Maxxo T2 H.265

Užívejte si naplno zcela nové digitální vysílání DVB-T2 / HEVC i na vašem stávajícím televizoru, kde budete sledovat všechny oblíbené televizní stanice přes společnou, nebo vlastní anténu díky modernímu set-top boxu Maxxo T2, který přináší televizní zábavu přímo do vašich obývacích pokojů...

Zobrazit aktuální cenu

DVB-T2 set-top box Maxxo T2 H.265

Recenze set-top boxu Maxxo T2 H.265

 • pozemní přijímač se standardem DVB-T2 HEVC / H.265 včetně původního DVB-T
 • kompletní české menu, podpora rozlišení až do Full HD 1080p s poměrem 4:3, 16:9
 • set-top box s vlastním LCD displejem zobrazujícím číslo kanálu nebo aktuální čas
 • USB rozhraní pro nahrávání pořadů (PVR) na flash disky nebo externí HDD a jejich následné přehrávání včetně funkce zpětného zhlédnutí (časový posun / timeshift)
 • elektronický televizní programový průvodce (EPG) pro aktuální i následující události
 • přijímač pro pozemní digitální vysílání disponuje certifikací ČRa „DVB-T2 ověřeno“
Hodnocení(83%)
Kvalita obrazu 85%
Ovládání 90%
Nabídka funkcí 80%
Dálkový ovladač 75%

Díky set-top boxu Maxxo T2 H.265 nemusíte hned kupovat novou televizi, ale spolehlivě si užijete bohatou televizní zábavu přes nové vysílání ve standardu DVB-T2 / HEVC, které se v České republice připravuje ke spuštění. Kompaktní tělo STB nabízí na přední straně informační displej s číslem použitého kanálu (v pohotovostním režimu aktuální čas) a sadu základních ovládacích tlačítek. Pozemní přijímač je vybaven nejen novým tunerem DVB-T2 / HEVC, ale i původním DVB-T, zcela bez problémů tedy zvládnete přechod na nejnovější typ televizního vysílání bez ztráty jednotlivých TV kanálů. Maxxo T2 vám už dnes dokáže zajistit příjem všech programů České televize v atraktivní HD kvalitě, které budete sledovat na stávající TV.

Set-top box Maxxo T2 H.265 zajímavé funkce

Zajímavé funkce

Kromě sledování všech českých kanálů nabízí STB Maxxo T2 H.265 i celou řadu velmi užitečných funkcí. Počítat můžete s kvalitním programovým průvodcem (EPG) na 7 dní dopředu, podle kterého můžete zároveň jednoduše nahrávat vybrané TV programy na USB flash disk. Funkci PVR pro nahrávání můžete okamžitě využít i stisknutím tlačítka na ovladači. S tlačítkem Timeshift si pak kdykoliv přehrajete živé vysílání se zpožděním bez přerušení. Vedle přehrávání multimediálních souborů (filmy s podporou externích titulků, hudba, fotografie) z USB rozhraní, můžete využít i síťové služby (sledovat obsah z YouTube, prohlížet fotky a videa přes DLNA aplikaci.

Set-top box Maxxo T2 H.265 základní rozhraní

Základní rozhraní

Rozhraní DVB-T2 set-top boxu Maxxo T2 H.265 nepatří mezi nejbohatší, nicméně nabízí vše potřebné k běžnému provozu. Základem je anténní vstup a výstup (Loop Out), HDMI konektor k propojení moderní televize, SCART rozhraní pro starší typy analogových TV, USB konektor typu 2.0 pro flash disky, přenosné HDD a další periférie, LAN rozhraní RJ-45 pro vybrané síťové služby (DLNA, YouTube, aktuální počasí, čtečka RSS). Díky plné podpoře kvalitního ozvučení Dolby Atmos zamrzí nepřítomnost optického S/PDIF rozhraní, nicméně pro samostatný zvukový výstup můžete alespoň využít digitální koaxiální výstup či stereo redukci SCART / Cinch.

Set-top box Maxxo T2 H.265 podpora DVB-T2 / HEVC

DVB-T2 HEVC / H.265

V České republice se aktuálně v oblasti pozemního digitálního vysílání přechází na nový standard DVB-T2 HEVC / H.265, který se týká zcela každého, kdo přijímá televizní vysílání přes společnou (STA), běžnou bytovou nebo venkovní anténu. K příjmu televizního vysílání nové generace DVB-T2 na vašem současném televizoru je nutný set-top box s tunerem DVB-T2 s podporou kódování HEVC / H.265 (pokud to vaše TV interně neumožňuje). Pozemní přijímač (set-top box) Maxxo T2 H.265 již splňuje všechny technické parametry nutné pro bezproblémový příjem nového televizního vysílání ve formátu DVB-T2.


Přijímač Maxxo T2 H.265 na dosah
Užijte si na stávající TV nové digitální vysílání DVB-T2 s dokonale ostrým obrazem...

Ověřit dostupnost


DVB-T2 set-top box Maxxo T2 H.265

Přestože se set-top box Maxxo T2 H.265 řadí mezi cenově dostupné přijímače, dokáže nabídnout vedle základních vlastností určených pro příjem pozemního digitálního vysílání v novém standardu DVB-T2 / HEVC i celou řadu zajímavých a pokročilých funkcí. Vedle multimediálních vlastností umožňující přehrávání celé řady souborů z USB zařízení (flash disky, přenosné HDD) dokáže pracovat v domácí síti přes DLNA, kde můžete sdílet hudbu, fotografie či video. Pokud se k routeru nemůžete z jakéhokoliv důvodu připojit přes LAN rozhraní, pak můžete zakoupit model s dodávaným WiFi USB adaptérem (lze zakoupit i samostatně), se kterým přes bezdrátovou sít můžete na obrazovce televizoru např. sledovat obsah z mobilního telefonu přes vhodnou aplikaci (iMediaShare apod.). Využít můžete také nekódovaný IPTV obsah s pomocí M3U playlistu. Pro plnou podporu uvedených funkcích je ovšem nutné přes USB port nejdříve aktualizovat firmware na nejnovější verzi, která vedle rozšířených možností zároveň přináší i několik důležitých oprav.

V základním balení set-top boxu Maxxo T2 H.265 najdete kromě samotného přijímače také dálkové ovládání a základní návod k obsluze v českém jazyce. V balení ovšem budete marně hledat koaxiální kabel k běžné anténě, HDMI nebo SCART kabel určený pro připojení stávající televize a LAN kabel k domácímu routeru. Vedle běžného set-top boxu Maxxo T2 H.265 můžete na našem trhu zakoupit i STB s WiFi adaptérem nebo model vybavený druhým dálkovým ovladačem určeným pro seniory, který je omezen pouze na základní funkce, kde nelze nechtěně změnit důležitá nastavení set-top boxu.

 • Formát signálu DVB-T, DVB-T2 (SD, HD) Typy tunerů pro příjem vysílání
 • Duální tuner Ne Při nahrávání lze sledovat i jiný kanál
 • HbbTV Ne Podpora hybridního vysílání HbbTV
 • Nahrávání / TimeShift Dle kapacity HDD Nahrávání pořadů na USB / HDD
 • Maximální rozlišení Full HD 1080p Maximálně podporované rozlišení
 • Další funkce EPG, PVR, DLNA, Teletext Standardní a doplňkové funkce
 • Konektory ANT IN / OUT, USB, LAN Dostupné vstupy a výstupy na STB
 • Rozhraní k TV HDMI, SCART Způsoby připojení STB k televizoru
 • Fyzické rozměry 16.8 × 3.5 × 9.5 cm Parametry (šířka, výška, hloubka)

Výhody přijímače Maxxo T2 H.265

 • cenově dostupný STB vhodný pro příjem vysílání DVB-T2 / HEVC
 • multimediální funkce doplňují i síťové služby s podporou DLNA
 • podpora nahrávání aktuálně vysílaného pořadů na USB flash disk či externí HDD včetně funkce timeshift umožňující zpětné zhlédnutí
 • plně české menu, jednoduchá obsluha a velmi dobrá čitelnost EPG

Co vám nemusí vyhovovat

 • rozložení tlačítek na dálkovém ovladači a zároveň jeho menší citlivost
 • modely vybavené starším FW je nutné aktualizovat přes USB zařízení
 • delší start (bootování) set-top boxu a špatně čitelný návod v češtině
 • při použití WiFi adaptéru vás může omezovat pouze jeden USB port
 • programový průvodce nenabízí pohled na časovou osu s více programy

Recenze byla aktualizována 17. 2. 2019. Dostupné obrázky mohou mít informativní charakter, případné ceny jsou pouze orientační. Pro zjištění aktuální ceny tohoto set-top boxu navštivte internetové stránky porovnávače cen v ověřených českých e-shopech.


Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Srovnání DVB-T2 / HEVC set-top boxů

Porovnejte klíčové parametry u oblíbených set-top boxů dostupných na českém trhu

Set-top box / přijímač

Maxxo
T2 H.265
Maxxo T2 H.265

Pozemní vysílání
DVB-T / DVB-T2

Příjem programů
v SD, HD rozlišení

Hlavní rozhraní
HDMI, SCART, USB...

Základní funkce
české menu, EPG, nahrávání na USB, DLNA, timeshift...

Ověřit cenu

Další informace

Set-top box / přijímač

Evolveo
Omega T2
Evolveo Omega T2 DT-3060

Pozemní vysílání
DVB-T / DVB-T2

Příjem programů
v SD, HD rozlišení

Hlavní rozhraní
HDMI, SCART, USB...

Základní funkce
české menu, EPG, nahrávání na externí USB, timeshift...

Ověřit cenu

Další informace

Set-top box / přijímač

Thomson
THT712
Thomson THT712

Pozemní vysílání
DVB-T / DVB-T2

Příjem programů
v SD, HD rozlišení

Hlavní rozhraní
HDMI, SCART, USB...

Základní funkce
české menu, EPG, nahrávání na externí USB, timeshift...

Ověřit cenu

Další informace

Set-top box / přijímač

Emos
EM170 HD
Emos EM170 HD

Pozemní vysílání
DVB-T / DVB-T2

Příjem programů
v SD, HD rozlišení

Hlavní rozhraní
HDMI, SCART, USB...

Základní funkce
české menu, EPG, nahrávání na USB, DLNA, timeshift...

Ověřit cenu

Další informace

Zobrazit recenze DVB-T2 set-top boxy

Prozkoumejte nejlepší testy a recenze DVB-T2 set-top boxů


Jak vybrat nejlepší set-top box

Samotný set-top box slouží jako přijímač pozemního digitálního vysílání, který v reálném čase zpracovává a převádí obraz společně se zvukem do vašeho televizoru. Využívá se v momentě, když některé TV nejsou vybaveny vhodným tunerem pro příjem DVB-T2 / HEVC (...celý článek)

Nemůžete naladit ČT4 Sport?

S připravovaným přechodem na nový standard pozemního digitálního vysílání DVB-T2 souvisí zároveň postupné rušení některých televizních stanic ve stávající síti DVB-T. Tyto stanice se přesunou do nové platformy DVB-T2, patří mezi ně i oblíbený kanál ČT4 Sport (...celý článek)

Koncesionářské poplatky

Dle zákona 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích jsou osoby žijící v ČR, které zároveň vlastní nebo používají zařízení technicky způsobilé k příjmu televizního nebo rozhlasového vysílání povinni platit měsíční paušální poplatek, takzvaný koncesionářský (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru