Vyberte si z bohaté nabídky dostupných aplikací určených pro internetovou televizi Lepší TV...

Články | Internetové vysílání | Přidáno 6. 8. 2017

Cenově dostupnou internetovou televizi Lepší TV můžete velmi jednoduše sledovat na celé řadě rozmanitých zařízení i bez nutnosti nákupu či pronájmu nabízeného IPTV set-top boxu. Společnost GoNet, která stojí za platformou Lepší TV nabízí celou řadu dostupných aplikací, díky kterým můžete tuto televizní službu sledovat na smartphonech i tabletech se systémy Apple iOS a Google Android, v internetovém prohlížeči nebo připravené aplikaci na počítači, ale i přímo ve vybraných Smart TV. Seznam dostupných zařízení (zejména pro rozličné Smart TV) se navíc neustále rozšiřuje. K dispozici je dokonce aplikace pro sledování online vysílání na herní konzoli Nvidia Shield. Do budoucna se zároveň připravuje aplikace pro mini počítač Google Chromecast.

Se všemi dostupnými aplikacemi pro sledování internetové televize Lepší TV máte k dispozici kromě živého televizního vysílání i veškeré filmy a seriály z videotéky včetně řady vychytaných funkcí jako je např. nahrávání, TV archiv...

Internetovou televizi si tak můžete užívat na celé řadě rozmanitých zařízení, všude tam, kde máte k dispozici internetové připojení. Musíte ovšem počítat s tím, že televizi přes internet Lepší TV můžete v základním nastavení sledovat v danou chvíli pouze na jednom z těchto vybraných zařízeních. Současné sledování online vysílání u internetové služby Lepší TV na dalších zařízeních je sice technicky možné, ale je zpoplatněno částkou 99 Kč měsíčně.

Upozorňujeme, že při sledování televize přes internetový prohlížeč (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Microsoft Edge...) není podporováno živé vysílání v oblíbené HD kvalitě, je nutné využít dostupné aplikace nebo přijímač Lepší TV Box.

Jak si jednoduše pořídit internetovou televizi Lepší TV?

S internetovou televizí Lepší TV získáte přístup k celé řadě oblíbených českých, slovenských nebo zahraničních kanálů, které budete jednoduše sledovat všude tam, kde máte připojení k internetu. Lepší TV rozhodně nezahltí vaší internetovou linku, díky modernímu kódováni H.265 vyžaduje pouze 3 Mb/s pro kanály vysílané v HD kvalitě. Kromě sledování živého vysílání pak máte k dispozici také celou řadu užitečných funkcí (neomezené nahrávání pořadů, TV archiv až 30 dní, pauzu a přetáčení ve vysílání, videotéka apod.). Bližší informace, vlastnosti nebo recenzi na internetovou televizi Lepší TV najdete v samostatném článku na našich webových stránkách.

články internetové vysílání iptv televize lepší tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Nejlepší internetová televize

Internetové televize IPTV / OTT umožňují pohodlné sledování běžného televizního vysílání za pomoci internetového připojení (zpravidla si vystačíte s rychlostí 1,2 Mb/s až 6 Mb/s v závislosti na kvalitě vysílání). Mezi hlavní výhody sledování televize přes internet je zejména (...celý článek)

Vylepšete zvuk ploché TV

Téměř u každého plochého televizoru je zpravidla nejslabším článkem kvalitní zvukové podání. Důvodem je tak tenké provedení samotného televizoru, kde už nezbývá dostatek prostoru pro umístění kvalitních reproduktorů, a to zejména u modelů s výrazně menší (...celý článek)

Skylink Live TV

Skylink Live TV denně přináší naprostou svobodu při sledování televize. U vašeho oblíbeného pořadu už nemusíte čekat na přesný začátek vysílání, ale pustíte si jej až v momentě, kdy máte náladu a čas. Pokud náhodou usednete před obrazovku až v polovině pořadu, pak (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru