Kuki TV

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou Kuki TV, která vám pravidelně přináší velmi bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat Kuki TV

Sledujte internetovou televizi Kuki TV

Smart televize

Recenze internetové televize Kuki TV

S českou internetovou televizí Kuki budete doma nebo na cestách jednoduše sledovat nejen živé televizní vysílání mnoha oblíbených TV stanic, ale zároveň i odvysílané filmy, seriály, dokumenty, sportovní utkání a další TV pořady dokonce až několik dní zpětně. S telkou Kuki se tak nemusíte vázat na přesný vysílací čas, ale budete IP televizi sledovat podle momentální nálady, aniž by vám utekl jakýkoliv zajímavý TV pořad. V nabídce této internetové televize budete sledovat celou řadu českých, slovenských nebo dalších zahraničních kanálů dostupných v SD i HD kvalitě s podporou mnoha moderních funkcí.

Hodnocení(79%)
Kvalita obrazu 85%
Programová skladba 80%
Doplňkové balíčky 65%
Nabídka funkcí 85%

Co budete potřebovat, aby vám fungovala televize přes internet? Pro bezproblémové sledování internetové televize Kuki TV potřebujete přístup ke stabilnímu internetu s doporučenou minimální rychlostí 3 Mb/s a odezvou do 40 ms pro kanály vysílané v běžném SD rozlišení, a cca 8 Mb/s pro televizní stanice, které budete sledovat v atraktivní HD kvalitě. Kuki TV můžete sledovat na stolním počítači nebo přenosném notebooku přímo přes webové rozhraní v běžném prohlížeči. Na mobilním telefonu a tabletu s operačním systémem Google Android nebo Apple iOS budete sledovat TV vysílání přes dostupnou aplikaci. Kromě uvedených zařízení si Kuki TV zároveň užijete na multimediálním centru Apple TV, herní konzoli Nvidia Shield TV nebo vybraných Smart TV známých značek Samsung a LG včetně chytrých televizí s podporou systému Android TV.

TV zařízení pro Kuki TV

Zařízení pro Kuki TV

Internetovou televizi Kuki TV můžete díky dostupnému set-top boxu (STB) Arris 1113 pohodlně sledovat i na jakémkoliv starším televizoru přes HDMI rozhraní či SCART kabel. Jedná se o moderní zařízení, které propojíte se svým internetovým modemem či routerem skrze běžný ethernetový kabel RJ-45. Součástí tohoto set-top boxu je přehledné dálkové ovládání, se kterým máte plně k dispozici nejen veškerou TV nabídku dle vámi vybraného balíčku, ale i veškeré chytré funkce (výběr TV kanálů, programový průvodce, zpětné zhlédnutí, nahrávání pořadů...). Náročnější uživatelé chytré televize Kuki mohou využít set-top box Arris 1113 RF, který budete jednoduše ovládat bez přímé viditelnosti ovladače na STB, a může být tedy umístěn například za televizorem nebo samostatné skřínce.

Výhody internetového vysílání Kuki TV

Výhody Kuki TV

S chytrou telkou Kuki máte na výběr přes 100 TV kanálů mnoha rozmanitých žánrů, které si můžete přizpůsobit a jednoduše seřadit podle vlastní potřeby. Vedle živého vysílání českých, slovenských a dalších zahraničních televizních kanálů si můžete většinu pořadů zpětně zhlédnout až 7 dní po odvysílání. Mimo vyhledání oblíbených TV pořadů nebo seriálů máte k dispozici prostor na 100 hodin vlastních nahrávek. Během živého vysílání můžete kdykoliv stisknout pauzu a dočasně tak pozastavit právě vysílaný pořad a později pokračovat v jeho sledování bez přerušení. Jestliže např. nestihnete začátek filmu, seriálu či sportovního utkání... lze jakýkoliv pořad jednoduše pustit od jeho začátku. Dále máte k dispozici i moderní videopůjčovnu za jednorázový poplatek i měsíční paušál.

Kuki TV základní programová nabídka

Kuki TV programy

Internetová televize Kuki nabízí všechny důležité televizní kanály z řad českých, slovenských nebo zahraničních stanic se zaměřením na všechna důležitá témata (filmy, seriály, dětské pořady, hudební TV, sport, dokumenty, zpravodajství...). Využít můžete hned několik programových tarifů (Kuki Start, Kuki Menší, Kuki Větší), které se odlišují zejména počtem TV stanic a množstvím kanálů vysílaných v atraktivní HD kvalitě. Telka Kuki zároveň zaujme také volitelnou nabídkou vybraných TV programů, se kterou si navolíte 15 nebo 30 televizních kanálů (dle balíčku) přímo podle vašich osobních preferencí. Jednou měsíčně si můžete volitelnou TV nabídku velmi jednoduše upravit podle momentální nálady či chuti. Využít můžete i prémiové kanály HBO a Cinemax vysílané 24 hodin denně bez reklam.


Internetová televize Kuki TV na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet Kuki TV


Sledujte digitální vysílání Kuki TV

Chytrá televize Kuki nabízí 14 denní vyzkoušení zdarma, snadno si tak ověříte jaký je rozdíl mezi běžným televizním vysíláním a internetovou televizí s řadou užitečných funkcí. Mezi nejdůležitější schopnosti této IP televize patří volitelná nabídka TV stanic i služeb, až 7 denní zpětné zhlédnutí odvysílaných pořadů, vzdálené nahrávání či vyšší počet streamů (1x TV včetně 4 mobilních zařízení). U prémiových a sportovních stanic vysílaných v HD kvalitě při sledování přes nabízený set-top box se můžete těšit na plných 50 snímků oproti běžným 25 s/sec. Využít můžete širokou podporu mnoha zařízení (Smart TV, počítače, multimediální centra, herní konzole, mobilní zařízení), kde se tak řada uživatelů dokáže zcela obejít bez placeného set-top boxu. Programová nabídka Kuki TV s ohledem na konkurenci nejspíš nepatří mezi nejbohatší, nicméně díky volitelné nabídce televizních stanic si snadno celkovou nabídku upravíte přímo k vaší spokojenosti.

 • Základní nabídka 200 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 30 Z toho 28 kanálů v HD kvalitě
 • Zpětné zhlédnutí až 7 dnů Sledování pořadů po jejich odvysílání
 • Nahrávání programů 10 hodin Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ano Sledování videa dle vlastního výběru
 • Podpora zařízení TV, mobil, tablet, PC Typy podporovaných zařízení
 • Typ vysílání internet (IPTV / OTT) Sledování televize přes internet
 • Zátěž na linku cca 3 Mb/s Minimální rychlost pro HD rozlišení
 • Cena set-top boxu cca 1 690 Kč Jednorázový nákup set-top boxu

Hlavní výhody služby Kuki TV

 • bohatá podpora rozmanitých aplikací, platforem nebo zařízení včetně Smart TV, kde se snadno můžete obejit bez speciálního set-top boxu
 • možnost úpravy televizních stanic bez ohledu na dostupné balíčky
 • přehledné a jednoduché rozhraní s celou řadou zajímavých funkcí
 • internetovou televizi můžete nejdříve otestovat zdarma na zkoušku

Co vám nemusí vyhovovat

 • pro streamování na druhou televizi je nutné připlatit 89 Kč měsíčně
 • průměrná programová skladba s menším počtem doplňkových balíčků
 • při nahrávání pořadů je nutné počítat s tím, že se "ukládají" do cloudu
 • omezená nabídka sportovních kanálů v základním balíčku Kuki Menší

Recenze byla aktualizována 1. 3. 2019. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o internetovém vysílání Kuki TV navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání internetových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u internetových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

Kuki TV

Internetová TV
IPTV / OTT

30 TV programů
z toho 28 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

200 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Lepší TV

Internetová TV
IPTV / OTT

120 TV programů
z toho 73 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

199 Kč měsíčně
+ 99 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

SledováníTV

Internetová TV
IPTV / OTT

69 TV programů
z toho 46 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, pauza ve vysílání, přetáčení...

199 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Zapni TV

Internetová TV
IPTV / OTT

90 TV programů
z toho 33 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí až 7 dní, pauza ve vysílání, přetáčení TV pořadů...

149 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace


Nejlevnější tarif Kuki TV Start

Internetová televize Kuki rozšiřuje nabídku televizních tarifů a přichází s nejlevnějším balíčkem Kuki Start. Nově tedy máte plně k dispozici vedle stávajících tarifů Kuki Menší za 200 Kč měsíčně a Kuki Větší za 400 Kč měsíčně i nejmenší a nejlevnější balíček Kuki Start za 100 (...celý článek)

Nejlepší internetová televize

Internetové televize IPTV / OTT umožňují pohodlné sledování běžného televizního vysílání za pomoci internetového připojení (zpravidla si vystačíte s rychlostí 1,2 Mb/s až 6 Mb/s v závislosti na kvalitě vysílání). Mezi hlavní výhody sledování televize přes internet je zejména (...celý článek)

Koncesionářské poplatky

Dle zákona 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích jsou osoby žijící v ČR, které zároveň vlastní nebo používají zařízení technicky způsobilé k příjmu televizního nebo rozhlasového vysílání povinni platit měsíční paušální poplatek, takzvaný koncesionářský (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru