Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa satelitních přijímačů...

Články | Aktualizováno 5. 12. 2017

Na co dát pozor při výběru nového satelitního přijímače? Zaměřte pozornost na užitečné vlastnosti a funkce...

Digitální technika | Satelitní televize | Skylink | freeSAT | Přidáno 5. 12. 2017

Při výběru satelitní televize najdete zpravidla v nabídce každého provozovatele zároveň i vhodné satelitní přijímače určené ke koupi či pronájmu. Jestliže, ale hledáte náhradu za váš již nevyhovující satelitní přijímač (set-top box), pak jistě oceníte několik důležitých rad před jeho výběrem. Při nákupu nového satelitního přijímače je tedy důležité mít zajištěnou kompatibilitu s vašim stávajícím poskytovatelem satelitní platformy. Při nákupu zaměřte pozornost výhradně na satelitní HD přijímače s označením DVB-S2 s podporou formátu MPEG-4, které mají zabudovanou čtečku karet typu Irdeto. Mezi důležité funkce dále patří FastScan, která umožňuje automatického ladění a uspořádání programů. Takto vybavený typ přijímačů (...celý článek)

Aktivace oblíbené funkce Timeshift na set-top boxu řady Kaon HD u nové satelitní televize Digi TV...

Digitální technika | Satelitní televize | Digi TV | Přidáno 21. 5. 2017

Timeshift patří mezi oblíbené uživatelské funkce, se kterou u vybraných přijímačů dokážete dočasně pozastavit živě sledovaný televizní program, později jej opětovně spustit a přitom pokračovat od místa, kdy jste na dálkovém ovladači poprvé stiskli Pauzu. Díky tomu můžete až na několik minut odejít od televize, a přitom nepřijdete ani o kousek ze svého oblíbeného pořadu. Jestliže zapnete funkci Timeshift ještě před začátkem pořadu, který se chystáte sledovat a vrátíte se k televizoru přibližně po 20 minutách, můžete navíc jednoduše a velmi efektivně přetáčet většinu reklamních bloků (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Jak koupit správný televizor?

Pokud se rozhodujete k nákupu nového televizoru, pak jistě víte, že se nejedná o jednoduchou volbu. Ze všech stran útočí informace o velikosti úhlopříčky nebo kvalitě obrazu, chytrých funkcích, ale i rozmanité výbavě. Nicméně při volbě TV není samotná úhlopříčka (...celý článek)

Jak vybrat nejlepší set-top box

Samotný set-top box slouží jako přijímač pozemního digitálního vysílání, který v reálném čase zpracovává a převádí obraz společně se zvukem do vašeho televizoru. Využívá se v momentě, když některé TV nejsou vybaveny vhodným tunerem pro příjem DVB-T2 / HEVC (...celý článek)

Nejlepší televize 2018 / 2019

Stojíte před rozhodnutím, zda vyměnit stávající televizi v obývacím pokoji za novější model? Jestliže vaše současná TV dosluhuje nebo dokonce přesluhuje, tak je právě nejvyšší čas se poohlédnout po značně lepším, ale i výkonnějším typu. Nicméně nabídka nových (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru