Zapni TV

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou Zapni TV, která vám denně přináší bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat Zapni TV

Sledujte internetovou televizi Zapni TV

Smart televize

Recenze internetové televize Zapni TV

Se službou Zapni TV budete velmi jednoduše sledovat televizní vysílání prostřednictvím běžného internetového připojení. Jedná se o cenově dostupnou internetovou televizi, kterou máte k dispozici na počítači, mobilním telefonu, tabletu, multimediálním centru a televizoru. Kromě živého vysílání českých, slovenských i zahraničních TV stanic můžete pohodlně sledovat všechny odvysílané pořady až 7 dní zpětně. Nabízené filmy, seriály, dokumenty, sportovní utkání nebo další TV pořady budete sledovat nejen v běžném SD rozlišení, ale také v atraktivní HD kvalitě s řadou užitečných a moderních funkcí.

Hodnocení(73%)
Kvalita obrazu 80%
Programová skladba 80%
Doplňkové balíčky 60%
Nabídka funkcí 70%

Služba Zapni TV již ukončila provoz, prozkoumejte aktuální nabídku dostupných IPTV poskytovatelů.

Co budete potřebovat, aby vám fungovala televize přes internet? Ke zcela správnému chodu internetové televize Zapni TV potřebujete především stabilní internetové připojení o minimální rychlosti 3 Mb/s bez ohledu na internetového poskytovatele. Pro sledování oblíbených televizních kanálů v HD rozlišení je pak vyžadován internet s minimální rychlostí 6 Mb/s. Zapni TV můžete pohodlně sledovat na celé řadě zařízení, mezi které patří mobilní telefony a tablety s operačním systémem Google Android přes dostupnou aplikaci. Na ostatních smartphonech, stolních počítačích či přenosných noteboocích si vystačíte jen s aktualizovaným internetovým prohlížečem. Počítat můžete nejen s podporou vybraných Smart TV, ale i multimediálních centrech založených na Androidu jako Shield TV od Nvidie a některých dalších včetně oficiálního doplňku pro Kodi.

TV zařízení pro Zapni TV

Zařízení pro Zapni TV

Internetovou kabelovku Zapni TV můžete na dostupném IPTV set-top boxu zároveň sledovat i na jakékoliv běžné televizi s HDMI rozhraním. Příjemně kompaktní TV Box Scishion V88 má ve výbavě výkonný hardware, který pohání moderní operační systém Android. Mezi vstupy a výstupy tohoto zařízení patří HDMI konektor pro spojení s TV, speciální AV výstup, 4 USB konektory, zvukové S/PDIF rozhraní nebo čtečka SD/MMC karet a konektor RJ-45 pro spojení s internetovým routerem nebo modemem. V základním balení naleznete napájecí adaptér, HDMI kabel, návod k obsluze v češtině a zejména IR dálkové ovládání včetně dvou baterií. Univerzální Android TV Box může zároveň sloužit pro přehrávání filmů z USB, SD karet nebo domácí sítě a zároveň na něm spustíte jednoduché hry z obchodu Google Play.

Výhody internetového vysílání Zapni TV

Výhody Zapni TV

Internetová televize Zapni TV přináší do vašich domovů celou řadu zajímavých funkcí pro pohodlné a moderní sledování oblíbené televizní zábavy. U internetové televize se konečně nemusíte spoléhat na přesný vysílací čas, ale všechny své TV pořady můžete sledovat z televizního archivů až 170 hodin zpětně. Záleží tedy pouze na vaší momentální náladě, kdy si zapnete televizi a podíváte se na oblíbený seriál, zajímavý film či naučný dokument nebo sportovní utkání. Pokud usednete k televizoru až v momentě, kdy už nějakou dobu běží zajímavý pořad, můžete během okamžiku spustit právě vysílaný pořad zcela od jeho začátku. Službu Zapni TV můžete na stabilním připojení jednoduše sledovat kdekoliv po celé EU, snadno si tak možnosti IPTV / OTT vyzkoušíte o dovolené nebo i během pracovní cesty.

Zapni TV základní programová nabídka

Zapni TV programy

V nabídce virtuální kabelovky Zapni TV najdete většinu českých a slovenských TV stanic s nabídkou oblíbených témat (filmy, seriály, dětské pořady, dokumenty, sport, zpravodajství...). Vybírat můžete hned z několika balíčků (Basic, Start, Standard), které se vzájemně liší počtem TV kanálů a množstvím televizních stanic vysílaných v atraktivním HD rozlišení. Využít můžete také tématický balíček se zaměřením na sport s 18 sportovními kanály. Dostupné balíčky s nabídkou TV kanálů můžete v průběhu využívání služby libovolně měnit přímo po měsíčních intervalech. Internetovou televizi Zapni TV si můžete jednoduše na sedm dní vyzkoušet zcela zdarma díky dostupnému testovacímu balíčku, kde máte k dispozici celou řadu známých TV stanic, ze kterých je navíc několik kanálů v atraktivní HD kvalitě.


Internetová televize Zapni TV na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet Zapni TV


Sledujte digitální vysílání Zapni TV

Televizní služba Zapni TV oficiálně funguje přibližně od poloviny roku 2015, nicméně její služby můžete znát už z dřívější doby, kdy samotné webové stránky fungovaly především jako agregátor streamovaného vysílání mnoha oblíbených televizních stanic z celého světa (podobně jako Sleduj TV či některé další). Oproti konkurenčním internetovým televizím nenabízí Zapni TV některé doplňkové služby jako např. jednoduché nahrávání vybraných pořadů do vzdáleného úložiště nebo oblíbenou online videotéku. Nicméně cena služby (zejména u základního TV balíčku) patří mezi nejnižší na trhu a snadno si tedy najde okruh věrných uživatelů, kteří budou její služby pravidelně využívat. Samotné televizní vysílání máte navíc nezávisle k dispozici na 3 různých zařízeních najednou v rámci jedné domácnosti.

Internetovou televizi Zapni TV můžete vedle moderní Smart TV zároveň sledovat na přenosné online televizi, která je založená na Androidu. Jedná se o přenosné bezdrátové zařízení FrameXX JAZZ se 7" dotykovým IPS displejem s poměrně výraznými 5 W vestavěnými reproduktory. Zařízení funguje přes WiFi technologii a je vybaveno dobíjecí baterií (až 8 hodin provozu).

 • Základní nabídka 149 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 90 Z toho 33 kanálů v HD kvalitě
 • Zpětné zhlédnutí až 7 dnů Sledování pořadů po jejich odvysílání
 • Nahrávání programů Ne Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ne Sledování videa dle vlastního výběru
 • Podpora zařízení TV, mobil, tablet, PC Typy podporovaných zařízení
 • Typ vysílání internet (IPTV / OTT) Sledování televize přes internet
 • Zátěž na linku cca 6 Mb/s Minimální rychlost pro HD rozlišení
 • Cena set-top boxu cca 1 790 Kč Jednorázový nákup set-top boxu

Hlavní výhody služby Zapni TV

 • cenově dostupná internetová TV s možností měsíční změny balíčků
 • rozumná zátěž na vaše internetové připojení (maximálně 6 Mb/s)
 • poměrně bohatá podpora rozmanitých platforem a zařízení včetně Smart TV, kde se snadno můžete obejit bez speciálního set-top boxu
 • internetovou televizi můžete nejdříve otestovat zdarma na zkoušku

Co vám nemusí vyhovovat

 • nabízený set-top box není možné uhradit formou měsíčního pronájmu
 • výrazně slabší nabídka sportovních kanálů u základního balíčku Basic
 • poměrně omezená nabídka doplňkových balíčků s vybranými kanály
 • chybějící doplňkové služby v podobě online nahrávání nebo videotéky

Recenze byla aktualizována 26. 9. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o internetovém vysílání Zapni TV navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání internetových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u internetových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

Zapni TV

Internetová TV
IPTV / OTT

90 TV programů
z toho 33 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí až 7 dní, pauza ve vysílání, přetáčení TV pořadů...

149 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

SledováníTV

Internetová TV
IPTV / OTT

69 TV programů
z toho 46 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, pauza ve vysílání, přetáčení...

199 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Kuki TV

Internetová TV
IPTV / OTT

30 TV programů
z toho 28 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

200 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Lepší TV

Internetová TV
IPTV / OTT

120 TV programů
z toho 73 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

199 Kč měsíčně
+ 99 Kč za set-top box

Objednat

Další informace


Nejlepší internetová televize

Internetové televize IPTV / OTT umožňují pohodlné sledování běžného televizního vysílání za pomoci internetového připojení (zpravidla si vystačíte s rychlostí 1,2 Mb/s až 6 Mb/s v závislosti na kvalitě vysílání). Mezi hlavní výhody sledování televize přes internet je zejména (...celý článek)

Jak přijímat televizní vysílání?

Hledáte všechny dostupné alternativy, jak přijímat běžné televizní vysílání? Pokud chcete na obrazovce vašeho televizoru sledovat živé vysílání řady českých TV stanic, pak máte zpravidla k dispozici 4 způsoby, jak televizní signál přijímat. Patří mezi ně pozemní vysílání (...celý článek)

Jak sledovat video bez FUP?

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu nebo tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu, online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k WiFi (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru