Proč se vyplatí sledovat fotbalová utkání a další sportovní zápasy s internetovou službou O2 TV?

Články | Internetové vysílání | Přidáno 12. 4. 2018

Sledovat rozličná sportovní utkání můžete zpravidla s kteroukoliv televizní službou, ale pouze na O2 TV získáte navíc i celou řadu nadstandardních výhod. Na sportovních kanálech z rodiny O2 TV (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis) si můžete nejen jednoduše vybírat, na který ze souběžně hraných zápasů se budete dívat, ale zároveň máte k dispozici i několik záběrů různých kamer, kde si jednoduše sami vyberte ideální úhel, ze kterého budete váš oblíbený sportovní přenos sledovat. Pokud navíc promeškáte důležitý zápas, můžete se na něj kdykoliv znovu podívat ze záznamu, s funkcí zpětného zhlédnutí. Se sportovními kanály na O2 TV vám už tedy konečně neunikne žádné důležité utkání.

Sami si vyberte, který aktuálně živě vysílaný sportovní pořad budete sledovat. K dispozici máte bohatou nabídku mnoha exkluzivních událostí. Díky množství unikátních funkcí si můžete měnit úhly kamer, vysílání pozastavíte, přetočíte nebo nahrajete. S oblíbenou funkcí zpětného zhlédnutí si navíc velmi snadno přehrajete všechny pořady zpětně až 7 dní po jejich odvysílání...

Díky vysílacím právům na vybrané sportovní přenosy si pouze s O2 TV užijete na obrazovce vaší televize exkluzivní sportovní události. S O2 TV se už rozhodně nebudete mít čas nudit. Pravidelně budete sledovat důležitá fotbalová utkání (Liga mistrů, Fortuna:Liga, 1. česká fotbalová liga...), atraktivní hokejové zápasy (Česká extraliga ledního hokeje...) nebo napínavé tenisové souboje (WTA...). Kromě jiného můžete z pohodlí domova fandit i při zápasech basketbalové Euroligy, sledovat MMA zápasy (OKTAGON MMA, M-1 Global, XFN, FFC...) nebo si užívat napětí při závodech rallye WRC. Samozřejmostí jsou živé televizní přenosy i záznamy z celé řady dalších oblíbených sportů.

Internetová televize O2 TV přináší uživatelům celou řadu moderních a užitečných funkcí. Vedle tzv. multidimenze, při které máte na výběr z několika současně vysílaných sportovních přenosů, si navíc můžete přepínat i pohledy mezi různými kamerami. Živý přenos lze samozřejmě pozastavit, přetočit nebo nahrát. Navíc nejste omezeni sledováním sportovních pořadů pouze na obrazovku televize ve vašem obývacím pokoji, ale veškeré sportovní utkání a další televizní pořady máte zároveň k dispozici až na čtyřech dalších zařízeních (počítač, tablet, chytrý mobilní telefon...), které jsou připojeny k internetu.

Jak si jednoduše pořídit internetovou televizi O2 TV?

O2 TV je placená internetová televize, která vyžaduje ke svému provozu dostatečně rychlé internetové připojení. Při sledování kanálů v SD rozlišení si vystačíte s rychlostí 3 Mb/s, v případě atraktivního HD rozlišení je nutné počítat s minimální rychlostí internetu 7 Mb/s. Nedílnou součástí služby je elegantní set-top box, který propojíte se stávajícím televizorem za pomoci HDMI nebo SCART rozhraní. Při objednání si vyberete nabídku podle počtu TV kanálů, a případný tarif rozšíříte doplňkovými balíčky. Následně už můžete plně využívat bohaté možností této zajímavé digitální televize. Bližší informace, vlastnosti nebo recenzi na internetovou televizi O2 TV najdete v našem samostatném článku.

články internetové vysílání iptv televize o2 tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Alternativní SW pro TV tunery

Sledovat pozemní digitální vysílání DVB-T / DVB-T2 přímo v počítači patří dnes mezi relativně běžný standard. Postačí rozšířit PC či notebook o externí USB TV tuner a můžete začít okamžitě sledovat dostupnou nabídku českých komerčních TV stanic, a to včetně všech kanálů ČT (...celý článek)

Více o T-Mobile SAT TV

V letech 2010 - 2014 provozoval operátor T-Mobile satelitní televizi, na kterou si jistě vzpomenete díky reklamě, kde vystupoval americký herec Chuck Norris. Jednalo se o virtuální platformu, která využívala služby lucemburské společnosti M7 Group (Skylink). Po ukončení této (...celý článek)

Novinky v O2 Videotéce

O2 Videotéka (virtuální videopůjčovna) je nově přístupná i těm, kteří nevyužívají službu O2 TV. Streamovanou službu pak můžete využít nejen z menu set-top boxu O2 TV, ale i přímo z webu provozovatele, nebo přes dostupnou aplikaci pro chytré telefony a tablety. Vybraný (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru