vybavený interním HDD nebo externím USB úložištěm po stisknutí tlačítka Pauzy na dálkovém ovladači automaticky zaznamená vámi sledovaný pořad. Po návratu k TV stisknete tlačítko Play a pokračujete ve sledování pořadu přesně tam, kde jste svůj rozkoukaný film, seriál či dokument byli nuceni opustit.

Využijte možnosti satelitní televize Digi TV na maximum. Naučte se aktivně používat nahrávání, posun v čase a sledovat televizní pořady bez reklamy...

Na set-top boxu řady Kaon HD u nové satelitní televize Digi TV se funkce Timeshift (někdy nazývaná časový posun) aktivuje automaticky po připojení externího pevného disku, nebo USB flash disku. Následně pak lze kdykoliv během vysílání vašeho oblíbeného pořadu stisknout tlačítko Pauzy na dálkovém ovladači. Pro velké objemy zapisovaných dat se ovšem doporučuje používat místo běžných USB flash disků spíše USB HDD pro jejich dostatečně velkou kapacitu a vysokou rychlost zápisu.

Satelitní přijímač (set-top box) vybavený interním HDD nebo externím USB úložištěm můžete kromě funkce Timeshift (zpožděné přehrávání) navíc také využívat k plánovanému nahrávání pořadů (PVR), stejně jako u dříve běžných videorekordérů. Za pomoci elektronického programového průvodce (EPG) si takto vybraný pořad nastavíte k pozdějšímu nahrávání přímo během okamžiku. Během nahrávání pořadu můžete zároveň sledovat zcela jiný kanál a to v rámci stejného transpondéru. Přehled o kanálech, které můžete v době nahrávání sledovat, najdete v programovém průvodci po tisknutí tlačítka Guide.

Jak si jednoduše pořídit satelitní televizi Digi TV?

Jestliže dáváte přednost satelitní televizi pro její velmi širokou dostupnost po celém území České republiky, bohatou nabídku českých, slovenských a zahraničních TV kanálů v HD kvalitě, pak můžete využít oblíbenou službu Digi TV. Stačí objednat satelitní přijímač / set-top box i případnou instalaci (pokud již náhodou nevlastníte např. parabolu s konvertorem z jiné satelitní služby) přímo od Digi TV, a můžete začít plně využívat nabízené televizní služby. Všechny důležité informace, vlastnosti nebo samotnou recenzi satelitní televize Digi TV najdete přímo na našich webových stránkách.

články digitální technika satelitní přijímače satelitní televize digi tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Skylink Live TV pro všechny

Pokud jste právě zatoužili po programové nabídce Skylink, pak nutně nepotřebujete vlastnit satelitní komplet a řešit otázku, jak nainstalovat satelitní parabolu a správně naladit dostupné televizní kanály. Dnes si už totiž vystačíte s kvalitním připojením k internetu, díky kterému (...celý článek)

Prime Video oficiálně v ČR

Do České republiky se oficiálně dostává služba pro online streamování filmů nebo seriálů a TV pořadů. Jde o internetovou videopůjčovnu Amazon Prime Video, se kterou můžete pohodlně sledovat stovky zajímavých pořadů. V současné době je služba dostupná ve více (...celý článek)

Aplikace pro HBO Go

Online videopůjčovna HBO Go je aktuálně dostupná na řadě platforem nebo zařízení. Nabídku oblíbených filmů a exkluzivních seriálů a dalších zajímavých dokumentů z filmotéky HBO Go můžete běžně sledovat nejen na počítačích (Windows, Mac) v okně prohlížeče, kde máte (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru