Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa O2 TV...

Články | Aktualizováno 31. 7. 2018

Digitální televize O2 TV přináší na obrazovky vašich televizí širokou porci zábavy, u které se vždy zabaví každá rodina. Sledovat budete nejen živé vysílání mnoha oblíbených stanic, ale k dispozici máte zároveň online TV archiv, kde se můžete na cokoli podívat až 7 dní po odvysílání. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících se službou O2 TV, které vás mohou zajímat. Podrobné informace zaměřené na téma O2 TV najdete také v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Prosincové změny a nejdůležitější novinky v internetové videopůjčovně O2, ve které máte k dispozici tisíc filmů...

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 8. 12. 2018

O2 Videotéka (virtuální videopůjčovna) je nově přístupná i těm, kteří nevyužívají službu O2 TV. Streamovanou službu můžete využít nejen z menu set-top boxu O2 TV, ale i přímo z webu provozovatele, nebo přes dostupnou aplikaci pro chytré telefony a tablety. Vybraný film máte po zaplacení k dispozici na 48 hodin, po kterých si jej můžete jednoduše přehrát kolikrát chcete. Vybírat můžete z bohaté nabídky filmových titulů z celé řady žánrů (akční, dobrodružné, thrillery, krimi, drama, komedie, dětské, rodinné, romantické, sci-fi, fantasy a mnohé další). Nabídku filmů v O2 videopůjčovně dále doplňují i festivalové filmy a vybrané dokumenty. Ceny půjčovného se zpravidla pohybují v rozmezí 45 - 75 Kč (...celý článek)

Internetovou televizi O2 TV budete nově sledovat na výrazně vylepšeném set-top boxu třetí generace...

Internetové vysílání | IPTV televize | Přidáno 31. 7. 2018

V O2 si pro vás opět připravili zcela novou generaci set-top boxu, se kterým budete pohodlně sledovat internetové vysílání O2 TV na obrazovce vašeho televizoru. Celkově se jedná o třetí generaci set-top boxu, který se k této digitální IPTV / OTT televizi od jejího spuštění v roce 2006 nabízí. V té době se televizní služba spouštěla s IPTV STB iCan-3800TW ve známém stříbrném provedení. První výraznou změnu ovšem přinesla až druhá generace set-top boxu iP4.tv EVO4-T vydaná v roce 2013, která zaujala elegantním černým designem a výrazně kompaktními rozměry. Kromě vzhledu nabídl tento set-top box především řadu nových funkcí, vyšší výkon s rychlejší odezvou na dálkový ovladač, podporu pro Full HD rozlišení, a to včetně výrazně nižší energetické náročnosti. Tento set-top box byl po zhruba 2 letech nahrazen mírně (...celý článek)

O2 TV inovovalo mobilní aplikaci pro tablety a chytré telefony se systémem Apple iOS a Google Android...

Internetové vysílání | IPTV televize | Přidáno 28. 6. 2018

Otestujte inovovanou mobilní aplikaci O2 TV, která je běžně dostupná pro tablety a mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS, Google Android a Windows Phone. Přepracovaná mobilní aplikace nově nabízí atraktivní design a zejména nově pojaté zobrazení všech televizních pořadů, které vychází z webového a televizního rozhraní služby O2 TV. Na úvodní stránce nově najdete seznamy doporučených pořadů s vylepšeným řazením (filmy, seriály, pořady...) podle žánrů. Samozřejmostí je možnost ukládání nahraných pořadů na 30 dní, u kterých lze nově při přehrání jednoduše pokračovat tam, kde jste (...celý článek)

Proč se vyplatí sledovat fotbalová utkání a další sportovní zápasy s internetovou službou O2 TV?

Internetové vysílání | IPTV televize | Přidáno 12. 4. 2018

Sledovat rozličná sportovní utkání můžete zpravidla s kteroukoliv televizní službou, ale pouze na O2 TV získáte navíc i celou řadu nadstandardních výhod. Na sportovních kanálech z rodiny O2 TV (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis) si můžete nejen jednoduše vybírat, na který ze souběžně hraných zápasů se budete dívat, ale zároveň máte k dispozici i několik záběrů různých kamer, kde si jednoduše sami vyberte ideální úhel, ze kterého budete váš oblíbený sportovní přenos sledovat. Pokud navíc promeškáte důležitý zápas, můžete se na něj kdykoliv znovu podívat ze záznamu, s funkcí zpětného zhlédnutí. Se sportovními kanály na O2 TV vám už tedy konečně neunikne žádné důležité utkání (...celý článek)

Sportovní kanál O2 TV Free se stěhuje z pozemního terestrického vysílání DVB-T na platformu HbbTV...

Pozemní vysílání | TV programy | HbbTV | Přidáno 31. 3. 2018

Společnost O2 spustila v březnu 2017 na pozemním digitálním vysílání kanál O2 TV Free se sportovním obsahem, který byl dostupný v běžné terestrické síti DVB-T multiplexu 4. S výjimkou přímých přenosů nabízel tento program totožný obsah jako oblíbená stanice O2 TV Sport. Přes běžnou anténu jste tak na svých televizních obrazovkách mohli sledovat fotbalové zápasy Ligy mistrů, tenisové turnaje ATP a WTA, mistrovství světa v Rally a další zajímavé sportovní pořady. Nicméně tento netradiční experiment běžel na pozemním vysílání pouze jeden rok. Kanál O2 TV Free fungoval zejména jako (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Aplikace pro Lepší TV

Cenově dostupnou internetovou televizi Lepší TV můžete jednoduše sledovat na celé řadě rozmanitých zařízení a to bez nutnosti nákupu či pronájmu nabízeného IPTV set-top boxu. Společnost GoNet nabízí celou řadu dostupných aplikací, díky kterým můžete tuto (...celý článek)

Nový IPTV přijímač

IPTV přijímač Arris VIP 4302 u internetové televize T-Mobile TV nahrazuje původní model Arris VIP 1113. Nová generace set-top boxu ukrývá ve velmi kompaktním a futuristicky laděném těle výkonný HW pro sledování vysílání ve Full HD rozlišení 1080p s podporou kodeku (...celý článek)

Mobilní aplikace Digi2GO

Pořady na internetové televizi Digi2GO můžete kromě obrazovky TV sledovat na mobilních zařízeních (mobily, tablety...) díky dostupné aplikaci v App Store, Google Play či Microsoft Store. Všude tam, kde máte k dispozici internetové připojení budete sledovat (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru