Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa Skylink...

Články | Aktualizováno 8. 5. 2019

Televize přes satelit Skylink patří mezi vyhledávané satelitní provozovatele. Vedle základní programové nabídky hrazené ze servisního poplatku můžete využít i některý z dostupných programových balíčků, kde najdete velké množství českých, slovenských i zahraničních TV kanálů. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících se službou Skylink, které vás mohou zajímat. Podrobné informace se zaměřením na téma Skylink najdete zároveň v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Získejte zdarma na celý měsíc televizi přes internet Skylink Live TV a užijte si naplno digitální zábavu...

Internetové vysílání | IPTV televize | Přidáno 8. 5. 2019

Pokud jste zatoužili po programové nabídce Skylink, pak již nutně nepotřebujete vlastnit satelitní komplet a řešit otázku, jak nainstalovat satelitní parabolu a správně naladit dostupné televizní kanály. V současnosti si totiž vystačíte pouze s kvalitním připojením k internetu, díky kterému jednoduše využijete online službu televize přes internet Skylink Live TV. Původně služba sloužila jako doplněk pro předplatitele satelitní služby Skylink, aktuálně je už internetová televize dostupná zároveň i pro uživatelé, kteří nemají aktivní satelitní kartu Skylink. Využijte zkušební měsíc zdarma a sami si (...celý článek)

Využijte na maximum bohaté možnosti satelitní televize Skylink s online službou Skylink Live TV...

Satelitní televize | Přidáno 27. 5. 2018

Skylink Live TV přináší naprostou svobodu při sledování televize. U vašeho oblíbeného pořadu už nemusíte čekat na přesný začátek vysílání, ale pustíte si jej až v momentě, kdy máte náladu a čas. Pokud náhodou usednete před obrazovku např. až v polovině pořadu, můžete si zajímavý film, seriál, či dokument... pustit okamžitě od začátku, nebo kdykoliv během následujících 7 dnů. Satelitní televize Skylink vám u vybraných televizních kanálů nabízí archív vysílání v rozsahu 168 hodin, během kterých se můžete kdykoliv vrátit ke svému oblíbenému pořadu (...celý článek)

Největší poskytovatel placené satelitní televize Skylink opět zvyšuje měsíční platbu za servisní poplatek...

Satelitní televize | Aktualizováno 1. 3. 2018

V roce 2012 došlo ke sloučení satelitních platforem CS Link a Skylink pod lucemburskou společnost M77 Group (následně M7 Group). Ještě v tom samém roce ovšem nový vlastník informoval o zavedení kontroverzního servisního poplatku za přístup k jinak bezplatné nabídce televizních kanálů. Uživatelé, kteří si v minulosti pořídili satelitní službu pod označením FREE (CS Link), nebo GRATIS (Skylink) se tak právem cítili podvedeni. Provozovatel satelitní televize i přes značnou nevoli uživatelů zavedl od září 2012 měsíční servisní poplatek ve výši 29 korun měsíčně, který by měl pokrývat náklady na technické zajištění a podporu poskytovaných služeb satelitních televizí CS Link a Skylink (...celý článek)

Na co dát pozor při výběru nového satelitního přijímače? Zaměřte pozornost na užitečné vlastnosti a funkce...

Digitální technika | Satelitní přijímače | Satelitní televize | freeSAT | Přidáno 5. 12. 2017

Při výběru satelitní televize najdete zpravidla v nabídce každého provozovatele zároveň i vhodné satelitní přijímače určené ke koupi či pronájmu. Jestliže, ale hledáte náhradu za váš již nevyhovující satelitní přijímač (set-top box), pak jistě oceníte několik důležitých rad před jeho výběrem. Při nákupu nového satelitního přijímače je tedy důležité mít zajištěnou kompatibilitu s vašim stávajícím poskytovatelem satelitní platformy. Při nákupu zaměřte pozornost výhradně na satelitní HD přijímače s označením DVB-S2 s podporou formátu MPEG-4, které mají zabudovanou čtečku karet typu Irdeto. Mezi důležité funkce dále patří FastScan, která umožňuje automatického ladění a uspořádání programů. Takto vybavený typ přijímačů (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Důležité změny u Digi TV

Placená satelitní televize Digi TV funguje na českém trhu již od roku 2006. V říjnu 2015 se Digi TV stala součástí investiční skupiny Lama Group, která běžně nabízí levné energie prostřednictvím společnosti Lama energy a zároveň i výhodné volání pod samostatnou značkou (...celý článek)

Základní a prémiové balíčky

Pokud si vybíráte satelitní televizi freeSAT máte k dispozici hned několik základních balíčků (freeSAT light, freeSAT medium HD, freeSAT plus HD), které se od sebe vzájemně liší zejména nabídkou kanálů, počtem televizních stanic v HD kvalitě a samozřejmě i rozdílnými (...celý článek)

Sportovní kanály Digi Sport

V nabídce internetové i satelitní televize od T-Mobile v najdete řadu oblíbených sportovních kanálů (Sport, Čt Sport, Nova Sport, Eurosport...). Vedle těchto běžných sportovních stanic se nově přidávají dva sportovní kanály Digi Sport od operátora Digi TV vysílané v HD (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru