Panasonic TX-55FX700E

Vychutnejte si naplno kvalitní obraz i zvuk u vašich oblíbených pořadů s novou televizí. Užijte si celou řadu zajímavých funkcí včetně podpory digitálního vysílání ve formátu DVB-T2 / HEVC. Připravte se na bohatou digitální zábavu, kterou do obývacího pokoje přináší Smart televize Panasonic TX-55FX700E...

Zobrazit aktuální cenu

DVB-T2 televize Panasonic TX-55FX700E

Recenze televize Panasonic TX-55FX700E

 • moderní televizor se standardem DVB-T2 HEVC / H.265 včetně původního DVB-T
 • pokročilá TV s ověřeným LED podsvícením a vysokým 4K Ultra HD rozlišením 2160p
 • plochá obrazovka o úhlopříčce 139 cm (55") s HDR a přirozeným podáním barev
 • Smart televize s bohatou nabídkou chytrých funkcí a možností připojení k internetu, kde máte k dispozici další online obsah (videoarchiv, streamovací služby, web...)
 • elektronický programový průvodce (EPG) pro přehledné informace o TV pořadech
 • disponuje certifikací ČRa „DVB-T2 ověřeno“ pro zcela nové pozemní digitální vysílání
Hodnocení(71%)
Kvalita obrazu 60%
Ovládání 77%
Funkce a výbava 67%
Konstrukce 78%

Z nabídky dlouholetého a ověřeného výrobce elektroniky Panasonic můžete aktuálně vybrat Smart televizi TX-55FX700E s LED podsvícením o úhlopříčce 139 cm (55"), která nabízí vysoké 4K Ultra HD rozlišení 2160p, přirozené barvy a dostatečně široké pozorovací úhly. Nicméně je nutné upozornit na slabší podání černé, kterou pocítíte zejména při večerním sledování oblíbeného filmu během tmavších scén. Důvodem je použití panelu typu IPS. Po stránce designu na vás čeká přímočarý styl, který efektivně narušují kompaktní nohy flexibilního podstavce Flexible Pedestal s proměnlivou roztečí, který jednoduše namontujete v širokém, nebo úzkém provedení. Televizor je vybaven kromě řady moderních funkcí operačním systémem My Home Screen ve verzi 3.0, který vychází z dříve ukončené platformy Firefox OS. Těšit se můžete na stabilní, rychlé a zároveň i přehledné prostředí s internetovým prohlížečem vybavené řadou oblíbených aplikací jako např. YouTube, Voyo, Netflix, SledovaniTV a některé další.

Vedle rozšířeného spektra barev, podpory vysokého dynamického rozsahu v režimu HDR (HDR10, HLG / Hybrid Log Gamma) si u Smart TV Panasonic TX-55FX700E zároveň vychutnáte také automatické zvýšení jasu na základě momentální intenzity světla v dané místnosti. Počítat můžete s vestavěným tunerem pro pozemní vysílání DVB-T2 / HEVC, satelitním DVB-S2 a kabelovým tunerem DVB-C včetně podpory celé řady streamovacích služeb přes internetové připojení.

Televize Panasonic TX-55FX700E zajímavé funkce

Zajímavé funkce

Kromě sledování oblíbených TV kanálů v SD nebo HD kvalitě si na Smart televizi Panasonic TX-55FX700E užijete celou řadu užitečných i multimediálních funkcí. Po připojení běžného USB flash disku či přenosného HDD si pak můžete kdykoliv nahrávat oblíbené TV pořady pro jejich pozdější přehrání. K dispozici tak máte okamžité i programové nahrávání (PVR). Samozřejmostí je podpora hybridního vysílání tzv. červeného tlačítka, kde po připojení televize k internetu můžete např. sledovat některé odvysílané TV pořady z televizního archivu dle vybrané stanice. Po dokoupení VESA držáku (30 × 30 cm) jednoduše televizi zavěsíte na stěnu.

Televize Panasonic TX-55FX700E základní rozhraní

Základní rozhraní

Mezi základní rozhraní chytré televize Panasonic TX-55FX700E patří 3x HDMI konektor typu 3.0 s podporou zpětného audiokanálu typu ARC, anténní RF vstup, digitální optický audio výstup, sluchátkový výstup, 2x USB rozhraní 2.0 včetně 1x USB typu 3.0, komponentní video vstup. Pro připojení k internetu využijete LAN rozhraní RJ-45 a oblíbenou bezdrátovou technologii WiFi. V základní nabídce dále najdete také CI+ slot pro příjem satelitního vysílání. Pro jeho správnou funkci budete pak potřebovat vhodný dekódovací modul (CA) včetně karty satelitního operátora. Využít můžete i bezdrátovou technologii Bluetooth pro připojení celé řady periférií.

Televize Panasonic TX-55FX700E podpora DVB-T2 / HEVC

DVB-T2 HEVC / H.265

V České republice se aktuálně v oblasti pozemního digitálního vysílání přechází na nový standard DVB-T2 HEVC / H.265, který se týká zcela každého, kdo přijímá televizní vysílání přes společnou (STA), běžnou bytovou nebo venkovní anténu. K příjmu televizního vysílání nové generace DVB-T2 je vyžadován přijímač (televizor, set-top box...) vybavený tunerem DVB-T2 s podporou kódování HEVC / H.265, který vám i nadále umožní bezplatný příjem TV vysílání. TV Panasonic TX-55FX700E splňuje všechny technické parametry nutné pro bezproblémový příjem nového televizního vysílání ve formátu DVB-T2.


Smart TV Panasonic TX-55FX700E na dosah
Užijte si konečně sledování oblíbených filmů, seriálů nebo TV pořadů na kvalitní televizi...

Ověřit dostupnost


Smart TV Panasonic TX-55FX700E (2018)

Moderní televize Panasonic TX-55FX700E stejně jako model TX-49FX700E či TX-65FX700E nabízí přehledné a příjemně rychlé uživatelské prostředí. Smart TV budete ovládat klasickým (poměrně velkým) dálkovým ovladačem s výrazně velkými a zároveň i tvarově odlišnými tlačítky s hmatovou odezvou ovšem bez podsvícení. Přes vybranou aplikaci můžete televizi zároveň ovládat mobilním telefonem včetně podpory hlasových příkazů. Zvuk zajišťuje dvojice reproduktorů s podporou Cinema Surround o maximálním výkonu 20 W, které postačí k běžnému poslechu. Nicméně náročnější posluchači budou pravděpodobně zvukovou stránku řešit širokopásmovým soundbarem umístěným před televizorem, kde vždy míří reproduktory přímo na posluchače, a ne směrem dozadu. Kvalitní zvuk si můžete také vychutnat připojením televizoru k HiFi zařízení.

V základním balení Smart televize Panasonic TX-55FX700E najdete běžný dálkový ovladač, napájecí kabel a základní návod k obsluze v českém jazyce. V balení budete marně hledat koaxiální kabel k anténě i LAN kabel pro rychlé připojení TV k internetu.

 • Tunery DVB-T2, DVB-S2, DVB-C Typy tunerů pro příjem vysílání
 • HbbTV HbbTV (CZ, SK) Podpora hybridního vysílání HbbTV
 • Obrazovka IPS, Edge LED, 50 Hz Použitá technologie panelu
 • Nativní rozlišení 4K Ultra HD 2160p Maximálně podporované rozlišení
 • Operační systém my Home Screen 3.0 Podpora internetu a dalších aplikací
 • Další funkce EPG, Teletext, DLNA, PVR Standardní a doplňkové funkce TV
 • Třída energetické účinnosti A+ / 81 W Energetický štítek / Běžná spotřeba
 • Montáž na zeď Po dokoupení držáku VESA Možnost montáže ploché TV na zeď
 • Fyzické rozměry 123.1 × 76.9 × 21.8 cm Parametry (šířka, výška, hloubka)

Výhody televize Panasonic TX-55FX700E

 • v rámci dané třídy poskytuje obrazovka povedený a přirozený obraz
 • uživatelské prostředí, rychlost ovládání a snadné prvotní nastavení
 • LED televizor s rozumným kompromisem v poměru ceny a výkonu
 • nastavitelné nohy podstavce a programovatelné tlačítko na ovladači

Co vám nemusí vyhovovat

 • uzavřený OS nenabízí dostatek aplikací jako konkurenční platformy
 • schází funkce FastScan a slabší podpora multimediálních souborů
 • náročnější diváky neuspokojí panel s obnovovací frekvencí 50 Hz, který vždy nemusí podávat ideální výkon u rychlých scén a sportu
 • při večerním sledování můžete zaznamenat slabší podání černé barvy

Recenze byla aktualizována 23. 8. 2018. Dostupné obrázky mohou mít informativní charakter, případné ceny jsou pouze orientační. Pro zjištění aktuální ceny televizoru Panasonic TX-55FX700E navštivte webové stránky porovnávače cen v ověřených českých e-shopech.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání DVB-T2 / HEVC televizí

Porovnejte klíčové parametry u oblíbených televizorů dostupných na českém trhu

DVB-T2 / Smart TV

Panasonic
TX-55FX700E
Panasonic TX-55FX700E

Obrazovka
LED, 139 cm, 55"
4K UHD, 3840 × 2160

Technologie
IPS, Edge LED, 50 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A+, HbbTV, vlastní OS

Ověřit cenu

Další informace

DVB-T2 / Smart TV

Samsung
UE49NU7172
Samsung UE49NU7172

Obrazovka
LED, 123 cm, 49"
4K UHD, 3840 × 2160

Technologie
VA, Edge LED, 50 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A, HbbTV, OS Tizen

Ověřit cenu

Další informace

DVB-T2 / Smart TV

Samsung
UE55NU8002
Samsung UE55NU8002

Obrazovka
LED, 138 cm, 55"
4K UHD, 3840 × 2160

Technologie
VA, Edge LED, 100 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A, HbbTV, PVR, Tizen

Ověřit cenu

Další informace

DVB-T2 / Smart TV

Philips
55PUS7303
Philips 55PUS7303

Obrazovka
LED, 139 cm, 55"
4K UHD, 3840 × 2160

Technologie
VA, Direct LED, 50 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A+, HbbTV, PVR, Android

Ověřit cenu

Další informace

Zobrazit recenze Smart televize

Prozkoumejte nejlepší testy a recenze Smart televizí


Nejlepší televize 2018 / 2019

Stojíte před rozhodnutím, zda vyměnit stávající televizi v obývacím pokoji za novější model? Jestliže vaše současná TV dosluhuje nebo dokonce přesluhuje, tak je právě nejvyšší čas se poohlédnout po značně lepším, ale i výkonnějším typu. Nicméně nabídka nových (...celý článek)

Jak vybrat televizi?

Pokud se rozhodujete k nákupu nového televizoru, pak jistě víte, že se nejedná o jednoduchou volbu. Ze všech stran útočí informace o velikosti úhlopříčky nebo kvalitě obrazu, chytrých funkcích, ale i rozmanité výbavě. Nicméně při volbě TV není samotná úhlopříčka (...celý článek)

Koncesionářské poplatky

Dle zákona 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích jsou osoby žijící v ČR, které zároveň vlastní nebo používají zařízení technicky způsobilé k příjmu televizního nebo rozhlasového vysílání povinni platit měsíční paušální poplatek, takzvaný koncesionářský (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru