O2 Videotéka

Sledujte jednoduše v pohodlí vašeho domova nebo na cestách oblíbené i nejnovější filmy, exkluzivní seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo další zajímavé pořady okamžitě a bez čekání přes online videotéku O2, nejen kdykoliv máte náladu, ale také všude tam, kde je rychlý a stabilní internet...

Objednat O2 Videotéku

Online videotéka O2

Smart televize

Recenze online videotéky O2

S videotékou O2 si kdykoliv doma či na cestách užijete bohatou filmovou zábavu s celou řadou klasických i nových filmů. V nabídce videotéky najdete české a zahraniční filmové tituly u kterých se zabaví zcela každý. Všechny dostupné filmy jsou v českém znění, ale některé tituly najdete v původním znění s podporou českých titulků. Filmy či dokumenty jsou ve videotéce v SD kvalitě, nicméně uživatelé O2TV mohou nabídku sledovat přes set-top box v atraktivním HD rozlišení. Online videotéka nevyužívá princip měsíčního předplatného, ale filmy si vždy jednotlivě vypůjčíte stejně jako v klasické videopůjčovně.

Hodnocení(79%)
Kvalita videa 70%
Nabídka pořadů 75%
Platformy a zařízení 70%
CZ dabing / titulky100%

Co potřebujete k provozu online videopůjčovny O2? Streamované sledování filmů mohou využívat nejen uživatelé IPTV od O2, ale zároveň i ostatní uživatelé se stabilním internetovým připojením o rychlosti cca 6 Mb/s. Pořady z videopůjčovny budete sledovat na televizi přes O2TV set-top box (IP4TV EVO-4T, EKT DID7006mTF), na stolním počítači nebo přenosném notebooku v internetovém prohlížeči, tabletu a chytrém telefonu. O2 Videotéka je zároveň dostupná pro vybrané chytré televize (Smart TV) značky Samsung a LG. Na webu provozovatele si jednoduše vyberete film, zaplatíte a můžete jej začít během chvíle sledovat.

Nabídka O2

Nabídka O2

VoD (Video on Demand) platforma O2 pro sledování filmů nabízí bohatou knihovnu filmů (akční, drama, romantické, dětské, komedie, kriminální, horory, sci-fi, fantasy) včetně vybraných dokumentů z české či zahraniční tvorby. V nabídce O2 videotéky běžně najdete klasické i zcela nejnovější filmové trháky. Všechny filmové tituly mají zpravidla český dabing nebo české titulky. U nabízených filmů se spolehlivě zabaví každý člen rodiny. Kromě množství velmi oblíbených českých nebo také zajímavých zahraničních filmů si pak můžete kdykoliv přehrát i vybrané festivalové filmy včetně speciálních dokumentárních pořadů.

Zajímavé filmové tituly na O2

Zajímavé filmové tituly

Z dostupné nabídky online videopůjčovny O2 si v jakýkoliv čas přehrajete celou řadu osvědčených a zajímavých filmů včetně nejnovějších filmových titulů. Z dostupné nabídky tak můžete vybírat ke sledování např. Útok z hlubin, Smrtelné stroje, Vdovy, Aquaman, Fantastická zvířata, Bohemian Rhapsody, Avengers, Captain America, Na mléčné dráze, Mladý gangster, Spider-Man, Upgrade a mnohé další. Samozřejmostí je nabídka českých klasik v podobě filmů Kolja, Vratné láhve, Pelíšky, Cesta do pravěku, Báječná léta pod psa, Nina a jiné. Aktuální nabídka se pravidelně obměňuje o stále nové filmy.

Vyzkoušejte O2

Vyzkoušejte O2

Internetová videotéka O2 funguje zcela bez omezení na operátora či nutnost smlouvy a umožňuje zapůjčení filmů na 48 hodin. Během této doby si vybraný film můžete pouštět opakovaně bez omezení. Platba za vypůjčené filmy se běžně hradí pomocí Premium SMS nebo pravidelným vyúčtováním O2, pokud např. využíváte některou z již dostupných služeb tohoto operátora. Ceny filmů ve videopůjčovně O2 jsou zhruba nastaveny na 30 Kč (filmy v akci), 45 a 55 Kč (běžná cena) a 75 Kč (novinky). Z nabídky videotéky si můžete zároveň zcela diskrétně půjčit i vybrané filmy se zaměřením na dospělé diváky.


Online videotéka O2 na dosah
Sledujte zajímavé filmy a oblíbené seriály kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet O2 Videotéku


Sledujte streamovací službu O2

Internetová videotéka O2 nabízí přístup k téměř 1 000 zajímavých filmů a dokumentů z řady rozmanitých žánrů, kde si vybere zcela každý. Dostupnou nabídku filmových titulů můžete sledovat kdykoliv podle momentální nálady a chuti. K provozu služby potřebujete pouze stabilní internetové připojení. Na webu této streamovací služby si pouze před prvním vypůjčením filmu ověřte testem kompatibility funkčnost vybraného zařízení, které budete k přehrávání titulů z videotéky používat. Nezapomeňte, že při platbě pomocí Premium SMS se cena vypůjčeného titulu navíc zvyšuje o 9 Kč za SMS a je zároveň nutné mít u mobilního operátora tyto prémiové SMS zapnuty.

Kompletní nabídku filmů a dokumentů z videotéky O2 můžete kromě obrazovky vybrané chytré televize (Smart TV) sledovat na mobilním telefonu, tabletu, počítači a notebooku všude tam, kde máte k dispozici stabilní internetové připojení.

 • Měsíční poplatek ne Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Vypůjčení filmu od 45 Kč Cena za vypůjčení filmového titulu
 • Nabídka titulů přibližně 1000 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů ne Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD, HD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů max. 1 Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení Smart TV, mobil, PC, STB Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce O2TV Go pro Android Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 6 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby O2

 • streamovací služba pro všechny, kdykoliv, ale i zcela bez závazku
 • všechny pořady jsou k dispozici v českém znění nebo s cz titulky
 • poměrně široká nabídka mnoha filmových titulů z rozmanitých žánrů
 • zapůjčený film lze shlédnout bez omezení hned několikrát za sebou

Co vám nemusí vyhovovat

 • řadě uživatelů nebudou vyhovovat výrazně omezené možnosti platby
 • chybí model měsíčního předplatného pro libovolné sledování filmů
 • filmy v atraktivní HD kvalitě jsou dostupné pouze pro O2TV zákazníky
 • není podporováno sledovat filmy na TV přes AirPlay z Apple zařízení
 • platba pomocí Premium SMS zvyšuje cenu za vypůjčení filmu o 9 Kč

Recenze byla aktualizována 24. 8. 2017. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k online videotéce O2 navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online videopůjčoven

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s paušálním poplatkem

Základní balíček

O2

Online videotéka
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
jednorázový pronájem, 48 hodin na přehrání, starší i novější filmy...

od 45 Kč za
vypůjčení filmu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Apple iTunes

Online videotéka
Video on Demand

8500 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 45 %

Základní funkce
nákup nebo pronájem, 48 hodin na přehrání, rozsáhlá knihovna...

od 59 Kč za
vypůjčení filmu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Google Play

Online videotéka
Video on Demand

3500 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 35 %

Základní funkce
nákup nebo pronájem, 48 hodin na přehrání, rozsáhlá knihovna...

od 65 Kč za
vypůjčení filmu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Banaxi Go

Online videotéka
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
nákup nebo pronájem, neomezené přehrávání, starší filmová klasika...

99 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace


Novinky v O2 Videotéce

O2 Videotéka (virtuální videopůjčovna) je nově přístupná i těm, kteří nevyužívají službu O2 TV. Streamovanou službu pak můžete využít nejen z menu set-top boxu O2 TV, ale i přímo z webu provozovatele, nebo přes dostupnou aplikaci pro chytré telefony a tablety. Vybraný (...celý článek)

Streamovací video služby

S online videotékou se konečně nemusíte omezovat s přesným vysílacím časem a spoléhat se na televizní vysílání, ale velmi jednoduše si pustíte váš oblíbený nebo nejnovější film kdykoliv budete mít náladu nebo chuť. Na internetu najdete množství online videoték s měsíčním (...celý článek)

Jak sledovat video bez FUP?

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu nebo tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu, online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k WiFi (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru