Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa iVysílání...

Články | Aktualizováno 17. 10. 2018

Sledujte na internetu živé vysílání vybraných kanálů České televize, nebo si přehrajte již odvysílaný film, seriál či TV pořad z velmi rozsáhlého videoarchivu iVysílání. Obsah archivu budete sledovat zdarma i bez registrace na počítači, chytrém mobilu, tabletu nebo Smart TV s podporou HbbTV. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících se službou iVysílání, které vás mohou zajímat. Podrobné informace na téma iVysílání najdete zároveň přímo v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Online videoarchiv iVysílání s pořady České televize začíná konečně podporovat Google Chromecast...

Online TV služby | TV archiv pořadů | Přidáno 17. 10. 2018

Obsah iVysílání můžete jednoduše sledovat na počítači, mobilním telefonu, tabletu či chytré televizi s podporou HbbTV. Mezi tyto zařízení se v současné době nově přidává i multimediální centrum Google Chromecast, se kterým můžete streamovat videa z bohatého videoarchivu Česká televize včetně živého vysílání kanálů ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport a ČT :D, ČT Art přímo na obrazovku vaší běžné televize (bez chytrých funkcí) s HDMI rozhraním. Nová funkce zatím není nikde veřejně prezentována, nicméně řada uživatelů Chromecastu od říjnové aktualizace aplikace iVysílání České televize pro Android, která je dostupná na Google Play uvádí pozitivní zkušenosti s touto oblíbenou službou (...celý článek)

Videoarchiv iVysílání České televize se konečně zbavil Flash Playeru a přechází kompletně na HTML5...

Online TV služby | TV archiv pořadů | Přidáno 19. 2. 2017

Česká televize ve svém archivu iVysílání už konečně nasadila novou verzi online videopřehrávače, který pro přehrávání videí z archivu nebo živého vysílání plně využívá HTML5 (v moderních prohlížečích nevyžaduje žádný dodatečně instalovaný zásuvný modul). ČT tak definitivně opouští Flash Player, který pro své kritické chyby představoval možné bezpečnostní riziko. Online služba iVysílání s novým HTML5 Playerem funguje nejen na běžném desktopu, ale zároveň i přímo v internetových prohlížečích na celé řadě mobilních zařízeních (smartphony, tablety) s operačním systémem Apple iOS i Google Android (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Premiérové seriály na Voyo

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k oblíbeným filmům a seriálům. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova (...celý článek)

iPrima bez reklam

Placená služba iPrima bez reklam nově navazuje na Premium účet, se kterým jste sledovali odvysílané pořady z archivu TV stanic Prima, Prima COOL, Prima Zoom, Prima MAX, Prima Krimi nebo Prima Love bez komerčních reklam. Vylepšený účet iPrima bez reklam vypíná (...celý článek)

Online videotéka HBO Go

V České republice najdete velké množství úspěšných online videopůjčoven, ale jen málokterá nabízí právě takové renomé jako streamovací služba HBO Go. Tento populární videoportál americké televize HBO poskytuje bohatou knihovnu seriálů, filmů nebo dokumentů (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru