Vyberte si nejlepší internetovou televizi IPTV / OTT a sledujte doma nebo na cestách oblíbené TV kanály...

Články | Internetové vysílání | Přidáno 12. 5. 2019

Internetové televize IPTV / OTT umožňují pohodlné sledování běžného televizního vysílání za pomoci internetového připojení (zpravidla si vystačíte s rychlostí 1,2 Mb/s až 6 Mb/s v závislosti na kvalitě vysílání). Mezi hlavní výhody sledování televize přes internet je velký počet českých, slovenských a zahraničních TV stanic, které jsou k dispozici nejen v klasickém SD rozlišení, ale zároveň v atraktivní HD kvalitě. K přidané hodnotě internetové televize patří možnost sledovat jakýkoliv TV pořad i po jeho odvysílání. V závislosti na provozovateli IP televize se tato doba pohybuje mezi 7 až 30 dny. S internetovou televizí už nepřijdete o žádný oblíbený film, seriál či sportovní utkání. Díky tomu si zároveň živé vysílání kdykoliv pozastavíte a spustíte bez přerušení nebo přetočíte zcela na začátek (pokud jste k TV usedli až později).

TV vysílání přes internet můžete kromě samotné televize (Smart TV, klasická TV s pomocí set-top boxu) zároveň sledovat na stolním PC, přenosném notebooku, mobilním telefonu i tabletu. Vybraní poskytovatelé IPTV / OTT navíc podporují ve stejnou chvíli i několik streamovacích kanálů, můžete tedy v televizi sledovat jeden TV kanál a na dalším zařízení v domácnosti zcela jiný pořad. Nemusíte se pak hádat, který film, seriál či sportovní pořad dostane přednost. Internetové televize přinášejí i celou řadu dalších benefitů (přetáčení reklam, nahrávání vybraných pořadů, přístup k rozsáhlé filmotéce...). Není tedy divu, že díky svým nesporným výhodám oproti satelitní a kabelové televizi nebo pozemnímu vysílání je internetové televizní vysílání stále na vzestupu. V České republice dnes najdete celou řadu poskytovatelů IPTV / OTT platformy, v následujících řádcích se podíváme na ty nejzajímavější a nejlepší internetové televize, které si můžete aktuálně pořídit.

Mezi hlavní rozdíly mezi jednotlivými poskytovateli internetových televizí patří vedle ceny především počet TV stanic, nabídka kanálů v HD rozlišení, doba zpětného zhlédnutí, délka osobních nahrávek, podpora různých zařízení, počet streamů a zátěž na internetovou linku. Podrobnější informace najdete v recenzi každé IPTV / OTT služby. Tento článek vznikl v přímé spolupráci s webem zaměřeným na IPTV služby v podobě sledování digitální televize přes internet na obrazovce TV, počítače nebo mobilu.

S internetovou televizí IPTV / OTT už nejste vázáni na přesný vysílací čas, naučte se tedy využívat televizi zcela novým způsobem a sledujte všechny oblíbené televizní kanály až podle vaší momentální nálady nebo chuti...

Internetová televize O2 TV zaujme bohatou programovou skladbou a především povedenou nabídkou sportovních kanálů v HD kvalitě. Sportovní fanoušci si mohou naplno vychutnat exkluzivní práva na celou řadu sportovních událostí, které si užijí v multidimenzi včetně možnosti přepínání různých kamer. O2 TV nenabízí aplikaci pro Smart TV, nicméně dodávaný set-top box budete hradit pouze po dobu 24 měsíců. Využít můžete také povedenou online videotéku s 1 000 filmových titulů. Podrobnější informace k internetové televizi O2 TV najdete v samostatné recenzi.

Náročnější sportovní fandy může zaujmout nabídka nové internetové televize Digi TV, která funguje pod značkou Digi2GO. V její nabídce najdete nejen prémiové sportovní kanály, ale zároveň exkluzivní práva na fotbalové, hokejové, tenisové... vysílání (anglická Premier League, německá Bundesliga, španělská LaLiga a mnohé další jedinečné sportovní události). Ke sledování na televizní obrazovce budete potřebovat set-top box. Další informace k internetové televizi Digi2GO najdete v samostatné recenzi.

Televize přes internet Sledování TV zaujme širokou podporou mnoha aplikací, ale i zařízení, na kterých můžete internetovou televizi běžně sledovat. V řadě případů (Smart TV, mobilní zařízení, multimediální přehrávače, počítače) se tak snadno obejdete bez speciálního set-top boxu, který lze z nabídky provozovatele běžně zakoupit. Sledování TV zaujme i kvalitou vysílání včetně vybraných sportovních stanic, které si vychutnáte ve Full HD rozlišení při nadstandardních 50 snímcích. Podrobnější informace k internetové televizi Sledování TV najdete v samostatné recenzi.

Povedenou kvalitu obrazu nabízí také internetová televize Kuki TV, která jako jediná nabízí možnost přizpůsobení programové nabídky podle vlastní potřeby, bez ohledu na dostupné balíčky. Televizní služba je dostupná na velkém množství rozmanitých zařízení (smartphony, tablety, počítače, multimediální centra, herní konzole) včetně Smart TV nebo chytrých televizí s podporou systému Android TV, kde se můžete zcela obejít bez placeného set-top boxu. Více o IPTV / OTT službě Kuki TV naleznete v její samostatné recenzi.

Cenově dostupná internetová televize Lepší TV nabízí vše potřebné pro pohodlné sledování oblíbených TV kanálů doma nebo na cestách. Hlavní výhodou je provoz služby bez zbytečných smluv a závazků. Vedle celé řady funkcí (zpětné zhlédnutí až 30 dní, neomezené nahrávání, pauza ve vysílání...) získáte zároveň zdarma přístup do videotéky s více než 600 filmy, seriály a dokumenty. Další informace k internetové televizi Lepší TV si můžete přečíst v samostatné recenzi.

Pravidelní zákazníci mobilního operátora T-Mobile může zaujmout cenové zvýhodnění internetové televize T-Mobile TV, která dokáže nabídnout všechny důležité i moderní IPTV / OTT služby. Vedle bohaté programové nabídky máte na výběr i řadu tématických televizních balíčků. Jestliže i přesto budete mít stále pocit, že v televizi nic nedávají, můžete jednoduše využít videotéku s paušálním přístupem, kde můžete zhlédnout neomezený počet filmů. Více o T-Mobile TV najdete přímo v recenzi.

Satelitní služba Skylink dlouhodobě nabízí online službu Skylink Live TV pro všechny platící zákazníky některého z dostupných programových balíčků. Nově ovšem společnost M7 Group SA začala nabízet internetovou televizi Skylink Live TV i pro všechny ostatní uživatele. Nabídku Skylink si tak nyní jednoduše užijete i bez nákupu a instalace satelitní paraboly. Podrobnější informace k internetové televizi Skylink Live TV naleznete v naší nové recenzi.

Posledním zástupcem internetových televizí je platforma Zapni TV, která bezesporu patří mezi nejlevnější IPTV / OTT služby na českém trhu. S cenově dostupnou televizní služnou Zapni TV získáte přístup k dostatečné nabídce oblíbených českých nebo slovenských TV kanálů, ze kterých si snadno vybere téměř každý. V rámci jedné domácnosti můžete navíc nezávisle sledovat rozdílné TV kanály až na třech zařízeních včetně oblíbené funkce zpětného zhlédnutí na 7 dní. Bližší podrobnosti k internetové televizi Zapni TV naleznete v samostatné recenzi.

Jak si jednoduše pořídit internetovou televizi?

Pokud jste si z výše uvedené nabídky internetových televizí nevybrali a stále tápete, kterou IPTV / OTT televizní službu pořídit, můžete prozkoumat naše recenze. V každé jednotlivé recenzi internetové televize najdete podrobný popis, základní vlastnosti a srovnání s dalšími IPTV / OTT poskytovateli v ČR. Podrobnější informace, vlastnosti i recenze internetových televizí najdete v samostatné části přímo na našich webových stránkách.

články internetové vysílání iptv televize

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


iVysílání přechází na HTML5

Česká televize ve svém archivu iVysílání už konečně nasadila novou verzi online videopřehrávače, který pro přehrávání videí z archivu nebo živého vysílání plně využívá HTML5. ČT tak definitivně opouští Flash Player, který pro své kritické chyby představoval možné (...celý článek)

Aplikace pro Lepší TV

Cenově dostupnou internetovou televizi Lepší TV můžete jednoduše sledovat na celé řadě rozmanitých zařízení a to bez nutnosti nákupu či pronájmu nabízeného IPTV set-top boxu. Společnost GoNet nabízí celou řadu dostupných aplikací, díky kterým můžete tuto (...celý článek)

Vylepšete zvuk ploché TV

Téměř u každého plochého televizoru je zpravidla nejslabším článkem kvalitní zvukové podání. Důvodem je tak tenké provedení samotného televizoru, kde už nezbývá dostatek prostoru pro umístění kvalitních reproduktorů, a to zejména u modelů s výrazně menší (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru