Philips 32PFS5803

Vychutnejte si naplno kvalitní obraz i zvuk u vašich oblíbených pořadů s novou televizí. Užijte si celou řadu zajímavých funkcí včetně podpory digitálního vysílání ve formátu DVB-T2 / HEVC. Připravte se na bohatou digitální zábavu, kterou do obývacího pokoje přináší moderní Smart televize Philips 32PFS5803...

Zobrazit aktuální cenu

DVB-T2 televize Philips 32PFS5803

Recenze televize Philips 32PFS5803

 • moderní televizor se standardem DVB-T2 HEVC / H.265 včetně původního DVB-T
 • plochá obrazovka o úhlopříčce 80 cm (32") vybavená technologií Pixel Plus HD
 • levná Smart televize s ověřeným LED podsvícením a Full HD rozlišením 1080p
 • elektronický programový průvodce (EPG) pro přehledné informace o TV pořadech
 • Smart televize s bohatou nabídkou chytrých funkcí a možností připojení k internetu, kde máte k dispozici další online obsah (videoarchiv, streamovací služby, web...)
 • disponuje certifikací ČRa „DVB-T2 ověřeno“ pro zcela nové pozemní digitální vysílání
Hodnocení(70%)
Kvalita obrazu 61%
Ovládání 74%
Funkce a výbava 70%
Konstrukce 76%

Ultratenký televizor Philips 32PFS5803/12 se řadí do oblíbené řady Smart TV 5800 nizozemské společnosti Philips. Jedná se o cenově dostupný televizor s úhlopříčkou 80 cm (43 palců), který je vybaven Full HD rozlišením 1080p. Vestavěná technologie Pixel Plus HD poskytuje ostrý obraz a v rámci panelu IPS i vyšší kontrast pro lepší zobrazení bílých odstínů a černé barvy. Kromě Full HD rozlišení 1920 × 1080 pixelů si televize jednoduše poradí s příjmem signálu v nižším rozlišení, kde výsledný obraz nejen automaticky přepočítá (upscaling), ale navíc se pokusí i zdrojový obraz ještě více vylepšit. S ohledem na velikost obrazovky a tenké elegantní provedení můžete televizi zároveň využívat také jako druhý televizor v domácnosti, který snadno umístíte na jakékoliv místo. Můžete tak sledovat všechny oblíbené filmy, seriály a TV pořady v kuchyni, pracovně či dětském pokoji, kde TV zároveň ocení děti ve spojení s moderní herní konzolí pro chvíle multimediální zábavy.

Vedle přijmu klasického pozemního vysílání s řadou českých televizních stanic v SD i HD rozlišení nabízí Smart TV Philips 32PFS5803 po připojení k internetu i oblíbené hybridního vysílání HbbTV (přes červené tlačítko na ovladači), kde se můžete zpětně podívat na již odvysílané pořady z videoarchivu vybrané TV stanice. Samotný televizor je vybaven rychlým, ale i intuitivním operačním systémem SAPHI založeném na Linuxu, který umožňuje snadný přístup k řadě aplikací (Netflix, Banaxi, FilmBox, Voyo, YouTube a další). Na televizi si přehrajete filmy s podporou titulků z USB flash disku, přenosného HDD nebo z domácí sítě skrze DLNA. K dispozici máte také funkci Personal Video Recorder (PVR) pro nahrávání živého vysílání na USB zařízení s podporou funkce TimeShift pro zpětný posun v čase (pauza / pozastavení živého vysílání).

Televize Philips 32PFS5803 zajímavé funkce

Zajímavé funkce

Moderní televize Philips 32PFS5803 má ve výbavě uživatelské rozhraní SAPHI založené na operačním systému Linux. Po připojení k internetu (LAN / WiFi) můžete snadno využívat řadu aplikací pro online zábavu a to včetně webového prohlížeče. Samozřejmostí je elektronický programový průvodce (EPG) s možností zobrazení TV programu s podrobnými informacemi o všech pořadech až na 8 dní. Po připojení fotoaparátu, flash karty, MP3 přehrávače přes USB si budete prohlížet fotografie nebo sledovat pořízená videa přímo na rozměrné obrazovce. Po dokoupení VESA držáku jednoduše TV pověsíte na stěnu.

Televize Philips 32PFS5803 základní rozhraní

Základní rozhraní

Mezi základní rozhraní chytré televize Philips 32PFS5803 patří 2x HDMI 1.4, anténní RF vstup, komponentní RCA konektor, 2x USB a optický audio výstup. K připojeni internetu slouží LAN rozhraní i oblíbená bezdrátová technologie WiFi. V základní nabídce najdete také CI+ slot pro příjem satelitního vysílání. Nicméně pro jeho správnou funkci dále potřebujete i vhodný dekódovací modul (CA) s kartou satelitního operátora. Díky technologii EasyLink (HDMI-CEC) můžete s dálkovým ovladačem ovládat i další podporovaná zařízení připojená k televizoru za pomoci kabelu HDMI. TV je zároveň vybavena klasickým sluchátkovým 3.5 mm jackem.

Televize Philips 32PFS5803 podpora DVB-T2 / HEVC

DVB-T2 HEVC / H.265

V České republice se aktuálně v oblasti pozemního digitálního vysílání přechází na nový standard DVB-T2 HEVC / H.265, který se týká zcela každého, kdo přijímá televizní vysílání přes společnou (STA), běžnou bytovou nebo venkovní anténu. K příjmu televizního vysílání nové generace DVB-T2 je vyžadován přijímač (televizor, set-top box...) vybavený tunerem DVB-T2 s podporou kódování HEVC / H.265, který vám i nadále umožní bezplatný příjem TV vysílání. Moderní TV Philips 32PFS5803 splňuje všechny technické parametry nutné pro bezproblémový příjem nového televizního vysílání ve formátu DVB-T2.


Smart TV Philips 32PFS5803 na dosah
Užijte si konečně sledování oblíbených filmů, seriálů nebo TV pořadů na kvalitní televizi...

Ověřit dostupnost


Smart TV Philips 32PFS5803 (2018)

Televize Philips 32PFS5803 stejně jako modely 43PFS5803/12, 50PFS5803/12 nabízí relativně jednoduché, ale i přehledné ovládací rozhraní. Nicméně pokročilé nastavení televizoru je zpravidla u značky Philips výrazně složitější než u konkurenčních TV. Kromě běžného sledování pozemního či satelitního vysílání máte k dispozici i řadu multimediálních funkcí. Běžně tak můžete pro svoji potřebu nahrávat vybrané pořady na USB flash disk či HDD pro pozdější sledování, nebo využívat funkci TimeShift pro momentální pozastavení živého vysílání, které lze opětovně pustit bez přerušení. Z externích USB zařízení, nebo domácí sítě s podporou DLNA si přehrajete celou řadu multimediálních souborů (video, fotografie, hudba). Zvuk zajišťuje dvojice širokopásmových reproduktorů o výkonu 16 W. Vestavěné reproduktory podávají relativně dostatečný zvuk, nicméně náročnější posluchači budou nejspíš zvukovou stránku řešit výrazně kvalitnějším soundbarem, který se pomocí optického kabelu umístí před televizor, kde míří reproduktory přímo na posluchače, nikoliv směrem dozadu. Kvalitní zvuk u oblíbených filmů či pořadů si zároveň vychutnáte připojením televize k HiFi zařízení nebo domácímu kinu.

Obsahem základního balení chytré televize Philips 32PFS5803 je klasický dálkový ovladač, 2ks baterií typu AAA pro dodávané dálkové ovládání, napájecí kabel a základní návod k obsluze v českém jazyce. V balení budete marně hledat koaxiální kabel k anténě nebo LAN kabel pro rychlé připojení televizoru k internetu.

 • Tunery DVB-T2, DVB-S2, DVB-C Typy tunerů pro příjem vysílání
 • HbbTV HbbTV (CZ, SK) Podpora hybridního vysílání HbbTV
 • Obrazovka IPS, Direct LED, 50 Hz Použitá technologie panelu
 • Nativní rozlišení Full HD 1080p Maximálně podporované rozlišení
 • Operační systém SAPHI Podpora internetu a dalších aplikací
 • Další funkce EPG, Teletext, DLNA, PVR Standardní a doplňkové funkce TV
 • Třída energetické účinnosti A+ / 24 W Energetický štítek / Běžná spotřeba
 • Montáž na zeď Po dokoupení držáku VESA Možnost montáže ploché TV na zeď
 • Fyzické rozměry 73.2 × 45.4 × 16.6 cm Parametry (šířka, výška, hloubka)

Výhody televize Philips 32PFS5803

 • v rámci dané třídy poskytuje TV příjemně kvalitní a přirozený obraz
 • LED televizor s rozumným kompromisem v poměru ceny a výkonu
 • v zapnutém stavu má TV příjemně nízkou spotřebu elektrické energie
 • vlastní nahrávání na USB média (PVR) s podporou funkce TimeShift

Co vám nemusí vyhovovat

 • zejména pokročilejší nastavení včetně řazení kanálů je příliš složité
 • při přepínání kanálů se nezobrazují informace o vysílaném pořadu
 • pomalejší odezva při ručním zadávání kanálu na dálkovém ovladači
 • systém SAPHI nenabízí dostatek aplikací jako konkurenční platformy
 • náročnější diváky neuspokojí panel s obnovovací frekvencí 50 Hz, který vždy nemusí podávat ideální výkon u rychlých scén a sportu

Recenze byla aktualizována 29. 7. 2018. Dostupné obrázky mohou mít informativní charakter, případné ceny jsou pouze orientační. Pro zjištění aktuální ceny televizoru Philips 32PFS5803 navštivte internetové stránky porovnávače cen v ověřených českých e-shopech.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání DVB-T2 / HEVC televizí

Porovnejte klíčové parametry u oblíbených televizorů dostupných na českém trhu

DVB-T2 / Smart TV

Philips
32PFS5803
Philips 32PFS5803

Obrazovka
LED, 80 cm, 32"
Full HD, 1920 × 1080

Technologie
IPS, Direct LED, 50 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A+, HbbTV, PVR, SAPHI

Ověřit cenu

Další informace

DVB-T2 / Smart TV

Sony Bravia
KDL-40WE665
Sony Bravia KDL-40WE665

Obrazovka
LED, 101 cm, 40"
Full HD, 1920 × 1080

Technologie
VA, Edge LED, 50 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A+, HbbTV, PVR, Linux

Ověřit cenu

Další informace

DVB-T2 / Smart TV

Samsung
UE49NU7172
Samsung UE49NU7172

Obrazovka
LED, 123 cm, 49"
4K UHD, 3840 × 2160

Technologie
VA, Edge LED, 50 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A, HbbTV, OS Tizen

Ověřit cenu

Další informace

DVB-T2 / Smart TV

LG
43UK6200PLA
LG 43UK6200PLA

Obrazovka
LED, 108 cm, 43"
4K UHD, 3840 × 2160

Technologie
IPS, Direct LED, 50 Hz

Hlavní rozhraní
HDMI, USB, LAN, WiFi

Základní funkce
české menu, EPG, energetická třída A, HbbTV, PVR, webOS

Ověřit cenu

Další informace

Zobrazit recenze Smart televize

Prozkoumejte nejlepší testy a recenze Smart televizí


Operační systémy ve Smart TV

V současnosti už nejsou TV zpravidla jen pouhé přijímače televizního vysílání, ale jde o univerzální a multimediální centra většiny moderních domácností. Chytrý televizor (Smart TV) tak musí nabídnout přehledné, intuitivní uživatelské rozhraní, které umožní používání (...celý článek)

Jak vybrat televizi?

Pokud se rozhodujete k nákupu nového televizoru, pak jistě víte, že se nejedná o jednoduchou volbu. Ze všech stran útočí informace o velikosti úhlopříčky nebo kvalitě obrazu, chytrých funkcích, ale i rozmanité výbavě. Nicméně při volbě TV není samotná úhlopříčka (...celý článek)

Vylepšete zvuk ploché TV

Téměř u každého plochého televizoru je zpravidla nejslabším článkem kvalitní zvukové podání. Důvodem je tak tenké provedení samotného televizoru, kde už nezbývá dostatek prostoru pro umístění kvalitních reproduktorů, a to zejména u modelů s výrazně menší (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru