Prosincové změny a nejdůležitější novinky v internetové videopůjčovně O2, ve které máte k dispozici tisíc filmů...

Články | Online TV služby | Přidáno 8. 12. 2018

O2 Videotéka (virtuální videopůjčovna) je nově přístupná i těm, kteří nevyužívají službu O2 TV. Streamingovou službu můžete využít nejen z menu set-top boxu O2 TV, ale i přímo z webu provozovatele, nebo přes dostupnou aplikaci pro chytré telefony a tablety. Vybraný film máte po zaplacení k dispozici na 48 hodin, po kterých si jej můžete jednoduše přehrát kolikrát chcete. Vybírat můžete z bohaté nabídky filmových titulů z celé řady žánrů (akční, dobrodružné, thrillery, krimi, drama, komedie, dětské, rodinné, romantické, sci-fi, fantasy a mnohé další). Nabídku filmů v O2 videopůjčovně dále doplňují i festivalové filmy a vybrané dokumenty. Ceny půjčovného se zpravidla pohybují v rozmezí 45 - 75 Kč.

S O2 Videotékou se můžete v libovolném čase bavit sledováním rozmanitých filmových titulů v SD nebo atraktivní HD kvalitě, ze kterých si tak jednoduše vybere zcela každý. Na výběr máte klasické i nejnovější filmy a dokumenty...

V poslední době si pro vás O2 Videotéka připravila celou řadu zajímavých novinek. V předvánočním období jistě oceníte novou žánrovou kategorii pro pohodovou Vánoční atmosféru, kde najdete filmy, pohádky nebo zajímavé programy s oblíbenou vánoční tematikou. Zároveň došlo k navýšení obsahu v rámci služby HBO, kde můžete sledovat ještě více oblíbených filmů nebo seriálů z různých žánrů, včetně nové sekce pro nejmenší diváky v podobě HBO Kids.

Jak si jednoduše pořídit O2 Videotéku?

Streamovací služba O2 videotéky je dostupná všem uživatelům internetu. K provozu služby je potřeba pouze stabilní internetové připojení s minimální rychlostí 6 Mb/s. Kromě uživatelů služby O2 TV můžete nabídku online videopůjčovny sledovat na počítači, mobilním telefonu, tabletu nebo vybraných Smart TV značek Samsung a LG. Více než 1 000 filmových titulů mnoha rozmanitých žánrů budete sledovat s českým dabingem v SD i HD kvalitě. Další informace, vlastnosti nebo recenzi online videotéky O2 pak najdete v samostatném článku na našem webu.

články online tv služby online videotéky o2 tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Více o T-Mobile SAT TV

V letech 2010 - 2014 provozoval operátor T-Mobile satelitní televizi, na kterou si jistě vzpomenete díky reklamě, kde vystupoval americký herec Chuck Norris. Jednalo se o virtuální platformu, která využívala služby lucemburské společnosti M7 Group (Skylink). Po ukončení této (...celý článek)

Základní a prémiové balíčky

Pokud si vybíráte satelitní televizi freeSAT máte k dispozici hned několik základních balíčků (freeSAT light, freeSAT medium HD, freeSAT plus HD), které se od sebe vzájemně liší zejména nabídkou kanálů, počtem televizních stanic v HD kvalitě a samozřejmě i rozdílnými (...celý článek)

Operační systémy ve Smart TV

V současnosti už nejsou TV zpravidla jen pouhé přijímače televizního vysílání, ale jde o univerzální a multimediální centra většiny moderních domácností. Chytrý televizor (Smart TV) tak musí nabídnout přehledné, intuitivní uživatelské rozhraní, které umožní používání (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru