Vyzkoušejte mobilní aplikaci od internetové televize Digi2GO, která míří na mobilní telefony a tablety...

Články | Internetové vysílání | Přidáno 10. 11. 2017

Pořady na internetové televizi Digi2GO můžete kromě obrazovky vašeho televizoru zároveň sledovat na mobilních zařízeních (smartphony, tablety...) díky dostupné aplikaci v App Store, Google Play či Microsoft Store. Všude tam, kde máte k dispozici internetové připojení můžete sledovat nejen živé vysílání, ale k dispozici máte i funkci zpětného zhlédnutí (timeshift), kde velmi snadno jakýkoliv právě vysílaný pořad pozastavíte, přetočíte a později opět znovu spustíte. Digi2GO vám navíc nabízí i kompletní TV Archiv všech odvysílaných pořadů v rozsahu 72 hodin, které máte plně k dispozici. Díky tomu vám žádný program neuteče, prostě si pořad pustíte od jeho začátku později, kde jako bonus můžete vybrané pasáže jednoduše přetočit. Vybrané pořady (filmy, seriály, dokumenty...) si můžete nahrát, na vzdáleném úložišti pro vás pak zůstanou uchovány po dobu 30 dní.

Využijte maximum funkcí v mobilní aplikaci od internetové televize Digi2GO, která je určená pro oblíbené chytré telefony či tablety s operačními systémy Apple iOS, Google Android nebo Microsoft Phone...

Mezi další vlastnosti mobilní aplikace Digi2GO je přehledný televizní programový průvodce (EPG), na kterém najdete podrobné informace nejen o aktuálně, ale i následně vysílané pořady. V kombinaci s nahráváním pořadů PVR (Personal Video Recorder) se navíc jedná o velmi povedený nástroj pro pohodlné označování programů, které si chcete osobně nahrát do vzdáleného úložiště (cloud). Mezi další funkce patří rodičovský zámek, rozšířené informace o dílech seriálů, možnost zrcadlení na Apple TV resp. Chromecast včetně optimalizace pro pomalé připojení.

Mobilní aplikace Digi2GO, kterou můžete používat doma i na cestách na mobilních telefonech Apple iOS, Google Android nebo Microsoft Phone je pravidelně aktualizována, a kromě drobných oprav můžete v některé budoucí verzi najít i zcela nové funkce.

Jak si jednoduše pořídit internetovou televizi Digi2GO?

Při použití internetové TV služby Digi2GO nemusíte na dům pracně montovat terestriální anténu nebo satelitní parabolu, ale postačí vám již zavedené internetové připojení. S Digi2GO se můžete těšit na pořádnou porci televizní zábavy, kterou navíc doplňuje exkluzivní sportovní obsah na kanálech Digi Sport, který jinde nenajdete.

Pakliže disponujete dostatečně rychlým připojením k internetu (minimální rychlost stahování cca 6 Mb/s pro zajištění správného provozu všech kanálů vysílaných v HD kvalitě) a zajímají vás vedle živého vysílání řady českých, slovenských či zahraničních kanálů i pokročilé funkce jako přehrání od začátku, cloudové nahrávání pořadů, archiv TV vysílání až 7 dní, pak vyzkoušejte internetovou televizi Digi2GO, ke které získáte moderní set-top box, který propojíte s internetovým routerem a vašim stávajícím televizorem. Všechny důležité informace, vlastnosti a recenzi k internetové TV Digi2GO najdete na našich webových stránkách.

články internetové vysílání iptv televize digi2go

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Zvýhodněné předplatné Voyo

Předplatné streamovací služby Voyo stojí 189 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem můžete sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic včetně (...celý článek)

Nejlevnější tarif Kuki TV Start

Internetová televize Kuki rozšiřuje nabídku televizních tarifů a přichází s nejlevnějším balíčkem Kuki Start. Nově tedy máte plně k dispozici vedle stávajících tarifů Kuki Menší za 200 Kč měsíčně a Kuki Větší za 400 Kč měsíčně i nejmenší a nejlevnější balíček Kuki Start za 100 (...celý článek)

Android Box pro Sledování TV

V nabídce internetové televize Sledování TV nově najdete vylepšený set-top box DV 8220 s podporou 4K rozlišení, který je určený pro uživatele starších televizorů bez chytrých funkcí. Jedná se o moderní zařízení založené na operačním systému Android TV 8 Oreo. Nabízí (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru