Philips 55PUS7303

Vychutnejte si naplno kvalitní obraz i zvuk u vašich oblíbených pořadů s novou televizí. Užijte si celou řadu zajímavých funkcí včetně podpory digitálního vysílání ve formátu DVB-T2 / HEVC. Připravte se na bohatou digitální zábavu, kterou do obývacího pokoje přináší Smart televize Philips 55PUS7303...

Zobrazit aktuální cenu

DVB-T2 televize Philips 55PUS7303

Recenze televize Philips 55PUS7303

 • moderní televizor se standardem DVB-T2 HEVC / H.265 včetně původního DVB-T
 • pokročilá TV s ověřeným LED podsvícením a vysokým 4K Ultra HD rozlišením 2160p
 • plochá obrazovka o úhlopříčce 139 cm (55") s HDR Plus a přirozeným podáním barev
 • Smart televize s bohatou nabídkou chytrých funkcí a možností připojení k internetu, kde máte k dispozici další online obsah (videoarchiv, streamovací služby, web...)
 • inteligentní osvětlení stěny za televizorem (Ambilight) přesně dle dění na obrazovce
 • disponuje certifikací ČRa „DVB-T2 ověřeno“ pro zcela nové pozemní digitální vysílání
Hodnocení(77%)
Kvalita obrazu 70%
Ovládání 77%
Funkce a výbava 83%
Konstrukce 79%

Při výběru moderní televize do vaší domácnosti zaměřte pozornost na značku Philips a její model 55PUS7303, který poskytuje povedený obraz i bohatou výbavu. Smart TV disponuje plochým panelem s LED podsvícením o dostatečně velké úhlopříčce 139 cm (55"), který poskytuje vysoký dynamický rozsah (HDR Plus). Zároveň můžete počítat s výkonným procesorem P5, který má na starost dokonale živé barvy, výraznou hloubku, příjemně vysoký kontrast i ostrý obraz. TV je vybavena technologií Ambilight, díky které LED světla na okrajích televizoru v reálném čase promítají rozmanité barvy na zeď podle momentálního dění na obrazovce. Zejména večer dochází se zadním osvětlením Ambilight 3 pocitově ke zvětšení obrazu, kde navíc není samotné dění na obrazovce ohraničeno rámečkem. Televize zaujme i minimalistickým vzhledem, tenkým rámečkem a elegantním podstavcem.

Chytrá televize Philips 55PUS7303 je vybavena otevřeným operačním systémem Google Android 8.0 Oreo s bohatou nabídkou zajímavých aplikací, které můžete jednoduše rozšířit dle potřeby o další užitečné programy pro bohatou multimediální zábavu. Prostřednictvím rozhraní Google Cast propojíte s televizorem mobilní telefon včetně dalších zařízení připojených v domácí síti a budete prohlížet veškerý obsah přímo na velké obrazovce, stejně jako v případě samostatné krabičky Chromecast.

Televize Philips 55PUS7303 zajímavé funkce

Zajímavé funkce

Se Smart TV Philips 55PUS7303 budete vedle přijmu TV kanálů v SD či HD kvalitě využívat i řadu funkcí. K dispozici máte možnost plánovaného nahrávání (PVR) TV pořadů na USB zařízení. Z flash disků nebo přenosných HDD si zároveň pustíte oblíbený film s podporou titulků, hudbu či si prohlédnete album fotografií. S funkcí Timeshift pak jednoduše pozastavíte živé vysílání v jakýkoliv čas a opětovně později spustíte zcela bez přerušení. Po připojení televize k internetu můžete plně využívat hybridní vysílání HbbTV např. pro přístup do TV archivu řady oblíbených televizních kanálů (Česká televize, Prima, Nova...).

Televize Philips 55PUS7303 základní rozhraní

Základní rozhraní

Na zadní straně moderní televize Philips 55PUS7303 najdete 4x HDMI rozhraní 2.0 včetně podpory ARC (zpětný audio kanál) a HDMI-CEC, běžný anténní RF vstup, 2x USB rozhraní typu 2.0 a 3.0, komponentní vstup nebo digitální optický audio výstup. K samotnému internetu se připojíte přes LAN rozhraní RJ-45 nebo bezdrátovou technologii WiFi. Běžné vstupy a výstupy doplňuje i CI+ slot pro příjem satelitního vysílání. Pro jeho správnou funkci budete pak potřebovat vhodný dekódovací modul (CA) včetně karty satelitního operátora. Přes Bluetooth k TV připojíte bezdrátové klávesnice a herní ovladače (bez audia).

Televize Philips 55PUS7303 podpora DVB-T2 / HEVC

DVB-T2 HEVC / H.265

V České republice se aktuálně v oblasti pozemního digitálního vysílání přechází na nový standard DVB-T2 HEVC / H.265, který se týká zcela každého, kdo přijímá televizní vysílání přes společnou (STA), běžnou bytovou nebo venkovní anténu. K příjmu televizního vysílání nové generace DVB-T2 je vyžadován přijímač (televizor, set-top box...) vybavený tunerem DVB-T2 s podporou kódování HEVC / H.265, který vám i nadále umožní bezplatný příjem TV vysílání. TV Philips 55PUS7303 splňuje všechny technické parametry nutné pro bezproblémový příjem nového televizního vysílání ve formátu DVB-T2.


Smart TV Philips 55PUS7303 na dosah
Užijte si konečně sledování oblíbených filmů, seriálů nebo TV pořadů na kvalitní televizi...

Ověřit dostupnost


Smart TV Philips 55PUS7303 (2018)

Televize Philips 55PUS7303 stejně jako modely 43PUS7303, 50PUS7303 a 65PUS7303 poskytují snadnou obsluhu i dostatečně přehledné ovládací rozhraní s jednoduchou prvotní instalací. K Smart televizi obdržíte oboustranný dálkový ovladač s klasickým rozložením tlačítek na jedné straně a QWERTY klávesnici na straně druhé. Pokročilý ovladač nabízí podporu služby Google Assistent, kde můžete televizor částečně ovládat také hlasovými příkazy. Zvuk zajišťují reproduktory o maximálním výkonu 20 W, které postačí pro běžný poslech. Náročnější diváci budou pravděpodobně zvukovou stránku řešit širokopásmovým soundbarem umístěným před televizor (pomocí optického kabelu), kde míří reproduktory přímo na posluchače, nikoliv směrem dozadu. Kromě soundbaru můžete televizi připojit i ke stávajícímu HiFi zařízení v domácnosti.

Obsahem základního balení Smart TV Philips 55PUS7303 je chytrý dálkový ovladač, 2ks baterií typu AA pro dodávané dálkové ovládání, napájecí kabel a základní návod k obsluze (průvodce rychlým nastavením) v českém jazyce. V balení ovšem budete marně hledat koaxiální kabel k anténě nebo LAN kabel pro rychlé připojení TV k domácímu routeru.

 • Tunery DVB-T2, DVB-S2, DVB-C Typy tunerů pro příjem vysílání
 • HbbTV HbbTV (CZ, SK) Podpora hybridního vysílání HbbTV
 • Obrazovka VA, Direct LED, 50 Hz Použitá technologie panelu
 • Nativní rozlišení 4K Ultra HD 2160p Maximálně podporované rozlišení
 • Operační systém OS Android 8.0 Podpora internetu a dalších aplikací
 • Další funkce EPG, Teletext, DLNA, PVR Standardní a doplňkové funkce TV
 • Třída energetické účinnosti A+ / 86 W Energetický štítek / Běžná spotřeba
 • Montáž na zeď Po dokoupení držáku VESA Možnost montáže ploché TV na zeď
 • Fyzické rozměry 124.4 × 78.1 × 26.6 cm Parametry (šířka, výška, hloubka)

Výhody televize Philips 55PUS7303

 • v rámci dané třídy poskytuje obrazovka povedený a přirozený obraz
 • bohaté multimediální možnosti a otevřený operační systém Android
 • dostatečně velká obrazovka s tenkým rámem i povedeným vzhledem
 • v zapnutém stavu má TV rozumně nízkou spotřebu elektrické energie

Co vám nemusí vyhovovat

 • robustní dálkový ovladač s hůře čitelnými popisky bez podsvětlení
 • v menu je vzhledem k velikosti obrazovky až zbytečně malé písmo
 • náročnější diváky neuspokojí panel s obnovovací frekvencí 50 Hz, který vždy nemusí podávat ideální výkon u rychlých scén a sportu
 • vestavěná bezdrátová technologie Bluetooth zde nepodporuje audio

Recenze byla aktualizována 7. 5. 2019. Dostupné obrázky mohou mít informativní charakter, případné ceny jsou pouze orientační. Pro zjištění aktuální ceny televizoru Philips 55PUS7303 navštivte internetové stránky porovnávače cen v ověřených českých e-shopech.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání DVB-T2 / HEVC televizí

Porovnejte klíčové parametry u oblíbených televizorů dostupných na českém trhu

DVB-T2 / Smart TV

Philips
55PUS7303
Philips 55PUS7303

Obrazovka
LED, 139 cm, 55"
4K UHD, 3840 × 2160

Technologie
VA, Direct LED, 50 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A+, HbbTV, PVR, Android

Ověřit cenu

Další informace

DVB-T2 / Smart TV

LG
OLED55B8PLA
LG OLED55B8PLA

Obrazovka
OLED, 139 cm, 55"
4K UHD, 3840 × 2160

Technologie
OLED, HDR, 100 hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A, HbbTV, PVR, webOS

Ověřit cenu

Další informace

DVB-T2 / Smart TV

Samsung
UE55NU8002
Samsung UE55NU8002

Obrazovka
LED, 138 cm, 55"
4K UHD, 3840 × 2160

Technologie
VA, Edge LED, 100 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A, HbbTV, PVR, Tizen

Ověřit cenu

Další informace

DVB-T2 / Smart TV

Philips
32PFS5803
Philips 32PFS5803

Obrazovka
LED, 80 cm, 32"
Full HD, 1920 × 1080

Technologie
IPS, Direct LED, 50 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A+, HbbTV, PVR, SAPHI

Ověřit cenu

Další informace

Zobrazit recenze Smart televize

Prozkoumejte nejlepší testy a recenze Smart televizí


Operační systémy ve Smart TV

V současnosti už nejsou TV zpravidla jen pouhé přijímače televizního vysílání, ale jde o univerzální a multimediální centra většiny moderních domácností. Chytrý televizor (Smart TV) tak musí nabídnout přehledné, intuitivní uživatelské rozhraní, které umožní používání (...celý článek)

Jak přijímat televizní vysílání?

Hledáte všechny dostupné alternativy, jak přijímat běžné televizní vysílání? Pokud chcete na obrazovce vašeho televizoru sledovat živé vysílání řady českých TV stanic, pak máte zpravidla k dispozici 4 způsoby, jak televizní signál přijímat. Patří mezi ně pozemní vysílání (...celý článek)

Jak vybrat televizi?

Pokud se rozhodujete k nákupu nového televizoru, pak jistě víte, že se nejedná o jednoduchou volbu. Ze všech stran útočí informace o velikosti úhlopříčky nebo kvalitě obrazu, chytrých funkcích, ale i rozmanité výbavě. Nicméně při volbě TV není samotná úhlopříčka (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru